ILUMINÁTI VŠUDEEE!!!

2. srpna 2013 v 23:00 | Pražský poděs |  Blitky

Stejně nás ovládaji, jenom si to neuvědomujete

Hehehe konspirační teorie (pekelný smích)!!!
Jako příklad si například vezměmež onu krásnou konspirační teorii o tom, že za útoky 11. září nemůžou teroristi, ale vláda USA. Protože pokud se podíváme na to krásné video kde ony krásné věže padají dolu, tak zjistíme....ŽE NEPADAJI DOLU ZEZHORA PO ZASAŽENÍ LETADLAMA ALE PADAJÍ TAK, JAKO KDYŽ SE DEMOLUJOU BUDOVY!!! Tadá! Záhada je na světě. Seběhne se pár lidí a je problém. Nooo já si o tom myslim svoje. A to, že sem tam nebyla, tudíš nemůžu posoudit.
Jako druhý příklad si zase vezmu naše milované USA a jeho staré známé UFO případy. Okej nebudu tvrdit, že americká vláda má důkazy o existenci UFO. Taky nebudu tvrdit, že jistojistě musí nějaký UFO existovat. Dobře dodatek: já si myslim, že lidi ví hovno o tom, jak je vesmír velikej a že je i nad naše omezený chápání něco takovýho vnímat, takže pravděpodobnost života v jakékoliv podobě mimo naši planetu je dost velká. A asi by sme se i v tom měli přestat št'ourat, protože stejně nejsme všemocný všechno zjistit. A některý věci prostě nezjistíme no. To je jedno. Jediný, co si ale dovoluju tvrdit je následující situace. Představte si, že vláda USA získala kontakty s mimozemskou civilizací. A ted' si představte, že by to vyhlásila do světa. Jaká by byla asi reakce lidstva? Absolutní panika né přece, známe se. Takže i kdyby měla důkazy o UFO, tak to přece nerozhlásí né asi, ale hezky nechá v přísném utajení.

Dobře, žijeme v demokratickym státě. Máme naše svobodná, necenzurovaná média, co nám podávaji informace o dění ve světě. Prezident Ruska se stará jenom o Rusko. Prezident USA se stará jenom o USA. Bla bla bla bla....
Aleee co když ne? Co když pravda je taková, že celej svět vlastně leží v rukou pár mocných, který prostě ovládaji uplně všechno světový dění? Tahaji za nitky a všechno to, co my považujeme za fungující realitu je jenom dobře sehraný divadýlko ve kterym hrajou dobře sehraný figurky? Jasný, spousta lidí řiká, že ilumináti sou kravina. Vlastně, já osobně si myslim, že nejsou no. Protože kdyby opravdu existovala tajná organizace, která hýbe našimy životy, tak by se O NÍ KURVA NEVĚDĚLO, PROTOŽE BY BYLA TAJNÁ NÉ ASI!. A kdyby pravda vyplavala na povrch (což by nevyplavala, protože by to prostě při jejich moci měli zajištěný), tak by systém celýho světa spadnul. Takže pokud nějaký ilumináti existujou, tak se nejmenujou ilumináti, ale celý to divadýlko se zájmem o ilumináty je jenom zástěrka. Ne, nevěřim, že všechno ve světě funguje tak, jak je nám předkládáno. Vážně ne. A může za to papež, protože má nemanželský dítě s britskou královnou. Ale to dítě porodila náhradní matka tj. Beyoncé. Jo a bratr Beyoncé je Obama. A Obama má homosexuální vztah s Bobem Dylanem. A ty další lidi na tý fotce, která zaručeně neprošla žádnou úpravou neznam. Ehm...
Jo fajn, to sem přehnala. Ale vzhledem k tomu, že se jedná o ilumináty, nikdy nebudeme vědět, jestli sem si to fakt vymyslela, nebo ne (opět pekelný smích)!!!
BTW: pro ty natvrdlý...AC/DC NEJSOU ilumináti jasný!!!
Ámen
Rokenrol vám všem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hellboy hellboy | Web | 2. srpna 2013 v 23:58 | Reagovat

Illumináti, to je věc docela nejansá:-D a tudíž se o ní dá jen ''mluvit'¨' ale skvěle napsanej článek!:)

2 Tori Tori | Web | 3. srpna 2013 v 10:22 | Reagovat

Sakra kdo si myslí že AC/DC sou ilumináti? :D :D.. Jinak mírně nesouhlasím s tím, že se nemáme "šťourat ve vesmíru", řekla bych že je to lidská přirozenost - hledání pravdy a objevování nových věcí :) (pokud to teda nejde až do extrému ve stylu klonování lidí apod.)

3 Normální člověk Normální člověk | 3. srpna 2013 v 12:16 | Reagovat

[2]: Lidská přirozenost to sice je ale lidská blbost a pocit, že nám patří vesmír je taky přirozenej no. Jenom chci říct, že některý věci prostě nemáme objevit a můžeme se snažit jak chceme. No stejně, jakmile si začněme hrát na boha což už sme vlastně začali (tj. klonování, genetický mutace atd) tak nás stejně příroda srazí zase dolu.

4 EI EI | Web | 3. srpna 2013 v 12:19 | Reagovat

Pokud máte zájem, navštivte můj blog. Věnuji se vlastní tvorbě, sci-fi, anime, mystice a spiritualismu, pc hrám, a propaguji výdělek pomocí pc, a do tohoto programu hledám společníky za účelem zvýšení výdělku. Díky!

5 Nomád Nomád | 20. března 2014 v 21:05 | Reagovat

nerad bych Vám kazil iluze ohledně těhlech společenství, ale stačí chvíli hledat a máte tu jedno hned naživo : 3663psi.cz 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama