Jak jsem byla podeváte nanebevzatá...

9. srpna 2013 v 1:18 | Pražský poděs |  Moje nanebevzetí

ALL IN ALL YOU'RE JUST ANOTHER BRICK IN THE WALL

Ach svatý jelene, oči máš zelené!!! Asdfghjklkjhgfdsa!!!
Tak se stalo, že sem viděla Rogera Waterse. A tomu předcházelo tohle:
Si tak poklidně sedím odpoledne u boyfrienda počítače a projíždim net. když tu náhle čtu, že Rogeru Watersovi manželovi se zpozdil nějakej kamion z Turecka a tak se koncert posouvá o asi hodinu a půl. Hm. No co, alespon mam víc času na boyfrienda počítač. Tak, když byl ten správný čas (tj. asi čtyři hodim před otevřenim vstupů do arény) tak jsem vyrazila. Cestou se ke mě připojila matka. Teda, vlastně z toho důvodu, že na ten koncert šla taky. Před arénou sme ale stejně nebyly první. Už tam čekali nějaký lidi ale aspon jich bylo málo. Tak sme si vybrali nejmenší frontu a sedli si. Nebudeme přece asi dvě a půl hodiny stát, žeano. Dobrý, sedim asi čtvrtá od dveří, takže pravděpodobnost první lajny téměř jistá. A co jiného se dá dělat když se nudíte při čekání na otevření O2 areny, než to, že budete doslova kouřit jedno cigáro za druhym. Jenom matka nadávala, že kouřim nějak moc (ona totiž ještě pořád žije v představě, že kouřim jednu cigaretu týdně há). ještě jedna věc mě tam pobavila a to, že kolem přošel nějakej postarší pán s uplně bílýmy vlasama a fousama. Vypadal totiž jako Ježíš. Minimálně to byla moc roztomilá, asi tak 70ti letá mánička. Po těch dvou a půl hodině se arena skutečne otevřela (ámen) a já měla možnost zběsile utíkat dolu po schodech abych BYLA V PRVNÍ LAJNĚ. Ale trochu se stal omyl a v tom afektu sem zaběhla na normální stání. Debil. Tak sem zas běžela zpátky a tentokrát už sem našla správnej vchod. Jenom mě ešte zastavila hosteska a natrha mi vstupenku a dala na ruku pásku COŽ JÍ ZBYTEČNĚ TRVALO MOC DLOUHO! A měla sem kurvaže velký štěstí. Teda, spíš matka měla štěstí. Ta totiž chytla místa v první lajně. A docela dobrý místa. Jediný, co mě trochu nasralo (teda nasralo mě eště to, že sem to dostala...víte jak je to otravný) byl jakýsi otec a malý syn. Otec se totiž pomocí výmluv, že syn se těšil a je malej a blablabla snažil nacpat dopředu vedle nás. Teda, respektivě mezi mě a nějakýho chlapa. Pche. Pustila sem toho malýho. To sem ale hodná, co?
A pak začal koncert. Spíš teda divadlo a koncert dohromady. Ale co je hlavní....ROGER WATERS BYL ASI DVA METRY PŘEDE MNOU! A PODÍVAL SE NA MĚ! HNED NA ZAČÁTKU! OMG! To zapříčinilo mojí hysterii. Jako...na koncertech brečim uplně normálně. Vlastně na každym koncertu, kde sem byla, tak sem brečela. Hlavně na začátku, na konci a při nějakých vybraných skladbách. Ale tenhle koncert sem probrečela doslova celej. Začalo to, když se na mě podíval a skončilo až uplně na konci, když už bylo po koncertě. A nejintenzivnější to samozřejmě bylo pokaždý, když se na mě podíval (ano, PODÍVAL SE NA MĚ VÍCKRÁT A KDYŽ ODCHÁZEL TAK NA MĚ DOKONCE MRKNUL) a taky při Mother, Goodbye Blue Sky a při promítání těch lidí, co umřeli při jakymkoliv válečnym konfliktu (teda hlavně jeho otce). Jo a taky se na mě podíval ten jeho syn. Harry Waters. Lol to je vtipný jméno.
Jednoduše, byla to absolutně úžasná show a koncert! Hodně působivý taky bylo, když stojíte v tý první lajně a doslova přímo před vás spadne ta zed'. Jo a někde sem četla, že mu dělá radost když se podívá do prvních řad a vidí slzy, což dokazuje, že to na lidi zapůsobilo. To ze mě teda musel být extrémě št'astnej.
Domů sem odcházela s plakátem v posvátné igelitce a pocitem, že sem udělala radost Rogeru Watersovi. Hm, radši bych mu udělala tu radost ústně if ya know what i mean (jinak by to totiž nešlo páč mam krámy). Bože. Už mlčim.
Stejně vypadá jako koníček. Nebo spíše hřebec?
Ámen
Rokenrol vám všem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Em Zet Em Zet | Web | 9. srpna 2013 v 14:36 | Reagovat

R. Waterse sice neznám, ale umím si představit tvé pocity. :-D Taky bych asi chcípla, kdyby se na mě podívala třeba taková Kelly Clarkson. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama