Jak jsem se jednoduše ožrala jak prase...

10. listopadu 2013 v 20:00 | Pražský poděs |  OSUMNÁCT BYLO? Sex, drogy, láska, smrt, kacířství (materiál pro bulvár)

A stalo se to dnes v noci

Hmmm sobotní noc. Dlouho sem nikde nebyla. Čas na párty hárd!!!
Začalo to okolo 10. hodiny noční. To sem měla sraz se spolužačkama. Pak se to celý eště nějak protáhlo, protože jeden náš spolužák musel domu odvézt bratra, pak sme si u spolužačky doma dali brko a blablabla. Dopadlo to tak, že sme se jakožto dámský klub o třech členech vydaly do naší oblíbené hospody v centru města. Je to skvělej bar, miluju to tam. Tak, jako vždycky to začalo jednou velkou vodkou. Když sem jí ale ochutnala, tak sem myslela, že sem právě vypila čistej líh. Bylo to něco absolutně nechutnýho. Znamená to, že sem alkoholik? Když si dam vodku, předem vim, že je uplně nechutná ale stejně jí vypiju? Musim říct, že už ten jeden panák mě hodil někam uplně do prdele. Když sme začali hrát fotbálek, tak už sem ale další vodku odmítla a dala si radši jablíčko. Který bylo taky hnusný mimochodem. A to sem tam chlastala do tý doby, dokud sem mohla. Bylo to tam fajn, spolužačka potkala svýho bejvalýho spolužáka, tak sme kecali, chlastali, hulili a tak. Podařilo se nám tam ožrat jednu naší spolužačku, co se eště nikdy neožrala, takže prdel byla neskutečná. Po nějaký době sme se rozhodli zvednout naše ožralý zadky (což nám samo o sobě dalo docela námahu) a přemístit se do Vagonu. Páč už bylo po půlnoci, tak všechny ty zkurvený revivaly, za který se platí, byly už dávno v prdeli a v klubu se rozjížděla absolutně epická párty hárd. A NAVÍC PŘI ABSOLUTNĚ DOKONALÝ HUDBĚ!!! BON JOVI!!! KISS!!! EUROPE!!! Tyvole takhle šíleně už sem si hodně dlouho nezatřásla zadkem. Eště k tomu, jak sem byla opravdu, ale opravdu hodně nalitá a všechno sem viděla dvakrát, tak to bylo lepší.
Tak sme tam trsali, jak medvědi a ke spolužačce se přidal nějakej chlápek. LoL. Proč né ke mě? Prostě asi odpuzuju muže, já už fakt nevim. Takže sem tam byla sama s tou skvělou hudbou. No jo dobře, tancovala sem s tou druhou spolužačnou. Bože muj, tohle bylo fakt dokonalý. Prostě epic hardcore party dance! Samozřejmě hlavně díky tý hudbě! Jenom sme se tam se spolužačkama držely za ruce a smály se, protože sme byly fakt nalitý. Na škodu rozhodně nebylo, že ten chlápek mojí spolužačku s náma pozval na brko. Tak jako pohoda žejo. Sedneme si před Vagon a motáme. Když tu najednou vidim, jak partičku, co stála před náma KONTROLUJOU FÍZLOVÉ! Tak rychle to brko hodímě do krabičky a zalezli sme dovnitř. Tam sme to ubalili ale z nějakýho důvodu se spolužačka rozhodla, že to tady nechce odpálit a že pujdem ven. A tady byl důkaz, že karma funguje. Jak sme odcházeli, přicházeli fízlové. Odejdeme před Vagon, sedneme si na ty lavičky u Boulevard bageterie a hulíme. Najednou...přijíždí před Vagon dvě malý fízlácký auta a jedno to velký.
Opravdu bych si měla přestat stěžovat na to, že nemam štěstí. Páč vyhnout se asi o pět minut zátahu, to je štěstí větší, než moje prdel. A eště sme si o pár metrů dál hulili :D Bohužel, jedna z mých spoluhulících byla už fakt uplně ale uplně mimo. Tak jsme byly nuceny jet se vyspat ke spolužačce domu. Cestou sme se stavěli v nějakym opravdu nechutnym českym fast foodu. A oni už neměli hranolky? Co si to dovolujou nemít ve čtyři ráno hranolky? Takže sme usnuli asi někdy tak v pět. Zejtra ve škole asi umřu.
Nevim jestli to stálo za to. Vždycky sem si přála usnout a probudit se někde jinde, což se mi eště nestalo.
Na šrot...
Urgh...
Eště ted' mi je špatně...
Ale byla to fakt prdel :D
Ámen
Rokenrol vám všem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fotografie: Veronika Pospíšilová Fotografie: Veronika Pospíšilová | E-mail | Web | 15. listopadu 2013 v 21:49 | Reagovat

Pečlivě jsem přečetla až do konce a celý článek mě bavil! :D Možná i proto, že normálně nepiju a zrovna před týdnem jsem se taky opila - i když ne tak jako ty. :-D Úplně jsem si celý tvůj článek představovala a šíleně moc ti to závidím! :-)

2 Normální člověk Normální člověk | 15. listopadu 2013 v 22:34 | Reagovat

[1]: Nezáviď mi to, že jediný co umim je, se zlejt jak Miloušek Ovárek :-D Aneb jak řekl jeden můj příbuzný na jedné rodinné párty hárd, kde sem dopadla dokonce tak, že sem skoro ani nebyla schopná sama chodit: ožrat se umí každej...
No zatim mi alespoň nikdo nemůže nic vyčítat. Sice by mi ten chlast eště neměli ani prodat ale furt lepší zchlastaná šestnáctka než zchlastanej prezident. Já totiž nemam tu možnost poblejt korunovační klenoty :-!

3 Fotografie: Veronika Pospíšilová Fotografie: Veronika Pospíšilová | E-mail | Web | 16. listopadu 2013 v 15:08 | Reagovat

[2]: :D  :D Dobře jsi to napsala...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama