Jak jsem nespokojená...

28. července 2013 v 20:00 | Pražský poděs |  OSUMNÁCT BYLO? Sex, drogy, láska, smrt, kacířství (materiál pro bulvár)

Sama sobě bych si nejradši dala facku a polila se studenou vodou

Pak bych si dala ještě jednu facku a pak pěstí. Nejradši bych se totálně zmlátila, protože jsem na sebe nasraná. Možná i zabila. Ale to už ted' ne. Rozhodně ne sama. Nejradši bych, aby mě něco zabilo. Ale rychle. Ne pomalu. Jelikož mam pocit, že se zabíjim sama svym myšlenim. A pomalu.
Takže co se děje? No, začnu třeba tady. Dejme tomu, že onen kluk, respektivě muž, se kterým jsem byla na rande, i když nevim, jestli takhle vypadá rande...ehm...tak jako co k tomu. Možná to, že jsem spolu tenhle tejden zase byli venku. Jupí. Když jsem byla na táboře, pořád jsme si psali. A já si řikam, hm faajn to vypadá dobře. Takže, ho tak trochu beru, že o mě snad má zájem nebo něco takovýho. Tedy, ono to tak opravdu vypadá. Ale v tento krásný moment opět přichází moje nemocná hlava a sere se do všeho. A víte, jakej má důvod? Dneska jsem mu napsala, že bych ho zejtra ráda viděla, protože od něj potřebuju koupit pár gramů. A on tak nějak dlouhou dobu neodepisuje i když byl online. Solo pro muj mozek: no a je to v prdeli, to je jasný, nezaujmula si ho, seš nula, nic z toho nebude.
Nepochopitelné. Mohlo se stát cokoliv. Taky to dělam, že dlouho neodepisuju. Ale já jsem prostě magor, takže to u ostatních lidí beru jinak. Hlavně u ostatních lidí, na kterých mi záleží. Protože by to byla škoda, kdyby z tohohle nic nebylo. Bylo by mi to líto, kvůli tomu času, co jsem tomu věnovala. A taky kvůli tomu, že onen mladý muž neni jen tak nějakej debílek.
No jo, já a vztahy. Spíš: já a pustá poušt'. Nevim, proč se mi to všechno tak nějak vždycky vyhýbalo. Pokud by to bylo o vzhledu, tak nevim. Nejsem ta z holek, co je společností považována za ošklivou. Naopak. Jsem považována za hezkou. Možná to bude mou povahou, i když i tohle by bylo divný. Zas takovej magor doufam nejsem, aby se mnou nebyla řeč. Snad jsem v tomhle objektivní.
Možná nejsem, fakt nevim. Začínam mít vážnou obavu, že jsem učebnicový příklad člověka v depresích.Deprese jsou přece stavy, co se vracej. A mě se přece tyhle stavy, že na mě padá celej svět právě pořád a už docela dlouhou dobu vrací. Možná i jsem, na tom ale nezáleží. Nechci prášky, který by mě osvobozovali. Chci se osvobodit sama.
Řekla bych, že jsem nešt'astná proto, že nejsem to, co bych chtěla být. A tím pádem jsem na sebe i naštvaná.
Jeden z mých problému bude taky to, že svůj život, ač si to nepřipouštim, porovnávam se životy ostatních. Ostatní s někym chodí. Ostatní maji spoustu kamarádů. Ostatní přes prázdniny každodenně podnikaji večerní akce (tzv. kalby). Ostatní maji spoustu sexu. Ostatní maji na co vzpomínat. Ostatní žijou. Ostatní maji radost ze svýho mládí.
Já jenom tiše závidim. Závidim jim jejich bezstarostnost. Závidim jim jejich krásný vztahy. Závidim jim jejich kamarády. Závidim jim jejich naivitu. Závidim jim jejich mládí. Závidim jim jejich život. Nesnášim když vidim, o co všechno přicházim.
A pak se na to podívam objektivně a mam pocit, že si nezasloužim za svoje smýšlení žít. Žiju v Evropě. Mam střechu nad hlavou. Mám doma vodu. Mám co jíst. Mám rodiče. Mám peníze. A přesto si připadam jako chudák. Že je muj žovot nezajímavej. Že nikdy nebude zajímavej natolik, abych měla o čem vyprávět. Protože mam pocit, že nežiju naplno jako ostatní. Nebo spíš, že bych mohla žít životem normálního teenagera, ale nežiju, protože si tak nebudu připadat, dokud si nenajdu přítele. Někdo by moh' říct, že aspon vztahy a všechno co se toho týká nemusim řešit. ALE JÁ TO CHCI ŘEŠIT! Ano, mam narušenej mozek. Člověk co takhle uvažuje si přeci zaslouží pořádně do držky. Ne tak, jako jsem já od života dostala do držky. Myslim opravdu fyzicky do držky.
A ted' tyhle stavy zvládam eště dobře. Co teprve, až začne škola. Ne. Proboha škola ne....
Ámen
Rokenrol vám všem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Freak Freak | 28. července 2013 v 21:36 | Reagovat

Přímo nesnáším, když je někdo online, nebo vidím, že si to přečetl a neodepisuje.. To pak nevím, co si myslet a napadá mě jen, co jsem kurva udělala špatně, že mu nestojím ani za odpověď? A přitom sama odepisuju i za delší dobu, ale to už mě samozřejmě vůbec nevadí.. ach, ta sobeckost.. Jináč souhlas, škola ne! Čím dál víc lidí začíná magořit, že se nuděj a chtěj už školu.. no nevim, ale podle mě si teda moc nepomůžou :-D .. Jo a co jsem ještě chtěla, přeju, ať ti to s tím fajne chalanem výjde! ;-) :-D

2 Normální člověk Normální člověk | 28. července 2013 v 22:59 | Reagovat

[1]: JAK SE KURVA MŮŽE NĚKDO NUDIT (teda to chápu) ALE ŘEŠIT TO ŠKOLOU? Aha...tak já prej šílená nejsem ale oni jo :-D A děkuji, já taky doufam že to vyjde jinak se fakt už pujdu spláchnout do hajzlu...

3 LukasLongr LukasLongr | E-mail | Web | 29. července 2013 v 9:44 | Reagovat

Mně se problém s odepsáním objevuje velmi často. Dokonce jsem kvůli svému celodennímu přihlášení zrušil svůj vztah. Problém ale je, že prostě nejsem u počítače klidně celí den přítomný. Někdo napíše, ať se stavím na pokec a já vezmu kolo a jedu s přesvědčením, že jsem za chvilku tady a nechám tedy zapnutý FB. Z kafe se stane kalba a já jsem rád, že se vrátím do dvou dnů.
Ale stalo se ani, že jsem prostě neměl náladu odepsat na zprávu kvůli obsahu.

4 Freak Freak | 29. července 2013 v 20:44 | Reagovat

No právě, tím se to snad řešit ani nedá. Ale tak co si budem povídat, oni na to příjdou, až nastane ten hroznej den, kdy škola zase začne. Jako neříkám, že se nenudím, ale klidně budu hodiny zírat na bílou zeď, běhat po schodech nahoru a dolů,.. cokoliv, ale větu "chci do školy!" ze mě nikdo nedostane. No, podle mě jsi v tomhle ohledu určitě ta normálnější.. Ale já většinou celkově všechno vidím jinak, takže u mě, jako u také "vždyckydivnéosoby" se není čemu divit :-D Za nic a to musí vyjít, držim palce! Už jen proto, že teď prožívám něco podobnýho a jen čekám, kdy se něco posere.. nebo vlastně spíš, než já něco poseru, páč to je jedna z mála věcí, kterou umím fakt dokonale.

5 Freak Freak | 29. července 2013 v 20:53 | Reagovat

PS: Ten můj komentář 4 měl být odpovědí na komentář 2. Je to asi zřejmé, ale tak pro jistotu :-D Holt se budu muset naučit komentovat komentáře :-D

6 Normální člověk Normální člověk | 30. července 2013 v 21:25 | Reagovat

[4]: Neee škola prostě nesmí začít...podporuje většinu mých problémů. Aspon na spolužáky sem měla štěstí ;-) Hodně štěstí v tvé snaze komentovat komentáře :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama