Jak jsem byla potřinácté nanebevzatá

12. června 2014 v 15:08 | Pražský poděs |  Moje nanebevzetí

Tak, jako eště nikdy předtim...

Včera sem se dočkala události, o kterou sem se bála a o které sem pochybovala. Včera byl koncert Lucie. Včera sem tam byla. A ne s matkou, tak, jako to bývá zvykem. Světe div se...byla sem tam s tím mužem, do něhož sem tolik zamilovaná...


Někdy si fakt řikam, že některý situace maj za následek další situace, co sou boží. To sem totiž takhle k vánocům dostala lístek na Lucii. Matka si ten lístek koupila taky, takže to byly dva lístky. Ale ups...ten lístek je na stání. Ne na stání u podia, tak jako je mým zvykem. Problém. Jistě, matka si to též uvědomovala. Bohužel lístek kupovala v době, kdy byly ohlášeny jen dva pražské koncerty a ten třetí ne. První koncert stání zcela vyprodaný, druhej koncert stání u podia vyprodaný, tak koupila jen to stání. Ale já, jakožto osoba hysterická sem matku po oznámený třetího koncertu požádala, at' rychle koupí lístky na stání u podia, dokud eště sou, a ty, na ten druhý koncert na stání jednoduše prodáme. Tak se stalo, je sme měli doma čtyři lístky na Lucii, dva a dva na jiný den a do rozdílného sektoru stání.Nejprve bohužel a později bohudík, kupec se nenašel. Tak to pokračovalo do tý doby, dokud sem nepoznala onoho muže. A tak sem to udělala chytře. Proč mu prodávat jeden lístek a druhej lístek prodávat někomu jinýmu, když si ten druhej lístek můžu nechat a jít s nim? Hahá! Matka, vyčerpaná hledáním kupce lístků v potřebě dostat své peníze tedy souhlasila. Prodá se jen jeden lístek a za druhej tam pujdu já. S ním. Olé!
Ještě tomu předcházel několikadenní stres, zda to skutečně bude tak, jak sem si vysnila. On je ten muž totiž takový, že to nejprve vypadalo, že nikam nejde, ale pár dní před koncertem sem se dokázali domluvit. Hallelujah! A tak se to včera stalo. Sešli sme se po dosti dlouhé době, takže já měla opět ten známý pocit, že vybuchnu štěstím, když sem ho spatřila. Pak sme si dali jedno pivo v jedné notoricky známé díře a vyrazili sme k tý hrozně hnusný kulatý věci, kde se koncert pořádal. On si eště cestou musel zajet do jedné jiné hospody ke známému, kde si nechal deštník (jelikož s tim by ho do O2 areny fakt nepustili). Ale proč o tom píšu, no... On si tam dal panáka a mě zval taky na jednoho. Na whisky. A já...já jsem ODMÍTLA! VĚDOMĚ! Toto je základní krok! Já odmítla whisky. Chlast. Sem vyléčena. Opravdu sem na to neměla chut' a to považuju za dobrý znamení... Nejsem alkoholik, jupí! Ale dali sme si spolu brko, to sem neodmítla. Proč taky? Trávu miluju a neměla sem možnost si zahulit tak dobrý tři měsíce. Naposledy sem měla jenom okořeněný koláčky...
A ted' teda ke koncertu. Stáli sme uprostřed sektoru stání, takže to nebylo zas tak zlý. Na tom nezáleželo, byla sem na koncertě band, co sem si v posledních letech opravdu hodně oblíbila a byla sem tam s ním... Začala Amerika a to byla předzvěst toho, že tohle bude hodně zajímavej zážitek.Další songy byly skvělý, projekce super, zvuk super, Dvořák, Kodym, P.B.CH a Koller (mladej i starej) byly super. Pobavil mě především Dvořák, co furt poskakoval, jak taková ta věc na pružince a Kodym, kterému klasicky vlály ve větru větráku vlasy. A Koller. Ach Koller na jezdících bubnech! Vzpomínam na to, jak sem jeho roztomilou medvídkovskou tvář vyděla kdysi v lednu v jedné pražské kavárně a mohla sem se z toho posrat... P.B.CH? Ten je taky dokonalej. Prostě P.B.CH žijící si ve svém vlastním světě. Z Medvídka padal sníh, rusáci byly poslání do Ohně a celý to byl takovej Sen, tak, jako má koncert Lucie bejt. A já, z lékařského hlediska skoro panna, sem tomu všemu byla přítomna a sem za to kurvaže hodně ráda!
Co se týká publika, to bylo neskutečný. Nechtěla sem tomu věřit, ale od Šroubů do hlavy se celá, nekecam, celé O2 aréna, včetně těch nejvyšších tribun tam upe nahoře, postavila a pohybovala se (až na asi tři lidi no). V životě, na žádnym koncertě jakýkoliv legendy, at' to byli KISS, Waters nebo Black Sabbath, sem tohle nezažila a nevěřila sem tomu, že to někdy zažiju. Atmosféra nebe. A na dokonalosti tomu dodával především onen muž za mými zády, který mě v jeden okamžit zezadu objal, chytil za ruku a dal mi pár takových těch něžných, nepatrných polibků na tvář. V tu chvíli se mi fakt podlomily nohy, tak jako nikdy jindy na žádnym koncertě. Vzpoměla sem si na to, jak sem kdysi v roce 2012 byla na Foo Fighters a přede mnou se nacházel jakýsi sluníčkový páreček, neustále si vyměňující něžné pohledy a polibky. To sem je občas takhle pozorovala a někdy i brečela. Tedy, především kvůli koncertu ale taky proto, že tam sem jenom se svojí matkou a neni se mnou nikdo, kdo by mě při These Days objal a políbil. Nevěřila sem tomu, že v týhle aréně jenom za dva roky zažiju něco podobnýho. Vždycky to byla jenom komunikace mezi muzikantama a mnou jakože hele já sem tay na koncertě a světe, polib mi prdel, páč neexistuješ. Ale ted' tam za mnou stál někdo, na kom mi tolik záleží, i když tyhle city sou nejspíš jenom z mojí strany, ale stejně... V ten okamžik se snoubila veškerá dokonalost vesmíru, tak jako už tolikrát s nim. A ano, později sem si při L'aura pobrečela... To přeci musí být! Na každym koncertě to musí být!
Po koncertě sme si dali si pár cigár, stavěli se pro deštník v hospodě (kde sem mimochodem odmítla dalšího panáka), zase si dali pár cigár a počkali, až odjedou všechny ty davy v metru. A já musela jet domu, žeano, jak jinak. Prodala bych snad i svoje milovaný vlasy za to, abych se mohla celou noc flákat někde noční Prahou. S nim. No dobře, vlasy asi ne, ale prstýnky určitě. Opět sem mu neřekla nic z toho, co mu chci říct. Nějak sem si na to nenašla příležitost. Ale sem na sebe trochu nasraná, páč vim, jak sem si přísahala, že až ho zase uvidim, tak mu minimálně řeknu, že je mi s nim opravdu hodně dobře a zeptam se ho, proč se nevidíme častějc. Neudělala sem to. Prostě píča, no...
Včera sem fakt děkovala celý týhle situaci, že se stala tak, jak se stala. Že matka koupila blbý lístky, že sem je nikomu neprodala, že sem poznala onoho muže a tak dále... Zatraceně se těšim na dnešek do první lajny, ale už včera sem si řikala, že ten dnešní koncert probulim celej. Páč mi tam bude někdo chybět...
Přesto bych si nedovolila říct, že to byl nejlepší koncert v mym životě. Takhle to u koncertů nefunguje, ale prostě se lišil tim, že sem na něm byla s ním. Zfetovaná mužem. Sem já to ale primitivní tvor...
Joujé všicki musíte milovat Černí andělé, páč je to o sexu. A taky všicki musíte milovat Lucii, páč je to boží band, kterou tvoří boží lidi. A kdo je nemiluje, ten má smůlu, páč přichází o to, milovat Lucii!!!
Ámen
Rokenrol vám všem
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aurora Aurora | Web | 12. června 2014 v 16:03 | Reagovat

Medvídek :3
Lucie! :)
a ten tvoj chlap! jeej! :D už mu to povedz konečne :D

2 necroparanoia necroparanoia | E-mail | Web | 12. června 2014 v 19:34 | Reagovat

takový dráma :D to je zajímavější, než jakákoliv telenovela :D a černí andělé jsou super :D

3 zranitelna zranitelna | Web | 12. června 2014 v 19:59 | Reagovat

Úplně se mi při čtení vybavily moje vzpomínky, kurva holka, jak ty to jen děláš?

4 Fredy Kruger Fredy Kruger | 12. června 2014 v 23:41 | Reagovat

" Půjdeš - li s námi na Lucii ??"

" Ježíši ! ... jistě !  to nepřežiji !
Hudbu jejich mám ve uchu !!
... přiletí bubeník ve vzduchu ?
Přiletí ?  nebo nepřiletí ??

Kurwa !  to bude  nanebevzetí !!
... zařval jsem překvapen, - v zmatku !"

" Hlavně, informuj matku !
...my koupili lístek ti, k svátku !"
hovoří kamarád - přítel

" Na hlavu dáme ti pytel,
ať překvapen jsi !!  ( jen z  ,,prdele,, )
... hovoří ostatní přátelé
Přátelé moji ? jich hodně !  jsou četní ;
( myslím tím kámoše - my nejsme teplí )

" Však taxíkem  my tě tam dopravě "...

... jsem tam ! ... zatím s pytlem na hlavě,
však pod pytlem řvu :  I do prdele ! ...
... tohleto vypadá  podezřele ??
Podvedli jste mne  bestie !
tohleto není  Lucie !!

Přetáh jsem pytel přes hlavu " .....

Muž zděšen !  dívá  se na babu !!

" Zpívá, že ňákej plyn  uchází !! "

Hoch držen sic,...vyrve se ! ...vyrazí !
" Rychle pryč od plynu výbuchu !"

Prchá ! ... konečně na vzduchu !

5 Robka Robka | E-mail | Web | 12. června 2014 v 23:41 | Reagovat

Máš fajn mamku, když s tebou takhle chodí na koncerty..-) I když chápu, že s mužem to je lepší.

6 Miloš Miloš | Web | 12. června 2014 v 23:54 | Reagovat

Mně se z Lucie líbí jen Koller, jeho písničky jsou nejlepší, třeba tebou zmiňované Amerika a Šrouby do hlavy a také Chci zas v tobě spát.
Kodymovy vůbec nemusím, navíc i jako kytarista za moc nestojí.

7 daeris daeris | Web | 13. června 2014 v 15:31 | Reagovat

A do prdele. Tys. Mě. Normálně. ROZBREČELA! Nevim, jestli je to tim, že jsem v těchhlech dnech až moc přecitlivělá /no jo, krámy:D/ a nebo jsi se mě tim článkem fakt dotkla. Exaktně by to byla ta část s tim sluníčkovym párečkem. Já sice na koncerty nechodim /ale to si kurva piš, že bych chodila, kdybych mohla/, ale když vidim nějakej šťastnej pár, tak mam podobný pocity.

Jinak, mě úplně fascinuje, jak jedna věc je třeba spouštěčem úplně jiný, třeba úplně odlišný situace...myslim to třeba tak, že kdyby se nestala jedna věc, tak by se ani nestala třeba ta úplně poslední a nejzásadnější věc... Vim, level mýho vyjadřování je hluboko pod bodem nula, ale snad mě aspoň tak trošku pochopíš, co jsem tim chtěla říct.

Jo a to s tim plánováním, že někomu něco řeknu, to znám...bohužel až moc dobře. Vono se to vždycky předtim hezky plánuje, ale říct to před tim člověkem už je těžší, no.

8 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 13. června 2014 v 16:48 | Reagovat

[1]: Nevím a váhám. Nechci, aby se leknul. Radši budu snášet level "friends with benefits" než aby mi utek...

[2]: Ano, kam se na mě hrabou mexický telenovely :D https://www.youtube.com/watch?v=OGJAUnNzbhE

[3]: Já nevim, ono samo :D

[4]: Přesně vím, co máš na mysli :D https://www.youtube.com/watch?v=AJI-QXo91YQ

[5]: Ano, to je jedna z jejích jediných tří ctností...

[6]: Mě se z Lucie líbí všichni (if ya know what i mean). Teda ano, Davídek má svoje hodně silný muzikantský kvality ale v týhle band sou tak jedinečný a skvělý osobnosti, že je zbožnuju všechny. Kodym je podle mě fajn. Prostě klasická postavička no...

[7]: Tak to promin to nebyl účel :D No jo, je to zvláštní, co se na tom světě děje...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama