Jak jsem zažila Perfect day

18. ledna 2014 v 15:39 | Pražský poděs |  OSUMNÁCT BYLO? Sex, drogy, láska, smrt, kacířství (materiál pro bulvár)

Just a perfect day

Dnes je to přesně patnáct dnů mé kompletní abstinence. Naposledy sem chlastala na Silvestra. A to si zaslouží velkou oslavu! Takže ji oslavím nečekaným urovnáním si svých myšlenek a následným předáním následující informace lidem, kteří na netu náhodně narazili na můj nudný a depresácký blog. Původně jsem o téhle věci totiž vůbec nechtěla psát. Ne snad proto, že by nebyla zajímavá, nebo že by se nejednalo o zázrak, ale z toho důvodu, že mi to připadalo hloupý o tom psát. Ted' už mi to ale hloupý nepřipadá. Protože poslední dve tejdny nemyslim na nic jinýho, mam jednoduše chut' o tom napsat a konání mé vůle je veškerým zákonem takže nazdar!
Jak sem už řekla, jednalo se o zázrak. Ano...skromně jsem si dovolila tuto událost nazvat rande (jednoduše pro mě každá schůzka s osobou, co má penis a nemá ke mě již určený vztah, je rande). Není to zas tak aktuální, ten perfektní den byl skoro na úplném konci prosince, nyní už minulého roku. Ehm takže plus mínus tři týdny zpět, takže pro mě stále velice aktuální :D Jo co se to vlastně stalo...takže, ano, asi to bylo dejme tomu rande. Já mam totiž občas problém věci nazývat pravými jmény. Přestávam kecat. Začínam rekapitulovat, co se vlastně stalo...
Onoho muže jsem znala už vlastně delší dobu. No spíš ''znala''. Od vidění. Z jedné kavárny. Ale nikdy sme se tam nezakecali. Zakecání zapříčinil až můj věčný společník- internet a jedna zlá sociální sít'. A po nějaké době (a hlavně po těch zlých vánocích) sme si řekli, že někam zajdem. To nebylo všechno. Potom, že zajdeme na určitý koncert. Ale zdaleka ne jen tak ledajaký koncert! REVIVAL! Vy to ještě nevíte? Já z duše nesnášela všechny revivaly! Prostě proto. Neměla sem to ráda. Ale nechala sem se přemluvit.
JÁ! SE! NECHALA! PŘEMLUVIT! JÍT! NA! REVIVAL!
Tohle je jako, kdyby se Země začala obracet na druhou stranu, Bartošová přestala chlastat a náckové by získali mozek. Ale ne, tim nechci naznačit, že onen zázrak o kterém sem se zmiňovala na začátku byl právě tohle. Každopádně to byla vyjímečná věc. Fakt sem si tenkrát řikala, že nemůže být pravda, že sem na to kejvla. A tak jsem jednoho krásného podvečera vyrazila. Teda, měla sem fakt divnej pocit, když sem tam jela. Tam na to neznámé místo, kde sem předtim v životě nebyla. Do jakési kavárny. Pořád sem si řikala: ''co od toho mam kurva čekat?'' Celou cestu tam sem si musela pouštět cokoliv od The Beatles. Jinou hudbu sem v tu chvíli vůbec nemohla poslouchat. Fascinující ne? Ty Beatles totiž maji v sobě něco tak neskutečně moc optimistickýho a uklidnujícího, že sem zapoměla vystoupit na zastávce, na který sem měla vystoupit. A vystoupila sem na jiný. Ups. Tak ted' jenom zbejvalo najít tu kavárnu. Haha zabloudila sem. Zase. Stejně jako sem zabloudila, když sem měla první schůzku s ex boyfriendem. Já se prostě ztrácim nejenom ve vlastnim životě, ale i v rodnym městě. Po chvilce pobíhání sem a tam mi došlo, že mam zpoždění asi tak 5 minut. Poníženě sem si tedy našla jeho číslo a omluvila se zmatenou SMSkou. Byl velice zdvořilý, oznámil, že mi teda pujde naproti. Urgh moje klasická nervozita se stupňovala a vygradovala potom, co sem v dálce viděla obrys postavy, u které sem si byla jistá, že je to on. Vysoký, hubený, zajímavá tvář a...woohoo ten pohled! Moc pěkné, podmanivé, hnědé oči. Zajímavý. Ted' už bylo pozdě na útěk.
Po čase muj stres odešel. Všechno probíhalo dobře. Vlastně...uplně hodně moc dobře. Dokonce až tak dobře, že jakmile jsem šli po schodech do jeho bytu, tak sem tajně doufala, že mě tam táhne jenom proto, aby mě mohl v klidu znásilnit. Protože kdyby jo, tak bych se asi vůbec nebránila. A ne, nebyla sem opilá. Nedala sem si ani kapku ničeho, co by mohlo rozproudit mojí krev víc, než bylo třeba. On působil tak zkurveně moc charizmaticky! To jak se pohyboval! To jak mluvil! To o čem mluvil! To, jak byl bezprostřední! To, jak se na mě koukal! Urgh. Škoda, že sme naší super diskuzi museli ukončit z důvodu, že začínal onen koncert, kam sme měli namířeno. Ne neznásilnil mě. Achjo. No co, jde se na koncert! Po cestě se ještě nějak hulilo brko a připojil se k nám jakýsi jeho kamarád.
Hmmm má cenu se zmiňovat, jakej byl ten revival? Ano, to teda rozhodně má! Nebudu řikat co přesně za revival to bylo, každopádně mi od základů rozkopal můj negativní názor na revival bands. Ale uplně. Nechápu, jak sem to mohla odsuzovat! Vždycky sem si myslela, že nějakej debílek se vystajluje do image někoho hodně slavnýho a pak se přiživuje na jeho práci. Tam sem ale zjistila, že revival může být i o něčem jinym. Tuhle band už nikdy neuvidim naživo, páč už neexistuje. Navíc ty lidi na tom revivalu byly neuvěřitelný! Uplně nejvíc tam všichni tancovali a užívali si super hudby! Atmosféra: 1* a to mi stačilo k tomu, abych fakt zapoměla na svět okolo sebe. Rokenrol!!!
Bohužel po čase sem si všimla, že již bylo pozdě večer a ten otravný člověk u kterého bydlím, chtěl, abych se vrátila domu. A tak jsem se s tím úžasným mužem musela rozloučit a jet domu. Hádejte na co sem celou noc myslela. Na něj. A hádejte, čeho sem pár následujících dnů bála. Že se už neozve. Očividně byly moje modlitby vyslyšeny, a ten muž se ozval. Na Silvestra. A ne jednou. Několikrát. Abych to uvedla na pravou míru...doslova mě celou noc naháněl, kde jsem a jestli se nechci sejít a jestli u něj nechci přespat! Naposledy někdy ve čtyři ráno na Národce. Bohužel, v ten moment jsme já a moji společníci měli plnou hlavu jednoho takového problému, co se udál v kamarádčině bytě.
Vlastně moment. Já u něj odmítla přespat! Doprdele proč sem to udělala? Měla sem možnost přespat u někoho nadpozemsky krásnýho a okouzlujícího. A asi by sme i souložili! Vim, že sem byla tak trochu v šoku, že po mě chce abych u něj přespala, navíc mi bylo trochu líto nechat kamarády samotný. Tak sem mu na to nekejvla no. Achjo. Ted' se řikam takový to, co nesnášim. Takový to ''co by, kdyby...''
Tak takhle na tom ted' já sem. Poznala sem úžasnýho muže, nevim kolik mu je, nevim co dělá, nevim vlastně vůbec nic. Jenom to, že je úžasnej, krásnej, chytrej, okouzlující, mluví o úžasných věcech, rád cestuje, rád maluje, má vlastní byt v nejlepší části Prahy a kotě. A fascinující pohled. Zvláštní. Neni běžný, že bych se mi líbily hnědý oči. Já radši zelený nebo modrý. Ale ty jeho! Urgh. Co je to? Zamilovala sem se? Jo asi jo. A ne zrovna málo. Trochu vtipný vzhledem k tomu, že sem se s ním takhle viděla jenom jednou. No a? Prožila sem s nim absolutně dokonalej den! Prostě Perfect Day! Před pár dny se mi ozval. Takže doufám, že se domluvíme. Taky doufám, že z toho bude něco víc. Vlastně si nepřeju nic jinýho. Potřebuju přesně takovýho přítele, jako je on. Jak se kurva balí muži? JAK SE KURVA BALÍ MUŽI??? POTŘEBUJU TO NUTNĚ VĚDĚT!!!
Navíc sem zamilovaná. Doprdele...já sem fakt zamilovaná...
Ámen
Rokenrol vám všem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jaa Jaa | E-mail | 18. ledna 2014 v 22:49 | Reagovat

Tak jak? Jak to dopadlo? ;-)

2 lapis lapis | Web | 19. ledna 2014 v 20:22 | Reagovat

nie že by som sa z tvojho šťastia netešel, ale daj si pozor ....

3 Normální člověk Normální člověk | 19. ledna 2014 v 21:05 | Reagovat

[1]: Nedopadlo. Zatím. Musí to nějak dopadnout! Teda, musí to dopadnout dobře. PROSTĚ MUSÍ PROTOŽE TEN CHLAP JE ÚŽASNEJ A JÁ S NIM CHCI MÍT SEX V JEHO ÚŽASNYM MALIČKYM BYTEČKU!
[2]: Tebe těší moje štěstí?
Ano měla bych si dát pozor. Sem zamilovaná. A s tím já neumim pracovat. Vždycky se zamiluju a když se něco posere tak se trápim. Měl by mi být odstraněn mozek. Je zase moc aktivní a to se mi nelíbí.

4 lapis lapis | Web | 19. ledna 2014 v 22:27 | Reagovat

[3]:Samozrejme že teší, nie som z kameňa...

5 Normální člověk Normální člověk | 19. ledna 2014 v 23:15 | Reagovat

[4]: To je hezké, že tě to těší. To jsi na tom totiž líp než já. Já si totiž nemyslim, že mě tahle situace v tuhle chvíli přímo těší. Jsem kromě očekávání plná i obav, že to nevyjde tak, jak já chci. Musim se toho pocitu zbavit a věřit, že to co chci se opravdu stane.

6 lapis lapis | Web | 19. ledna 2014 v 23:58 | Reagovat

[5]: ženská :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama