Jak jsem byla počtvrté nanebevzatá...

15. června 2013 v 20:41 | Pražský poděs |  Moje nanebevzetí

Aneb jak mě uspokojit...na dalších pět dní...

Jednoduše mě namalujete jako děvku, oblíknete jako děvku (podvazky incuded), vrazíte do ruky vstupenku, dáte mi do tašky nezbytná cigára a jako dozor (abych s nima náhodou neodjela jakožto groupie, roadie či rovnou jejich druhá manželka nebo něco takovýho...o což samozřejmě celý život usiluju a budu usilovat) se mnou pošlete zákonného zástupce na koncert KISS!!!

Ano, viděla jsem naživo KISS!!!


A byl to dokonalej koncert. Tím myslim fakt dokonalej. Dokonalejší by už jenom bylo, kdyby tam místo KISS bylo AC/DC (aneb uvažování věčně nespokojené osoby).
Takže, začalo to Psycho Cirkusem a Shot It Out Loud. Při druhé skladbě jsem již začala být nepřičetná a vůbec mi nevadili lidi, co seděli vedle mě (ano, jakožto největší lůza jsem měla lístek na sezení). Pokračovalo to mimo jiné i přes Heaven's On Fire, God Of Thunder, Lick It Up a Rock and Roll All Nite. Gene je o pár let mladší než muj děda a skáče po podiu v botách s obrovskou platformou, plivajíce krev a Paul, starej tak, jako moje babička, si též ve vysokých podpatkách jezdí ve vzduchu po O2 aréně jakousi vtipnou mašinkou, co ho přenese na malý podium uprostřed davu. Show jak pyča!!! Nechybělo ani Outta This World performované pouze Tommym a Ericem.

Jednoduše bohové ! Snesli se na obrovském pavoukovi a po koncertu zmizeli v mohutném kouři zpět do vysokého nebe. Či hlubokého pekla…to je jedno. Oni jsou legendy. Paul může po koncertu rozmlátit kytaru. Gene může plivat krev. Oni si to můžou dovolit. Jejich fanoušci je milujou. Já je miluju. Doslova. To, co dělaji, je něco úžasnýho a obdivuhodnýho. Ten pocit, když jsem v tý zasraně velký, k prasknutí naplněvý O2 aréně s lidma, co se přišli podívat a poslechnou si muziku, co milujou, je nádhernej. A na podiu stojí vaši Bohové. Jeden z nejlepších pocitů na světě. Lepší by snad jenom bylo, kdybych byla v první lajně na stání u podia!
A tím pádem bych s nimi měla oční kontakt!
Nebo kdybych s nima měla tělesný kontakt!
Nebo pohlavní kontakt!
Nebo kontakt s Genovým jazykem!
Nebo pohlavní kontakt s Genovým jazykem!
Nebo kdybych měla V.I.P lístky!
Nebo kdybych nepotřebovala V.I.P lístky, protože jsem jejich manželka!
A na závěr jeden obrázek podporující nekonečnou sexuální frustraci...

Tak si aspon koupim tyhle panenky :D
Ach jaká nekonečná utopie...
Měla jsem s nima kontakt maximálně tak přes zvukové vlny. No...lepší než kopanec do prdele...

A ještě něco pro pobavení:

Ámen
Rokenrol vám všem
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | 25. června 2014 v 13:50 | Reagovat

ÁÁ, BOŽE, JÁ TAK STRAŠNĚ UMÍRÁM, POKAŽDÉ KDYŽ MI STVOŘITELÉ OZNÁMÍ ZÁKAZ JÍT NA KONCERT!
KSAKRU!

Skoro ti závidím, až to není hezké :-( Člověče, ty máš sakra štěstí!

2 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 25. června 2014 v 15:11 | Reagovat

[1]: Musím souhlasit. Na koncerty mam úžasně velký štěstí. A ta představa, kdyby mi někdo zakázal jít na koncert? Pfff. Nedožil by rána...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama