Sračky posypaný růžovejma třpytkama

22. srpna 2014 v 6:03 | Pražský poděs |  OSUMNÁCT BYLO? Sex, drogy, láska, smrt, kacířství (materiál pro bulvár)
To zase takhle koukam na nebe, v tomto případě muj monitor a hloubam nad tim, že si pořádně vyčistim uši. Jelikož mě napadlo, že kdybych si třeba ty uši vyčistila opravdu pořádně, že by se mohly odstranit nějaký špunty, co v uších mam a vytek by mi ven mozek. Tyjo, to by byl ale najednou rajskej klid, ne?


Každej má v životě problémy. Vlastně celej lidskej život se točí okolo problémů. Všichni furt jenom řeší nějaký problémy. Ono to vlastně nebude tak žhavý, aneb jak se říká to rčení s bramborem, na který si bohužel nevzpomenu. Mléčná dráha bude pořád hezky studená. Možná tak, že když se tam vychčijete, tak se z toho automaticky stane led. Nikdo si nevzpomeme na ten fašistickej režim, kterej bůh chrání. Nikoho to nezajímá, tady neni žádná budouctnost, páč nic nepotřebuješ. Kdyby nehty na nohách vyrostly tak, až by procestovaly celej zažívací trakt velryby, tak by se nakonci ukázalo, že se stejně jednalo jenom o hologram. Hologram, kterej určitě vymysleli ufouni. Mám na mysli mimozemšt'any. Ty z jiných planet. Ne ty z Jupiteru, ale ty z Venuše. To sou ty, se kterýma spolupracujou ilumináti. i když možná spíš, mimozemšt'ani spolupracujou s iluminátama a ne naopak. Já si totiž myslim, že je píčovina to jak se řiká, že mimozemšt'ani chtěji ovládnout naší planetu. Podle mě to bude právě tak, že my chceme ovládnout jejich planetu. I když kdo ví. Jak si můžu myslet něco o někom, kdo rád vytváří hologramy? Hologramy nás maji jenom mást. Mladý i starý. I středně starý a středně mladý. Gerontocentrum a linka bezpečí pro seniory.
Lidi sou totiž rádi volný. Teda... spíš "volný" (ano, to nad tim sou pseudoúvozovky). Volný a svobodný lidi nemůžou bejt. To nejde. Uvědomili ste si totiž někdy jeden jednoduchej fakt? A to konkrétně ten, že pořád se něco dotýká vašeho těla. Neustále. To z nás nedělá moc svobodný stvoření. I ten vzduch nás vlastně furt otravuje... Můžeme na něj ovšem použít nějakej kvalitní repelent. Ale co když i ten repelent bude hologram?
Já už to mam. Přemejšlela sem nad tim fakt docela dlouho, asi půl hodiny. Já sem přišla na to, co mi momentálně ted' v tuhle chvíli v přítomnosti chybí. Mě chybí láhev vodky. Zvláštní, eště před několika tejdnama sem blila, jenom když někdo vyslovil slovo vodka, ale ted' už nemam chut' blejt. Naopak, mam chut' chlastat. Ale ne pivo, nebo víno. Normálně mam chut' jít chlastat vodku. Pozoruhodné... Nabývam totiž pocitu, že všechny moje současný problémy se vytvořily s tim, že sem přestala chlastat tvrdej chlast. Jo, když sme s lidma chodili na pár panáčků, tak mě žádný problémy netrápily. Maximálně tak druhej den ráno kocovina, no. Víte, jak se řiká takovýto deep, kulervoucí rčení, že: "Je umění se smát, když se ti chce plakat!" Ale prosimtě, hovno... Spíš je umění chlastat, když se ti chce blejt. Tohle umění sem tvořila jenom jednou v životě a pak to opravdu nedopadlo moc dobře. Sem asi špatnej umělec...
Mluvim, jak svoje osmdesátileté prababička. A to mě bejvávalo tak dobře... Já si žila! Když si udělam takovou retrospektivu, měla sem úžasnej život, potkala sem úžasný lidi a zažila sem neskuteřně moc úžasný věci. Jo! Kurva, když si uvědomim, jaký mam zkurveně dokonalý štěstí, tak si řikam, že to snad ani neni možný. Chci jenom jet dál. Tyhle prázdniny sou skvěý, ted' prakticky každej večer trávim ve svý oblíbený hospodě. Kurva, to bych vydržela dělat celej život. Zrovna nedavno, už nevim kdy, to tam bylo opravdu extrémě fajn, kdy kamarádka hrála všechny možný věci na klavír a já do toho zpívala. Padali věci jako Hit the Road Jack, Knockin' on Heaven's Door, Amerika, Sluneční hrob a takovýhle věci, co umí zazpívat i mrtvola bez hlasivek. Dobře, to byla hloupá hyperbolizace. Spíš bylo divný, že sem si nepřipadala divně, celá místnost nás pozorovala a já se třeba ani nestyděla, nebo tak. Opět se taky ukázalo, jak moc velká píča sem, páč tam s náma chvilku hrát dost dobře jeden kluk a ten na mě, že jim zrovna odešla zpěvačka ze skupiny, jestli u nich nechci zkusit zpívat. Já se lekla a pomocí humoru sem tuhle nabídku nějak zakecala, páč sem prostě malý, posraný hovno, co se bojí cizích lidí. To už je druhá nabídka na zpívání v band, kterou sem odmítla. Já sem fakt píča. Já si snad budu muset založit vlastní band, abych si nepřipadala blbě a nestyděla se...
Ještě pár věcí. Přijde mi, že je škoda, že Prague Pride neni víckrát ročně, páč ten pochod byl obsolutně perfektní. Teda, co pochod, ale protestující katolíci s manifestama....ty stály teprve za to! Katolíci vždycky všechno perfektně okoření. No, co si budu povídat, ten divnochlápek, do kterýho sem se zamilovala mi pořád chybí. Měla bych si to stopovat, jak dlouho mi eště bude chybět. No a? Už zase je mi spousta věcí u prdele. Nechtěla bych žít na jiný planetě, než je ta naše. Strčtě si všichni ty zasraný hvězdy do prdele!
Cigára sou dar od boha! A taky masturbace. Masturbace je dar od boha!
Kurva, já už sem vzhůru 24. hodin...
Ámen
Rokenrol vám všem
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Iva Iva | 22. srpna 2014 v 10:59 | Reagovat

To s tou kapelou je mi líto, ale třeba to výjde příště :). Byla jsem v podobný situaci a taky jsem to radši nějak zakecala.

2 lapis lapis | Web | 22. srpna 2014 v 20:28 | Reagovat

čo to tak predsa ešte raz skusiť ? Myslim si že to môže byť pre teba dobra skúsenosť. Pozri sa na to takto teraz namiesto toho aby si niekde robila co mas rada, spievala, píšeš tu o hologramoch .... :D a ešte raz :D (kam na "toto" chodíš :) ). Pravdu povediac, mávam podobný problém. Ale vtedy si presne položím tuto otazku a odpoviem si fuck it! Ano, niekedy to nevide a proste si s niekym nesadnem, ale je to 100 krat lepsie ako potom sa ľutovať že som to ani neskusil.

P.S. veľmi ma potešilo že si si toho Demiana prečítala, patrí tiež k mojím naj a veľmi ma poznamenal. Porozmyslaj nad jeho zaverom, takéto riadiť sa viac inštinktom a svojimi snami - potrebuješ to ako soľ, potrebuješ to viac ako vodku.

3 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 24. srpna 2014 v 18:52 | Reagovat

Nikdy není pozdě. I když si tu šanci odmítla, přece jen by si svý rozhodnutí mohla ještě změnit. Budu ti držet palce. :-)

4 Fredy Kruger Fredy Kruger | 25. srpna 2014 v 1:22 | Reagovat

" Zdalipak  tvůj otec  doma má
sračky sypaný třpytkama ?? "

" Třpytkama  říkáš ???   stříbrnejma ?? "

" Kdežpak ty wole ! ... růžovejma !!
... ty jedna  pitomá  ovce !!"

... " Dobrá !  zeptám se otce !"
...  Tomm  Kunderra  však si to rozmyslil !
... " Co by si můj otec pomyslil ?? "

... hoch  v srací budku vlez nahonem,
protáh´ se  v sedáku  otvorem
a sedl si pozorně do howen :
... " Tu fyzicky  budu teď přítomen,
a zjistím vše  po pravdě  na místě !"

... Hoch odpliv si : " Je to tu nečisté !
... však  dělám to správně ... a  nebo ne ??
..... nehraničí  to  s zákonem ??
špehovat otce ?  co  to  je ??
... půjdu pryč !  ...POZDĚ !! ... otec  jde !!"

Prostor  se uvnitř zatemnil !
... to otec se na otvor posadil !

... hoch nevidí ve tmě !... něco se děje ?
... dávka !!  přímo do obličeje !

" Co mi to udělal ? ... taková kráva !"
... pak útržky  ,,BLESKU,,   a  útržky  ,,PRÁVA,,
...  i  z  ,,AHA,,  padají útržky !!

" Kdo dole ?? ... tě napálím do držky !!"
...muž do díry hlavou  je zastrčen !!

... v tmě nevidí hocha, jak přikrčen
v hownech sedí, - ni nevzdychl

Otec jde pryč ! ...hoch si oddychl
a z záchodu  vylezl nahonem !
... vyběh ven, otřel se od  howen ...

... " Tak  jak je to  z těma třpytkama ??"

... ptá se ho  Wladymyr  Halamma ...
" Viděls´ tam třpytek  záblesků ??"

... Jen pytel  tam ve tmě  problesknul !
Jsi lhář !  otec  třpytek nemaje !!"
... dí  hoch  a  kašlaje ... plivaje...

5 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 25. srpna 2014 v 23:15 | Reagovat

[1]: Možná :D

6 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 25. srpna 2014 v 23:19 | Reagovat

[2]: Ne, myslim, že k tomu potřebuju i tu vodku :D Ale ted' už na ní zase nemam chut'. Divný..

[3]: No tak to teda dík :D

[4]: Čtu si to neskutečně zhašovaná. Je to v tomhle stavu fakt boží...

7 Clairka Clairka | E-mail | Web | 27. srpna 2014 v 23:15 | Reagovat

A co když jsme jenom pokusný králíci v pokusný laboratoři mimozemšťanů a celej vesmír je jenom jejich pokusný akvárko? A neboj se příležitostí hrát a zpívat... vyplatí se to ;)

8 Shisco Shisco | E-mail | 28. srpna 2014 v 2:33 | Reagovat

[7]: Jako ve Stopařově průvodci galaxií! :) senzační film a ještě mnohem senzačnější knihy

9 daeris daeris | Web | 28. srpna 2014 v 11:03 | Reagovat

Řiká se, že člověk lituje jenom těch věcí, co neudělal...u mě to byla zatim ve většině případů pravda, takže tě úplně chápu s tim, žes vodmítla ty nabídky. Chtělo by to nějakej stroj času.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama