Jak jsem byla podvanácté nanebevzatá...

8. prosince 2013 v 23:05 | Pražský poděs |  Moje nanebevzetí

Nevim co se včera stalo...byla jsem v jinym stavu vědomí

PROTOŽE VČERA NÁS NAVŠÍVILI BOHOVÉ! VČERA SE UDÁL KONCERT BLACK SABBATH! JAKOŽE BLACK SABBATH! NE JENOM OZZY JAKO TENKRÁT V ROCE 2012!!! Och můj bože och můj bože! Takže asi takhle:
Hysterie mě popadla v okamžiku, kdy přítel mojí matky byl asi ve 14:00 zaparkovat auto před O2 arénou a oznamoval nám, že už tam stojí asi pět cvoků. V tu chvíli sem měla opravdu velké nutkání tam vyrazit okamžitě a v pyžamu. Ale matka mě umluvila. No neumluvila mě na tom posunout sraz, co sem tam měla se spolužákem alespon o tu půl hodinu dřív takžeee 16:30. Stadion se otevíral v 18:30. To by mohlo být tak akorát. Huuu rychleee at' tam sem eště před 16:30. Když sem na Českomoravský vystoupila z metra a v dálce ve světlech O2 arény viděla, že před vchodama už sou nějaký lidi, začala sem utíkat jako debil. Když sem se bížila, tak sem přestala běžet, protože sem si připadala jako debil, páč zas tolik lidí tam fakt nebylo. Hm tak si v tom mrazu sednu před jeden ze vstupů a čekam. Měl dorazit. Když sem mu zavolala, tak mi bylo oznámeno, že je eště doma. Hm fajn. No nic, sem tu. To je hlavní. Alespon tu mam cigára, co sem si koupila za zbytek peněz, co sem dostala od babičky, když tu byla. Za ten druhej zbytek sem koupila v pátek 2 a pů gramu za 50 Kč (!!!) kterou sme tentýž den se spolužákama celou spotřebovali. Takže né, nemam peníze. Měla sem je a už je zase nemam. Hm no nic.
Čekam hodinu. Čekam hodinu a něco. Je mi zima jak v prdeli. Lidi se tam postupně rozmnožili. Najednou vidim jak se konečně uráčil dorazit ten muj spolužák. A pak od něj slyšim historku, kterou si čestně zasloužil cenu, za smolaře roku. Chytili ho na Českomoravský revizoři a on byl samozřejmě bez lístku. Jediný, co toho debila napadlo bylo prodat tu vstupenku na Sabaty (která byla původně jeho táty kterej je nemocnej nebo co) aby měl na pokutu. A to taky udělal. Vždycky sem si myslela, že sem šílená, ale on mě přesvědčil o tom, že sem vlastně eště docela normálně uvažující člověk. Pak volal kamarádovi, co měl eště dva lístky. Jeden svuj a jeden jeho. A prej, že za nim má přijet a on mu ten lístek dá. Haha. Půl hodiny před otevřenim arény. I jemu bylo předem jasný, že už se nevrátí, páč podle jeho slov je ten kamarád nezodpovědnej kokot. Ale prej mam zavolat, až to skončí, že kdyžtak zajdem na pivo. Haha. Jeho smůla.
Jupí je 18:30 začínaji se otevírat dveře. Už dorazila i moje matka takže fajné. Když už je pár lidí vevnitř, tak najednou vidim, jak se ty lidi vrací zase zpátky. A jeden z těch vracejících se chlapů řiká: ''oni dovnitř nepouštějí s batohama a taškama''. Cože? WTF? Oni ty lidi s taškama fakt vraceli!!! No nic je řada na mě. Sekurit'ák na mě samozřejmě, že prej nařízení od O2 arény je takový, že s taškama dovnitř ne. Ale já se na něj podívala svýma velkýma hnědýma očima a ukázala mu celej obsah tašky. A pustil mě! Kdyby mě včera viděl utíkat náš tělocvikář, tak mam jedničku z toho zasranýho běhu. Málem sem se zabila v zatáčce. Ale uskutečnila sem to, co sem chtěla uskutečnit. První lajna byla moje! Napravo u beden, tak kde bude stát Tony. Haleluja! Po chvilce dorazila už i matka. Takže sme skoro kompletní. Eště má dorazit její boyfriend. Hm na mě stejně nemá. Můj boyfriend bude dneska na podiu. Dokonce všichni čtyři! Jenom neví o tom, že jsou moji boyfriendi. A ani to, jak se jmenuju. Haha. Zoufalost level: Já.
Blablabla čekání je fajn, hrajou celou dobu jenom AC/DC. Blablabla předkapela. Doprovod fajn. Zpěv nic moc. Vzezření: tři Ježíšové. Dobrý chlapci...my chceme Sabaty.
Předkapela skončila. Jupí. Sabati by měli začít údajně ve 21:00. To bylo za 15 minut. Haha tak to asi nestíhaj no. Podium se schovalo pod vělký černý hadr. A z tý první řady bylo vidět prostor, kterej měl asi jenom 20 cm. Chocho a ostatní to neviděli.
Najednou, zničeho nic se ozval smích. Ten pekelný, všem známý smích. Smích Ozzyho. A černá opona se zvedla. Stáli tam. Vynořili se z dýmu. Bohové. Legendy. Géniové. Ozzy, Tony a Geezer. Jo a bubeník, kterej odváděl moc dobrou práci, jak se potom ukázalo. Bylo by pointless popisovat průběh koncertu. Byla jsem mimo. Někde jinde. Neviděla sem lidi kolem mě. Neviděla sem ani sama sebe. Viděla sem jenom je, moje modly. Ale stejně je tu pár věcí, co si pamatuju, protože i přestu extázi muj mozek nějak fungoval. Projekce za nima- úžasný. Ozzyho hlas- úžasný. Tonyho kytara- úžasný. Geezerova basa- úžasný. Bubeník (jehož jméno mi stále uniká a kterého jsem viděla už v roce 2011)- úžasný. Mam pocit, že je asi dobře, že nebubnoval původní Ward. Ten by to asi neububnoval. Dohromady mě tyhle čtyři pánové donutili (i přes mocné mlácení hlavou sem a tam) přemýšlet. Klasika, přemýšlela sem o všem, ve svym životě. Myslela sem na svýho ex boyfrienda. Myslela sem na to, jak se mi příšerně nechce v pondělí do školy. A taky sem myslela na to, co se asi stane v budouctnosti. A střídavě, mi ten zvuk vylejval mozek z hlavy. A moje tělo dělalo divné věci, protože to uvnitře se chtělo dostat ven. Všechen ten vztek, všechno to zklamání. Proto miluju koncerty. Fascinující kombinace. Mozek tekl ale přemýšlel. A mimo jiné stihl vnímat to, že Tony stál skutečně přímo přede mnou. Miluju ho. A opravdu sem si to tam uvědomila. Bylo na něm vidět, že si koncert užíval. Rozhlížel se po fanoušcích. Bylo to na něm kurvaže vidět. Jak je rád, že zase může dělat to, co miluje. Že ta hudba je silnější, než nějaká rakovina. Tohle mi za to stálo za to zasraný čekání v mrazu. Vidět, jak se Tony usmívá. Jak na sebe mluví s Ozzym. Jak si Ozzy kleknul a klaněl se směrem k publiku.
A navíc, Tony se na mě několikrát podíval a usmál. Ach. Měla sem chut' se na to podium vyhrabat a kousnou ho do tváří. A Ozzy mě snad taky viděl, když pravidelně hecoval podium pohyby paží směrem vzhůru. Veřim tomu, snad neni slepej a alespon na tu první řadu se kouká...
Další kapitola sama o sobě- trsátka. Na konci koncertu jich několik Tony hodil přímo tam, kde sem byla já. Doslova sem byla pod deštěm Tonyho trsátek. Jenže...já sem prostě neschopnej debil, žeano. Takže když sem ho viděla na zemi a měla sem ho pod rukou...tak mi ho vyfoukla nějaká jiná ruka. Poučení: přístě budu víc agresivní...
No, koncert skončil, já sem byla zpátky ve svym těle a boyfriend mojí matky mi koupil plakát. A spolužák se někde vypálil a na ten koncert fakt nešel. Ani potom do hospody, takže sme jeli domu. Spát a snít.
Bolí mě tělo a je mi to jedno. Miluju ty chlapy.
Ámen
Rokenrol vám všem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 absolutegenius absolutegenius | Web | 10. prosince 2013 v 21:59 | Reagovat

Pche, beztak hráli na playback, to je jasné.
Ale ty trsátka, ty vole, to bych byl v hospodě bůh, kdybych hrál trsátkem Sabbathů O.o
No, stejně bych se asi bez těch davů na jejich koncertě obešel a za ty ušetřené prachy bych si raději koupil deset piv, tabák, flašku bechcera a Ozzyho si pustil v jukeboxu.

Joo, a na jaké planetě to žiješ, že se u vás platí za trávu?

2 Normální člověk Normální člověk | 10. prosince 2013 v 22:32 | Reagovat

[1]:Pche tak jestli Ozzy měl tak zkurvenou intonaci i na playback tak už je na tom hodně blbě :-D Jako mě teda taky vadí lidi ale na tom koncertě se to fakt dá nějak vydržet. Až na to, že ty ostatní lidi berou trsátka, co mohli bejt moje no... Kdybych se měla zchlastat za 1500 tak to vidim bud' na sanitku nebo na decentní celonoční popíjení drahé whisky v JazzDocku(který by ovšem v mym případě asi taky skončilo sanitkou)... To víš my z planety Praha platíme pomalu i za použití hajzlů v hospodě, když si tam nic nedáš. A z jaký planety si ty, že neplatíš za trávu ???

3 absolutegenius absolutegenius | Web | 10. prosince 2013 v 23:17 | Reagovat

To mně stačí 2x denně plný bus do školy a zpátky, když už se nedá stopovat, ale ještě za to platit, to ne..
Za 1500 máš u nás dlouhý víkend. Ale myslim, že v Praze za to máš pár piv a jdeš domů, ne? Jo, a whiskey je hnusná. Rum taky. Bij mě.

Já jsem odtud (http://absolutegenius.blog.cz/1306/male-san-francisco) a hulení si tady pěstuje každý na balkóně a v lese a všude, takže zrovna teď, chvilku po sklizni, se brko válí i po zemi..

4 Normální člověk Normální člověk | 11. prosince 2013 v 20:58 | Reagovat

[3]: Éch nemam důvod tě mlátit. Každýmu chutná něco jinýho. Mě třeba všechno ale jenom do tý doby, dokud mi z toho neni blbě. Pak už ne.
A stejně nevim odkud seš :D

5 absolutegenius absolutegenius | Web | 11. prosince 2013 v 21:40 | Reagovat

Nojo, proto jsem už tak vybíravý..
Hej, jestli nepoznáváš Rožnov, tak si hovno píč.

6 Normální člověk Normální člověk | 11. prosince 2013 v 23:03 | Reagovat

[5]: Promin ale nemůžu poznávat něco, kde sem v životě nebyla.

7 absolutegenius absolutegenius | Web | 12. prosince 2013 v 6:37 | Reagovat

Achjo, to byl jen joke.

8 Normální člověk Normální člověk | 12. prosince 2013 v 8:17 | Reagovat

[7]: Satanenakřížku vždyt já vim. Sarkasmus online prostě někdy neni ono...

9 absolutegenius absolutegenius | Web | 12. prosince 2013 v 8:33 | Reagovat

Jo, tak se stav na pivo, když už víš, odkud jsem..

10 Normální člověk Normální člověk | 12. prosince 2013 v 8:39 | Reagovat

[9]: Věř mi, že nic bych si ted' nepřála víc ale nemam prachy na cestu. Teda mam ale dneska večer je hodlám prochlastat :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama