Penis podruhé

18. května 2014 v 22:55 | Pražský poděs |  OSUMNÁCT BYLO? Sex, drogy, láska, smrt, kacířství (materiál pro bulvár)
Tákže, když se to vezme kolem a kolem, poslední dva večery byly naprosto nanebevzatě dokonale jedinečně fantasticky úžasné. Byly zcela diametrální, než všechny předtím (nepočítám ale koncerty a večery pod vlivem omamných látek, to je jiná sféra, jasný). Navíc bylo až zcela zázračný, že následovaly takhle po sobě. Fascinující, jak jeden penis muž způsobuje tak moc podmíněné štěstí...

Jak už sem teda řekla, oba večery byly v jeho společnosti u něj doma. O tom pátečním sem již informovala, netrval příliš dlouhou dobu ale rozhodně stál za to, protože penis. No a včerejší večer? Ten byl přece jenom o něco lepší. A taky delší. Dorazila sem k němu někdy před sedmou, takže bylo spoustu času do tý doby, dokud matka nezačne otravovat, kde se zatraceně nacházim. Všechno šlo skvěle. Povídali sme si, smáli se, kouřili a dokoukávali ten Celebration Day, kterej sme nedokoukali včera. Abych to uvedla na správnou míru, ne, opravdu to nevypadalo tak, že bysme jen tak leželi vedle sebe v posteli a poslušně pozorovali, jak Page sóluje. Mezitím sme se totiž eště stihli slíknout. Spíš sme leželi na sobě a to, jak Page sóluje, nám bylo naprosto ukradený. Teda, mě to rozhodně nebylo uplně ukradený, bylo to příjemný dokreslení atmosféry, ale svojí pozornost sem věnovala spíše jeho tělu penisu. A on tomu mému tělu vagíně. Ne ne, vážně. To, co dělal, bylo opravdu úžasný. Asi léta tréninku, no (aby eště ne v jeho věku).
Měla sem pocit, že mu pod jeho rukama vybuchnu. V jednu chvíli, kdy mi do píči strkal asi tři prsty, mi přišlo, že mě snad rozdrtí. Nebolelo to, jenom nevim, proč se spíš tak intenzivně nesoustředil na jinej bod tam dole. Vlastně sem celou tu dobu, co sem byla pod nim měla pocit, že mě rozdrtí. Celou. Mojí kundu, moje prsa, moje ústa, můj krk, moje uši, můj zadek. Až mi chvilku bylo líto, že já mu ho jenom trochu pomačkala v ruce a dál už nic. Ale já nemohla dělat nic jinýho, než držet jeho ruce (mokrý z mojí kundy), co různě cestovaly po mym těle. Ty ruce mě fascinovaly. Mužský ruce sou nádherná věc. Ta síla, ty šlachy, ty napnutý svaly. Byla sem proti nim tak nějak bezmocná, ale jakýmsi záhadným způsobem mi to vůbec nevadilo. Fascinoval mě on celej. Ne, fascinoval mě celej ten moment. Je to opravdu úžasný, tyhle okamžiky. Už chápu, co všichni na tom sexu maji. Sice se jeho penis neocitl v mé vagíně, ale to bylo v tu chvíli nějak jedno. Jasněže bych byla radši, kdyby se ocitl, ale chápu respektuju to, co mi k tomu řekl včera, at' už je jeho důvod jakejkoliv. Jako jo, je pravda, že ten zásun by situaci, ve které sme se nacházeli dodal naprosto čistou dokonalost, ale co... Svět patří těm, co se neposerou.
Poté, co se nejspíše udělal, se trochu uklidnil. To bylo právě zrovna velký sólo mistra Page s jeho smyčcem. Pak jsem ho (jako správná diktátorská žena-svině) poslala pro tabák, kterej ležel někde jinde, než v posteli. Tak sme si lehli na břicho a začali si balit, páč nám došli Bensonky. Začalo hrát Stairway To Heaven. Musim říct, že hezčí pohled sem už hodně dlouho neviděla. Ohlídla sem se na počítač za náma, kterej byl jedinym zdrojem světla v místnosti a viděla ty bohy (Page, Plant a Jones) přes naše nahý zadky. Epické... Když dokouřil, sednul si na mě zezadu obkročmo a začal mě masírovat. Tohle bylo eště mnohonásobně víc epičtější... Pak už sme měli sílu jenom na to ležet a on mě lehkými dotyky hladil po celym těle. Pokud si mam pod něčim představovat nebe, tak vypadalo přesně jako ten muj včerejší večer. Teda, nebe by nebylo časově omezený, což ten večer byl, bohužel.
Až ted', po dvacetičtyřech hodinách si uvědomuju, co se to vlastně zase doprdele stalo. Cítila sem se s ním opravdu dobře. Žádnej stud, žádnej ostych, žádnej blbej pocit z vlastního těla. Opravdu sem kdysi dostávala osypky z představy, že bych se před někym na kom mi záleží, měla uplně svlíknout. Páč sem přeci hrozně tlustá, ne. Nevídíte ten neexistující špek na břiše? Jaký sem měla neskutečný štěstí. Dva večery po sobě s nim! Ono mě to vlastně fascinuje, protože podobný věci sem si už hodně dlouho dobu přála a tak si dovoluju říct, že se moje přání vyplnilo. Je zajímavý, jak se moje pocity takhle den ode dne mění. Včera, když byla nějaká ta jistota, že ho uvidim, cítila sem se nějak obyčejně. Jakože se neděje nic speciálního. No a dneska už mi zas moc a moc chybí.
Chybí mi jeho tvrdej čůrák dráždící okolí mojí kundy.
Chybí mi každej jeho hřejivej dotyk.
Chybí mi jeho nezbednej jazyk.
Chybí mi jeho vlhký tělo.
Chybí mi jeho vůně.
Nikdo si nedokáže představit, jak zatraceně hezký to bylo! Jediný co chci, je s nim trávit víc takových večerů. Zase se s ním válet v tý provizorní posteli, cítit jeho chvějící se tělo, poslouchat při tom hudbu a zapomenout na celej svět. A mám z těhlech dvou večerů otlačená a bolestivá na dotek jistá místa na těle, takže ano, všechno je v pořádku...
Pomoc, jeden muž mi vyprstil, vylíbal a vyhladil rozum se schopností zase běžně fungovat. Sou na to nějaký prášky? Nebo třeba čajíček? Mastička?

 

(dailymotion)
Ámen
Rokenrol vám všem
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 plk plk | 19. května 2014 v 19:45 | Reagovat

Ony zábrany, co má, mohou znamenat různý věci, ale nejspíš má nějaký problém, kterým se nechce "chlubit", dokud k tobě nezíská důvěru, Třeba trpí na ejakulatio praecox nebo tak něco. Tomu by nasvědčovalo i to, že si vybral nepříliš zkušený děvče ve věkový kategorii, kde nelze tak nějak automaticky předpokládat, že by z toho vzniknul dlouhodobý vztah. Třeba jo, všechno je možný. V podstatě ti to hraje do karet, protože pokud by tam nic problematickýho nebylo, jednoduše tě omrdá a odkopne.

(Pokud jsi do určitý míry nespokojená se způsobem, jakým tě dráždí, je samozřejmě dobrý mu to naznačit. Můžeš ho třeba vést svýma rukama. Nebo si to někdy v budoucnu povíte, co komu víc vyhovuje.)

2 Robka Robka | E-mail | Web | 19. května 2014 v 23:08 | Reagovat

Bude to asi nějak tak, jak ti napsal první komentující. Ano, nezkušené mladé děvče si nechá líbit daleko víc, než dospělá ženská, která už ví co chce. Ty zatím teprve hledáš a zkoumáš, co ti dělá dobře. Jasně, že tohle mazlení je pro holku daleko dráždivější, než samotný zásun (když to řeknu vulgárně). Ale u chlapa je to trochu divné, když nechce. Důvodů, proč nechce, může být víc. Jemu možná stačí k tomu, aby se "udělal", když na tobě leží - což by naznačovalo problém nastíněný výše.

3 daeris daeris | Web | 25. května 2014 v 22:41 | Reagovat

Jsem sice ateista, ale teď musim říct - díky Bohu za tvůj sexuální deníček. Vzhledem k tomu, že já ,,to ještě nemam za sebou" /a to jakože vůbec/, tak mi ty tvoje zápisky ujasňujou představu ,,jaký to asi je" /nemyslim přímo koitus samotnej, ale spíš to, co tomu předchází/ a jsem ti za to nesmírně vděčná.

4 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 26. května 2014 v 20:39 | Reagovat

[1]: Jako jo no, třeba. Nebo se jeho penis bojí vagín. Všechno je možný, no...

[2]: Vždyt' jo, je mi to jasný. Ale sere mě. Ten chlap mě sere ale taky bych o něj za žádnou cenu nechtěla přijít a budu skákat, tak jak píská, protože k němu zachovávam nějaký zasraný city. Do tý doby, dokud nepozná můj pekelný hněv. Hm melu hovna, já vim, nebyla bych schopná mu něco vyčíst, na to sem vždycky až moc zhypnotizovaná. Asi praktikuje vyšší level magie než já...
Zásun je vulgární? Aha :D

[3]: Sirijusli? Och, děkuji, sem potěšena. Ale tak víš co...taky toho nemam co říct, jelikož...no...vidíš sama :D

5 zranitelna zranitelna | Web | 7. června 2014 v 8:15 | Reagovat

Ach, kéž by moje 'skoropoprvé' také probíhalo takhle. A to by každý řekl, že starší chlapi již v nějakym slušnym věku, budou ovládat aspoň základy sexu.
Ještě, že teď mám pana Božského a zažívám přesně to, co ty.
Hezky píšeš, děvče!

6 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 7. června 2014 v 11:04 | Reagovat

[5]: No, já si to myslela taky :D Pana Božského ti závidím, já žádnýho nemám. Děkuji...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama