Jak jsem byla poosmé nanebevzatá...

30. července 2013 v 23:21 | Pražský poděs |  Moje nanebevzetí

OLÉ OLÉ MAIDEN MAIDEN!

Tak tohle bylo....HUSTODÉMONSKY KRUTOPŘÍSNÉ!!!¨
A přitom to začalo úplně prostě. Asi v 14:30 kdy jsem měla sraz s bývalým spolužákem. Ano, moje matka risknula to, že s nima uteču a poslala mě na koncert samotnou! To, že jsem nad sebou neměla tzn. dohled zapříčinilo, že jsme si dali trošku, opravdu jenom trošku byliny. Konkrétně jedno brko aby jsme nebyli uplně mimo ale jenom trošičku. A stačilo to. No jo, to když někdo kupuje kvalitní zboží co ho vystřelí někam uplně do prdele :D Nevadí, zažila jsem i horší stavy. K Edenu sme dorazili asi okolo, vlastně nevim, byla jsem dost zhulená, ale to neni důležitý.
Důležitý je to, že jsem tam rozhodně nebyli první. Nechápu...ty lidi tam museli čekat už asi od oběda nebo co. Hm super, takže o první lajně si můžeme nechat zdát. Čekání ve frontě zpříjemnovalo to, že nebylo vedro. Ámen. Neni vedro. Je mi dobře. Akorát mě chytil opět hulihlad a huližízen, takže jsem byla nucena jít do MekSráče a koupit si tam pseudohranolky z cigaretových nedopalků nebo z čeho to dělaj. Nesnášim fastfoody. Ale tak co mi zbejvalo, žeano.
Po asi dvou hodinách čekání nás putili dovnitř. Jupí. Takže zase, co nejrychleji vybavit to, že u sebe nemam pytel a lahev chlorofylu a rychle běžet a běžet! A když se mi naskytl pohled na arénu... velkej chumel o oasi 4 ředách před podiem ale jinak všude VOLNO! Kdyby mi tenkrát měřil náš tělocvikář čas, jako to rád dělává když beháme, tak by se rovnal rychlosti světla. TO ZNAMEMÁ, ŽE SEM KURVA CHYTLA PRVNÍ LAJNU!!! YEEEESSS!!! JÁ BĚŽELA! A ZHULENÁ! Je teda pravda, že to místo bylo pod tou velkou promítací obrazovkou, takže ne uplně nejlepší, ale lepší než kopanec do prdele. Tak....a ted' přišlo na řadu mě již známé čekání. Trochu dost nuda no. Začaly hrát Voodoo Six. Jako dobrý, ale to je prostě úděl předkapel, že jsou to předkapely no. A když už se blížil ohlášený čas, že by měli začít hrát Maideni....tak začalo chcát. Ale ne jakože jen tak chcát. ALE JAKOŽE OPRAVDU CHCÁT!
Pokud to mam k něčemu přirovnat, tak to bylo asi jako když ve všem co máte na sobě do bazénu. Prostě po chvíli bylo mokrý uplně všechno, co jsem měla v kabelce, včetně mobilu atd... Nevadí. Jenom kvůli tomu museli trochu posunout začátek. Asi aby Steve neuklouznul. Stejně přestalo pršet.
Pak to začalo! Záběry majestátného ledu a v ohni nastoupili bozi! Ze začátku jsem něco málo fotila ale potom...příiš velká extáze na to, abych udržela mobil. A pak začalo zase chcát. Při Afraid To Shoot Stranger. Teda, ted' spíš pršet. Ale jo, byla bořka. Dokonalý dokreslení atmosféry. A lidi. Spousta lidí. Asi 25 000. To je dobře. Takhle má koncert vypadat. Prostě nádhera.Mimochodem...jsem si téměř jistá, ŽE SE NA MĚ BRUCE PODÍVAL! A TAKY DAVE! A možná i ostatní. To si ale nejsem moc jistá, ty jejich pohledy asi nebyli přímo jenom na mě. Doufam, že Steve jo...
To se nedá popsat, to se dá jenom zažít.
  • bylina
  • bouřka
  • první lajna
Nevim jestli to bylo bylinou nebo koncertem, ale byla jsem někde uplně jinde, než na planetě Zemi. Prostě vesmír zvaný Iron Maiden! Až jsem z toho zvlhla. Ne deštěm, ale že se na mě Bruce podíval.
Komu vadí, že sem po koncertě vypadala jako zmoklej Eddie co má přes sebe britskou vlajku. Dokonce sem stihla koupit plakát. Jenom mam doted'ka mokrý boty a tašku. Plakát už uschnul. Stejně nejlepší, jak muj kamarád po koncertě mluvil asi tak jako Lemmy :D
To je jedno.
PODÍVAL SE NA MĚ BRUCE DICKINSON!!!
Ámen
Rokenrol vám všem
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | 25. června 2014 v 14:35 | Reagovat

SAKRA BOŽÍ BOŽÍ BOŽÍ BOŽÍ BOŽÍ BOŽÍ BOŽÍ - BOUŘKA - MAIDENI A PRVNÍ LAJNA - KSAKRU TY MÁŠ TAKOVÝ ŠTĚSTÍ!

2 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 25. června 2014 v 15:19 | Reagovat

[1]: Neskutečně boží. Tohle byl skutečně jeden z nejlepších zážitků. Maiden! Maiden! Ach...vzpomínky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama