Nástraha na sny

20. března 2014 v 22:14 | Pražský poděs |  Blitky

Vím. Znám.

Lapač snů. Všichni to známe. Taková ta věc, co údajně vymysleli indiáni. Ale co s tím. Chytá sny? Chytá. A kromě snů chytá i démony. Je to špatně? Ne neni. Démoni jsou přece součástí našeho světa, tak co. Dělam si prdel, je to hrozně velká sračka....


Ano, měla jsem tzv. lapač snů. Sama jsem si ho vyrobila na nějakym hrozně hloupym táboře. Byl neskkutečně hnusnej, špatně protkanej a měl hnusný korálky. A proč jsem ho měla? Někdo mi nakecal, že jakmile se ráno vzbudim a podívam se na něj, vzpomenu si na sen, co se mi tu noc zdál. Netrvaho dlouho a přišla jsem na to, jak moc velká sračka tahle informace je. Když si chci zapamatovat sen, tak si ho snad zapamatuju a nepotřebuju k tomu žádnou věc, se kterou ani pořádně neumim pracovat, protože nepochází z naší kultury.
Znám ale lepší věci. Lepší lapače snů. Co třeba knížka. Stalo se vám někdy, že jste si četli, potom šli spát? No a jakmile jste se ráno probudili a zase si šli číst, tak jste si vzpoměli, co se vám zdálo? Mě se to děje totiž dosti často. Naposledy asi týden zpět s mojí knížkou Magie a myslitka od Arama. Většinou jsou tyhle sny hodně dobrý, protože jsou říznutý tim, co se děje v tý knížce. A jistěže dobrý lapač snů nemusí být jenom knížka. Může to být cokoliv, co chcete. Ale ne to, co nechcete.
Hm vlastně, když o tom tak přemýšlím..uplně všechno kolem mě, na co se podívám, je lapač snů. Každej předmět, kterým jsem obklopena, ve mě vyvolává nějakou představu. Na tomhle je nejlepší to, že nemusim spát. Ne, že bych netrada spala, ale někdy se to prostě nehodí. Největší lapač snů v mém životě je například rozhodně moje nejkrássnější, nejdokonalejší, nejčervenější, nejbožejší a nejlepší kytara na světě. Ta věc, kterou nevlastním mimochodem ani moc dlouho, už na sebe stihla nachytat spoustu snů. Snad si odvažuju říct, že uplně všechny, protože ona je ta první, co o nich ví. Bohužel, na světě nic nefunguje stoprocentně a to ani lapače snů, at' už jsou jakékoliv. Opravdu, ale opravdu bych si přála mít lapač snů. Prostě věc, do které jednoduše sen vážně a doslovně chytíte. Když je v mém těle o trochu víc ethanolu než obvykle, tak mě napadají úžasné věci. Tak moc úžasné, až je neumím popsat. Ale když je člověk nabumbaný, tak jak po hlubokém spánku, tak i ve stavu bdělosti, většinou nic nepamatuje, takže všechny sny jsou v prdeli, což je velká škoda. Kdyby existoval spolehlivý lapač snů, tak by stačilo si sen jen chytit a zhlédnout ho za střízliva. Pak by mohlo být skutečně moc zajímavé, pozorovat rozdíly a snažit se to pochopit.
Sakra, to chci!
Ted' hned!
Ámen
Rokenrol vám všem
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 necroparanoia necroparanoia | E-mail | Web | 20. března 2014 v 22:26 | Reagovat

To s tou knížkou se mi taky často stává.

2 Leri Goodness Leri Goodness | E-mail | Web | 21. března 2014 v 19:24 | Reagovat

Lapač snů je věcička dekorativního rázu, která se hodí akorát tak do bytu, ale to je vše. Jsou hodnotnější věci...třeba rockové vynilové desky 8-)

Zvu Tě na svoje stránky: humanlizards.blog.cz - budu ráda, když se dostavíš :)

3 Ilma Ilma | Web | 27. března 2014 v 20:42 | Reagovat

Mám jej nad postelí. Ale.. všechno je jen o vsugeraci. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama