Třetí český prezident

26. května 2013 v 21:16 | Pražský poděs |  Blitky

Milouš "Jabba" Zeman

Panejo. To je ale téma. No tak s chutí do toho.....

Pan Miloš Zeman je první prezident zvolen přímou volbou dne 26. 1. 2013. Do funkce nastoupil 8. 3. 2013. Achjo...

Vzpomínám si na svoje první setkání s touhle postavičkou české politické scény. Jednoho krásného dne roku minulého v prosinci v dobách akce Oslavy Prahy jsme se já a moje spolužačky dohodli na návštěvě besedy s kandidáty na prezidenta. A tam to sedělo. Tedy. Spíše se částečně rozvalovalo na židli, otočené zády k ostatním kandidátům. A jediný co to umělo, bylo přidávat nevkusné komentáře k projevům ostatních, ale pokud po tom bylo požadováno, aby to něco řeklo samo, tak to vytáhlo nějakou citaci. Klasika. Ten jeho projev. Ta jeho vulgarita. Ten jeho přístup.
Stojí si za svym.
Hezký.
A nebojí se dát to najevo.
Hezký.
Údajně říká, co si myslí.
Hezký....
Prý byl zvolen také proto, že tím svým peprným projevem ten bordel ve vládě urovná.

Tak určitě...

Jenže takovejhle prezident nemá být. Prezident má především reprezentativní funkci. A tak jak se chová Jabba, to je prostě špatně.

A alkoholismus. Legendární. To, jak byl u těch korunovačních klenot například. Nevim jestli eště chlastá nebo jestli to fakt byla viroza či co. Hlavní je, že se mu zahraničí směje. A tim zároven i Česku, žeano. Protože to je vtipný. A komu to vtipný nepřipadá, tak je KYPR forever (kyselá prdel).


Stejně tak jako Klasova nedávná "krádež" pera. A takhle nás zná svět. Hezký pohled na Česko.
Lidi v Česku prostě nebyli připraveni na přímou voldu prezidenta.
To stačí....

O Zemanovi....no..škoda slov. Když byl zvolenej jako prezident, tak sem si řikala: fájn ted' už se s tim nedá nic dělat ale tak co, třeba bude dobrej prezident. Tak...zatim to na to moc nevypadá. Nu což, prostě ho nemam ho ráda.

Ámen
Rokenrol vám všem
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | 25. června 2014 v 13:18 | Reagovat

Souhlas.

Že jsme nebyli připraveni na přímou volbu prezidenta... podle toho z jakého úhlu. Poněvadž fakt není z čeho vybírat, jak tak poslouchám moudřejší individua. Zjistila jsem, že se prostě volilo menší zlo. A jelikož je u nás chlast dost levný, není divu, že drtivá většina státu k němu tíhne, včetně hlavy. Tím jej v žádném případě neospravedlňuji. Jeho projev je příšerný.

2 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 25. června 2014 v 15:07 | Reagovat

[1]: Je fascinující to pozorovat ted' po nějaký době. Ten chlap je nezmar. Jedinej jeho výrok, se kterým se ztotožním a se kterým víceméně souhlasím je to, co nedavno pronesl o Islámu.
P.S: Díkybohu, že je u nás levnej chlast :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama