Hrátky s krví

14. března 2014 v 22:22 | Pražský poděs |  Kreativní průjmy

Menstruace

Po koupeli vstala z vany. Tedy, po koupeli. Spíše po koupeli jejíž součástí byla velice divoká masturbace. Vstala a uzavřela vodu, když si najednou všimla, jak po jejím levém stehně stéká tenký pramínek krve. Krev byla krásná, zářivá, v pravé červené barvě, ve stejné, jako její oblíbený lak na nehty nebo rtěnka. Pramínek stékal rychle, protože její kůže byla mokrá. Udělal na jejím stehně přesnou stopu, stekl až k jejím chodidlům a na své cestě do potrubí se snoubil se zbytky vody ve vaně.
Od svých chodidel se vrátila pohledem k horní části svých stehen. Ted' už po jejím stehně netekl jen jeden pramínek krve, ale tři. Setřela kousek pramínku rukou. Na její mokré ruce se krev opět rozrůstala různými cestičkami v její kůžu. Zabořila prsty do svých spodních rtů a vyndala je celé úplně od krve. Podívala se na svojí kundu, byla celkem děsivá, jako něco z pravého, amerického, krvavého hororu. V hloubi duše doufala, že to podobně nebude vypadat, až přijde o svoji panenskou blánu.
Na jednu stranu by to bylo vizuálně zajímavé, na druhou stranu příliš mnoho červeného cosi, co spolehlivě barví zcela všechno. Její krvavá kunda nebyla to jediné, o co by měl zájem nejeden režisér béčkových, amerických hororů. Celou zářivě bílou vanu zdobila spousta krve. Chvíli tam jen tak stála fascinovaná a porozovala, jak moc zajímavá tekutina krev je. Opět si šáhla do svých spodních rtů a tentokrás si prsty od krve otřela o tváře, čelo a bradu. Ta krev se na morké kůžu skutečně rozrůstá velice rychle. Její pozornost přitáhla velká loužička vody smísené s krví pod jejíma nohama. Šlápla do ní a chodidlo obtiskla na suché místo ve vaně. Vypadalo to velice levně, kýčovitě a hororově, přesto se jí ta stopa moc líbila.
Začala si krásné krvané cestičky na svých stehnech rozmazávat dlaněmi. Vypadalo to tak... jatka no. Ještě chvíli se kochala krásnou barvou své krve, pak pustila sprchu, pořádně si opláchla obličej, tělo, celou vanu. Začala hledat na poličkách tampon, ještě před chvílí tu byl. Ah, taky je. Rozbalila ho a vrazila hluboko do kundy. Bylo to super, nečekala, že se jí dnes stane taková věc. Poznala, co je to krev. Jak si její krásná barva hrdě přivlastňuje vše, co se s ní dostane ke styku. Také poznala, jak vypadají její nohy, pokud po nich tečou pramínky krve. A jak vypadá vana, pokud tam bude něco, z čeho teče krev. Také napatlala na svůj obličej krev. A takové příležitosti se přece využívá, kdo ví, za jak dlouho zase nějaká taková bude...

Pozn. aut.: Haha, nevíte, jestli se mi to opravdu stalo, nebo jestli jsem si to vymyslela :D
Ámen
Rokenrol vám všem
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 daeris daeris | Web | 16. března 2014 v 17:08 | Reagovat

Fajn, přidávám si tě do oblíbenejch, timhle článkem sis zpečetila svůj osud, smrtelnice!!!:D

2 jiga jiga | E-mail | 17. prosince 2014 v 22:14 | Reagovat

Jsem četl o holce, která když krvácela, tak krev chytala do hrníčku a pak se jí pomazala. A když se škrábla tak se snažila, aby jí to co nejdéle krvácelo. Ale už nevím kde a kdy. Myslím, že to byla nějaká diskuze, kde se jedna holka chtěla poradit s kamarádkou, kterou fascinovala krev.

3 jiga jiga | E-mail | 17. prosince 2014 v 22:16 | Reagovat

Myslím poradit se o kamarádce, divné kamarádce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama