Jak sem se prokouřila do poloviny svých středoškolských studií...

28. června 2014 v 17:36 | Pražský poděs |  Blitky

Vůbec nevim, co se kurva stalo

Ale nějakym zázrakem mi včera bylo předáno průměrově hodně, ale opravdu hodně špatný vysvědčení, což je důkaz toho, že sem zdárně ukončila druhý ročník střední školy. Nechápu. Eště před měsícem to vypadalo na jeden, malý, nepatrný reparátek a ted' bylo všechno zlo zažehnáno. Já to dokázala. Je mi uplně u prdele, že tam sou ty známky, jaký tam sou. Vlastně si za ně můžu sama, žejo. Všechno sem dělala špatně vědomě. Seru na školu a je mi to uplně jedno. Tady de o něco mnohem důležitějšího a prakticky i mnohem děsivějšího. Tímto lejstrem sem se oficiálně prorvala polovinou střední. Ne. Já spim. Já sem mrtvá. Já neexistuju. Tohle neni pravda. Vždyt' včera byl začátek prváku! To neplatí! Ne. Nenenene. NenenenenenenenUUUUURRRRGGGUUUÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!


Potřebuju pauzu. Ale nějaký dva zkurvený měsíce sou mi fakt k hovnu. Spíš by to chtělo tak pět let pauzu na to, abych si plně uvědomila bez jakýchkoliv psychických následků, že příští rok nastupuju do třet'áku. Nein! Tyvole. Třet'ák. Hovno. To se nestalo. Já budu za chvíli maturovat. Já budu nucena svým okolím hledat vysokou školu. Já budu nucena k tomu, co nechci. Být mladý dospělý! NEEEYYYAAAHHH!!! Mam chut' se přidat k Al Káidě a společně s nima, iluminátama a Putinem spřádat plán na poslání planety Země do černý díry. A nejspíš to brzo taky udělam.
Je mi z toho totiž blbě. Z toho, že to uteklo tak rychle a za ten školní rok se stalo prakticky hovno. Kromě mého nezřízeného chlastání v prvnim pololetí zapříčiněné mým prvnm a rozpadlým vztahem se spoustou dalších sraček a náskedně mýma nezřízenýma depresema v druhém pololetí zapříčiněnýma scházením se s mužem o dvě dekády starším a taky mojí matkou, která se ukázala jakožto absolutně neschopný rodič v určitých situacích. Prakticky sem si za svuj zkurvenej a nudnej život mohla sama, ale proč si nekopnout do ostatních, žejo. Jako jo, vlastně se děli fakt fascinující a super věci. za to bych měla děkovat především mojim vybraným, drahým spolužákům, který sem eště nepřestala ani po těch dvou letech unavovat a oni nepřestali unavovat mě. Jak hezky vzájemné pouto... Lidi, který vidíte tři a někdy čtyři dny v tejdnu umí bejt fajn a zažijete s nima spoustu šíleně skvělých situací, kaleb, silvestrů, chlastaček a tak. No a pak sou tu ti druzí lidé, který bohužel vidim i častějc v tejdnu a ty bych nejradši deportovala na jinou planetu. Na tu jejich. Kam patří.
Takže zpátky k akcím, co se občas podnikaj. Jedna taková se konala právě včera ve jménu ukončení tohohle roku, jelikož nejenom pro mě, ale i pro ostatní stála předevšim druhá polovina absolutně za hovno. A proto je nejlepší se na to vysrat a jít večer posedět na náplavku. Jedna věc nás ovšem všechny dost mrzela a to, že nikdo nesehnal žádnou dobrou zelenou bylinu. Celej večer sme si tak museli vystačit s pivem za třicet korun. Ale mě to ani nevadilo, že tohle nebyla žádná vyloženě chlastačka, jelikož sem chlastala ve středu a ve čtvrtek. Ve středu to bylo fakt divný, jelikož sem měla minimálně osm panáků zelený ale zůstala sem absolutně střízlivá. Absolutně. Jako kdybych pila vodu. To se u mě neděje. Já se válim po stole i po dvou malých pivech. Ve čtvrtek už bylo všechno v pořádku a já se slušně ožrala. Včera už bylo taky všechno v pořádku a já byla v hezké náladě. Hehe, pamatuju si, jak sem prohlašovala, že už nepiju. Vždyt' taky nepiju. Včera sem si vystačila celej večer s těma pivama a bylo to fajn. Náplavka je fajn místo. Člověk tam vždycky potká ufolidi a ufobezdomovce. Já to místo miluju. Hlavně s mými fellas je to super. Jen tak sme seděli, kouřili, popíjeli, žrali pizzu a kecali. Nádhera. ještě předtim sme na jiném místě stihli pokazit romantickou chvilku nějakýmu zasranýmu sluníčkovímu párečku, když sme si před lavičku, kde seděli lehnuli a vyfotili si s nima selfíčko. Jejich ksichty byly k nezaplacení. A bylo jim asi tak třináct :D Jediná komplikace večera byla ta, že jakýkoliv místo kam sme usedli smrdělo rybynou. Ale tak co sme chtěli, tyvole. Na náplavce... Bylo super, že se nekonala žádná hospoda akce, jelikož jak sem řekla, prochlastala sem předešlý dva večery, tím pádem sem bez peněz. Ale to nevadí. Sou prázdniny. Zázrak nepropadnutí! Víc takových večerů na náplavce! Vypadá to na hodně ale opravdu hodně dobrý prázdniny. I když...pokud hodně dlouho neuvidim onoho muže, tak budu zas v prdeli. Smutné. Doufam, že se mi brzo ozve, jelikož já od svý taktiky "ignor" neustoupím. Ledaže už na tom budu hodně, ale hodně špatně...
Ámen
Rokenrol vám všem
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fredy Kruger Fredy Kruger | 29. června 2014 v 10:45 | Reagovat

Muž sevřel nohy  a zaťal pěsti !

... takto on přišel  ku neštěstí  :

Měl potíže .... hledal oporu !
.... tak  s důvěrou přiběhl k doktoru :

" Mně stalo se "...  mluví pln odporu:
v záchodu  ve krčmě  ,, U Sršně ,,

.... jáá ... vyndal jej ...  spadl mi do mušle !!
...ježíšikriste ! ježíši kriste !
přicházím k vám proto, ...zdali vy  byste ? "...

" Věřím, že tohleto  s vámi mává !!"
... hovoří rozvážně  MUDr  Jann  Kraawa :
" Zádám vás, abyste  neřval !!
Doufám, že jste ho sebral ??
... chci vidět jej, ať je to jak chce !
... nu ??"  pobídl lékař chlapce ...

" Jistěže !  mám to tu, - v kapse !! "

" Kde že to ?"

" Tady !! ... tady je !!"

" Nebojte ... však se to přišije ...
... I sakra !! ... kurwa !! ... to těžko se chápe ??
Vždyť jste mi doutník ... podal !  vy  chlape !!!"

" Ježišimariá !   ..jaksi ...
asi jsem  popletl  kapsy ?? !! ".....
Bill  Pyndiourr  zděšeně  hovoří :

" Já jsem ho asi... si ... vykouřil !!"

" Vidíte, - teď jste se prokouřil !!"

" Já skončil !!"

" Počkejte ! ... podívejte ".....

" Je konec !  pravím vám, - na mě serte !"

" .... " Alespoň  doutník, si požižlejte !!"

" Seru !.. pravím vám :  je konec !!"
... muž vyběh ven,  křičí :  " Já, pitomec !"......

2 stuprum stuprum | Web | 29. června 2014 v 16:11 | Reagovat

Tvé zprávičky jsou jako vždy ohromujicí a vtipné. Snad ti to vyjde s tím mužem a budeš se moct odevzdat. 8-)

Užij sluníčka.

3 necroparanoia necroparanoia | E-mail | Web | 29. června 2014 v 19:58 | Reagovat

hezký prázdniny a ještě víc dechberoucích zážitků :D

4 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 17. července 2014 v 23:04 | Reagovat

Ať žijou tvoje prázdniny! :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama