Jak jsem byla pošestnácté nanebevzatá

15. července 2014 v 1:44 | Pražský poděs |  Moje nanebevzetí

Společně se spoustou bahna

Jelikož když prostě chčije, tak chčije pořádně. A já to miluju...

Pozorný čtenář už jistě ví, co bude následovat. Ano. Správně. Aerodrome- den druhý. Toho dne bylo prakticky krásné počasí na open air řadu koncertů, který budou vrcholit Metallicou. Zamračeno a sem tam vylezlo slunce, jenže nemělo moc šanci. Akorát tak na steelky. Jiný boty si po zkušenostech z minulýho Aerodromu fakt nevezmu. Bohužel, nějaká zasraná síla, co mě fakt musí nenávidět způsobila to, že to zasraný sluníčko přece jenom přepralo ty mraky. Takže když sme s kamarádem čekali, než otevřou ty velký železný vrata, měli sme pocit, že se upečeme. Jediný co nás rozptylovalo, byl bezdomovec držíce ceduli s nápisem, jehož obsah byl zkráceně následující: "Jsem bezdomovec a potřebuji si koupit lístek na Aerodrome. Budu rád za každou vaši podporu". Heh. Pobavil. Taky si udělam ceduli, že sem bezdomovec a budu doufat, že mi nějakých pár idiotů naletí. Každopádně kamarád mu hodil asi 70 korun. Ach. Jak šlechetné... To bych v životě neudělala.
I přes odporný vedro sme se dočkali. Otevřeli areál a předtim nás eště opáslovali ruce, páč sme jakože ty hustý co maj jakože sektor Golden circle. Teda jakože doopravdy... První lajnu sme tentokrát po domluvě opravdu vzdali. Nehodlali sme tam trčet několik hodin před Kvelertak a Children of Botom. Tentokrát to nějak oželíme a užijeme si Alice in Chains a Metallicu odněkud více z hloubi kotle. Alespoň sme měli spoustu času na stánky okolo a taky na pivo. Narozdíl od minulýho Aerodromu sme si piva za těch pár hodin dopřávali dosti požehnaně, takže naše nálada byla na koncert absolutně ideální. Uvedem- li to na správnou míru, byli sme lehce přiožralý, takže co může být lepšího, žeano.
Něco důležitýho sem chtěla....jo! Zatáhlo se. A sem tam pršelo. A Alice in Chains. Tak to teda...TO BYLO KURVAŽE SKVĚLE ÚŽASNĚ DOKONALÝ! Vážně. Takhle dobrej výstup sem od nich fakt nečekala. A ted' se pojd'me bavit o tom, o čem sem měla eště větší pochyby, než o Alice in Chains. O Metallice. Metallica je jak známo band, co vyvolává ve spoustě lidech velké emoce. U někoho sou ty emoce spíše pozitivní, u někoho spíše negativní. Ty negativní vycházeji z toho, že je to přej mainstreamová sračka, že po smrti Burtona se všecko posralo, že těží jenom na svojí bejvalý slávě a že Lars je mizernej bubeník a já nevim co eště. Ty pozitivní naopak z toho, že Metallica se i přes kiksy v minulosti (který byly, stejně tak jako u jakýkoliv jiný band) pořád dobrá věc a že se snaží a tak... Já beru s každýho něco. Metallica si zažila pár slabých momentů (haha Lulu s Lou Reedem) ale pořád mi tyhle hudebníci stojí za to, vyhodit za ně tři litry za lístek na fest'ák, kde hrajou. A taky kvůli tomu, jak si pamatuju, že sem před dvouma lety brečela, že tady byly a já na nich nějakym způsobem nebyla. To si přece nemůžu nechat ujít! Ale jo...taky si do nich trochu rejpnu. A jakože mam do čeho rejpat. Jak jistě vítě, Metallica sem přijela s dodatkem By request, takže ty, co umí anglicky chápou, na ty ostatní sere pes. A v seznamu songů, co zahrajou jim prej eště zbylo jedno místo, takže se udělalo to, že dali na výběr tři songy a pak tam celou tu dobu promítali na těch velkých plátnech to, aby lidi posílali SMSky s nějakym číslem, jakože za jakej z těch tří songů hlasujou. K posílání SMS povzbuzovali samotní mistři hudebníci z Metallicy. To mi přišlo fakt šílený. Ale co, tak jako...Metallica no.
Začal samotnej koncert. Já a kámoš sme stáli asi v čtvrtý lajně u beden. Když odehráli první song, okamžitě sem si řekla: "Jo! Tak tohle bude dobrej koncert"! A jakože byl to teda kurvaže dobrej koncert. Hádejte proč. Ano. Ano, přesně tak. Začalo pršet. Teda, ne jako pršet, ale pořádně pršet. Spíš chcát. A časem kroupy. Liják. Jako kdyby někdo vylejval z nebe kýble vody. Vážně. Tohle bylo brutální. Stejně jako minulej rok na Maidenech. Mega déšt'. Historie se opakovala a já byla ráda, páč sem si fakt přála, aby takhle pršelo, páč to tomu koncertu přidává na dynamice. Pršelo tak moc, že sem opět vypadala, jako kdyby mě někdo společně s taškou hodil do bazénu. Pršelo tak moc, že sem si ani nemohla zapálit cígo. Pršelo tak moc, že jim vypadla jedla strana těch velkoplošných obrazovek, takže sem neviděla třeba Jamese zblízka, pokud se zrovna nepřiblížil. Pršelo tak moc, až mi nateklo do steelek. A to bylo fakt divný. Eště nikdy předtim mi do steelek nenateklo. No, všecko je jednou poprvý.
A ano, nebudu se tim tajit. Opět sem brečela. Vím, je to předvídatelný, že nejvic sem brečela při One, The Unforgiven a samozřejmě při Nothing Else Matters (a hádejte na koho sem při tom myslela huhuhahaha). Ale nebylo to aspoň vidět, páč chcalo, žeano. Po euforii z koncertu sem ale hned přišla na to, proč mam mokro ve steelkách. Stáli sme v jedný z několika velkých kaluži asi nad kotníky, co se pod náma během koncertu vytvořila. A pak, když Kirk házel trsátka, sme je v těch kalužích hledali. Chápete. Tak proto to bahno. I když on hledal spíš kamarád a možná proto...to trsátko našel. KURVA ON HO NAŠEL! A JÁ HOVNO! Já se radši koukala na Kirka, Jamese, Roberta a Larse, když směrem k nám šel hodit paličky. To sou ty priority. Kamarád potřebuje trsátko, mě stačí se podívat na lidi, který obdivuju. Dobře kecam, taky bych prodala duši za trsátko od Kirka...
Prostě a jednoduše. Koncert Metallicy byl opravdu dobrej. At' si kritici kecaj svoje sračky...já mam Metallicu ráda. Miluju Kirka!
A random lidi na podiu byly taky roztomilý...
Ámen
Rokenrol vám všem
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fredy Kruger Fredy Kruger | 16. července 2014 v 0:18 | Reagovat

" Já ... po šestnácté jsem nanebevzatý !
... vidím teď před sebou všechny svatý !!

Uskřípl jsem se na štaflích !! "

" Obtáhni alespoň  některé z nich ! "

Yann Woczass řve bolestí :  " Obtáhnu !!"

" Vždyť  pressidenta namalovals´ !  Ohanbu !!
...ten wole, je ještě nemrtvý !

" Řve  natěrač - malíř :  " Já prd vím !
...třeba to byl černý - ze ,, Tří králů ,, !!"

Muž snímán je ze štaflí  za kraválu !

... kdos šeptá : " Má warlatta ??"

" Měl, ... už ne !"

... zas šepot :  " Ten už si nevrzne !
( to zřejmě šept  objektu majitel ) :

... " Mohu říc jenom, že :  měl pytel !"
... muž kresbou se ještě pokochal,
pak štětku vzal, ... smazal černocha ...

2 mengano mengano | E-mail | Web | 17. července 2014 v 18:07 | Reagovat

Náš rezavej perskej kocour se jmenoval Hetfield ;-) Zpívat sice neuměl, ale jinak byl k sežrání.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama