Jak je fajn se jednou za čas ožrat

22. srpna 2013 v 1:40 | Pražský poděs |  OSUMNÁCT BYLO? Sex, drogy, láska, smrt, kacířství (materiál pro bulvár)

Prostě nádhera

To je tak, když nemáte o prázdninách co dělat. Domluvíte se s takový stvořením, které nazýváte kamarádka a de se. De se kamkoliv, kde je dobře tj. tam, kde se může kouřit. Po cestě potkáte ještě jednu osobu, co znáte. Tak si prostě celý odpoledne sedíte na Letný a felíte.
Když tu náhle (po několika hodinách) se ozvala ještě jedna osoba. Konkrétně kamarádka, kterou už sem dost dlouhou dobu neviděla. S touhle kamarádkou je vždycky největší prdel. Protože s sebou pravidelně nosí něco, co tomu dost napomáhá. Já tu holku prostě miluju. A tak sme se dostali tam, kam sme se chtěli dostat. Na Náplavku. Onen ráj na zemi. Tam, kde se dá sedět u smradlavý Vltavy. Tam, kde chodí kůl lidi. Tam, kde nejezdí večer fízlové. A navíc svítil měsíc. Skoro- úplněk. Nevim proč ale tancovali sme jak blbý.


Bohužel, čim víc se blížila noc, tim víc sme zůstali s kamarádkou sami. Tedy ve dvou. A co se dá dělat ve dvou u Vltavy? PŘECE HULIT A CHLASTAT. Jenže sme to dali ve špatnym pořadí. Nejdřív sme hulili a až potom koupili flašku vína. Takže sme zapoměli, že na tu flašku potřebujeme otvírák. Jujda. První dva borci sedící blízko vody- nemaj. Další borci se s náma tak trochu snažili seznámit ale nám šlo opravdu jenom o ten otvírák, takže nic. Naší spásu představovala jedna z těch restaurací tam. Ne Ježíš. Tak sme si konečně v klidu sedli a měli sme všechno, co bylo potřeba. Byli sme dost zhulený, flašku vína uplně pro sebe a spoustu tabáku. Jo a měsíc. Nesmim zapomenou na ten supr měsíc.
Žel bohu, ta osoba, díky který žiju mě přinutila, abych přijela domu. Tak vtipnou cestu domu už sem dlouho nezažila. Problém byl jenom v tom, že všechny ty vtipný věci se odehrávali pouze v mojí hlavě. Yep, chovala sem se přesně jako takový ty opilci, co potkáváte v pozdních spojích dopravy. No a co. Mě ty lidi byli fakt uplně u prdele. Protože sem se hezky opila. A zhulila. Překvapivě se mi podařilo dosáhnout té ideální vyrovnanosti mezi vínem a bylinou, takže mi fakt nemohlo být líp. I když mi vlastně bylo svym způsobem strašně moc divně. Ale dobře. To bylo tim, že to bylo den před úplnkem.
Už je mi fajn. Takže ano, mam deprese. Náhlé změny nálad. Je to jasný. Jo a Ten, jehož jméno nesmím vyslovit je zaneprázdněnej páč musí vydělávat peníze. Urgh. Nejsem důležitější než peníze. Super.
Ámen
Rokenrol vám všem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama