Fucking friday

11. října 2014 v 2:36 | Pražský poděs |  OSUMNÁCT BYLO? Sex, drogy, láska, smrt, kacířství (materiál pro bulvár)
Jak bylo psáno, tak se stalo. Podobnej princip na jakej se odvolává Bible, až na to, že tohle se doopravdy stalo. Stalo se to tedy, jak už bylo řečeno, v pátek. Teď v pátek. Stalo se to takový tamto, co bylo předpovězeno někdy během minulýho tejdne. Sliby se dodržujou...

Ve čtvrtek byla informace potvrzena. Informace o tom, že se mám stavit u oné, zelenooké bytosti, co hraje dost dobře na kytaru, doma. Doma, když u nich doma nikdo neni. Za zavřenýma dveřma od jeho pokoje. Teď už se to nesnažil zachránit a schovat hranim na kytaru, prostě si ke mě přisednul na postel, začali sme se líbat a za chvíli už ležel na mě. Bez trička. Jo, v pořádku, oboum nám bylo jasný, co se bude dít dál. Vždyť sme si to tak hezky domluvili! Začala sem si rozepínat knoflíčky u šatů, pod kterýma byly moje prsa. Po chvíli sem se s tim přestala srát a sundala si ty šaty celý. Pokračovaly silonky. Bohužel, natrhla sem si je. Sama, on za to nemoh. Jak je život krásnej, když člověk sabotuje už pěkných pár měsíců podprdu a kalhotky... Na co? Kdybych je měla, jenom by to zdržovalo. Takhle nezdržovalo nic. Jenom to, že si po krátký kuřbě zodpovědně nandal šprcku. Sám. Svojí vlastní šprcku. Bez mýho pokynu. To se mi líbilo, byl to takový milý a dospělý krok z jeho strany. Taky se mi eště líbilo, že si jeho hlava nějakou chvilku pobyla mezi mýma nohama. Z toho logicky vyplývá, že jeho jazyk na mym klitorisu...
Pak si na mě lehnul a zasunul. Nasadil docela pomalý tempo. Chvilku sme se drželi klasickýho misionáře, ale najednou mi zvednul nejdřív jednu, pak obě dvě nohy a dal si je na svoje ramena. WTF? Jak sem to dokázala? Do tý doby sem si vůbec nemyslela, že je moje tělo pořád takhle vohebý :D Nějak si mě zvednul a posunul o kousek dál. Na jeho stůl, kterej měl hned naproti posteli. Konkrétně na takovej ten vysouvací shit na klávesnici. Lehla sem si na to a on mě zase začal mrdat. S nohama nahoře, s nohama dole...bylo to různý. Pak mě otočil, přehnul, já se opřela o ten stůl a zezadu. Bylo docela těžký se udržet na nohou, stála sem jenom na špičkách. Vrátili sme se do postele, já byla na všech čtyřech a zase. Když sme zase měnili polohu, všimla sem si, že mu z toho nekonečnýho a teď už dost divokýho zasouvání sklouznula šprcka. Fuck. Díkybohu, měl druhou. A nemoh´ jí nejdřív rozbalit, páč měl mokrý prsty. Ehm. Ale podařilo se a mrdačka mohla vesele pokračovat. V leže zezadu, zase na stole, zezadu, zepředu. Pak i dokonce vestoje. Prostě všude možně po jeho pokoji. Byl jak králík...nešel zastavit. Mimochoden, po celou dobu nebylo zatažený okno a on bydlí zrovna na takovym místě, kde se dá sousedům dobře koukat do oken. Takže jestli nás viděl někdo od naproti...tak mi to může bejt absolutně ukradený, páč toho člověka pravděpodobně neznam. Když sme se konečně vrátili do postele, sedla sem si na něj já a trochu to jeho až moc divoký tempo sklidnila. Bylo to potřeba, jinak by pravděpodobně dostal infarkt. A to by bylo trapný. Infarkt v 18 a při sexu. To je eště horší než infarkt v 17 na koncertě AC/DC (hahaha moje budouctnost). Jo, mrdali sme docela dlouho, takže sem při tom taky myslela na dost různý věci. Ano, přiznam se, jedna z nich určitě byla koncert AC/DC. Neee dělam si prdel, dost sem si to užívala, hlavně když sem byla nahoře já. Jediný, co sem fakt nedávala, byla ta výdrž. Já nejsem žádnej sportovec a moje stehna už nejsou to, co bejvaly, když sem jezdila na koni. Ale zato sou teď mnohem hubenější a vypadaj víc žensky, než dřív... Jenže jemu jenom stačilo nabrat trochu síly a zas to rozjel naplno. Doslova. Stůl a zezadu. Pak zase postel a zezadu. A pak možná eště něco, ale to už si nepamatuju jistě. Jenom vim, že konečný číslo vypadalo tak, že si sundal šprcku a jeho čůrák skončil v mojí hubě. Zase. Kouřila a honila sem mu ho do tý doby, dokud mi opět nevystříkal celej obsah svých koulí do úst. A tak skončilo naše asi hodinu a půl dlouhý milování. Pak už měl každej z nás odlišný plány a rozloučili sme se.
Ne, tohle ani nebylo milování. Tohle bylo mrdání. Vyloženě jenom mrdání. Alespoň mi to tak přišlo, možná protože sem byla od svýho milovanýho děvkaře zvyklá, že tyhle věci probíhaji absolutně jinak, než tak, jak se staly teď. Ale co, to sou dva odlišný lidi, dvě odlišný situace, nechápu, proč to vůbec srovnávam. Vim, moc dobře, proč to srovnávam, jenom si to nechci přiznat. Je to proto, že několikrát, během toho mrdání sem myslela právě na svýho milovanýho děvkaře. Vzpomínala sem na něj zase se sentimentem. Obrovskym sentimentem. A jo! Budu srovnávat! Protože je co srovnávat! Děvkař se se mnou mazlil, řikal mi spoustu oblbujících slovíček, věděl, kam šáhnout a tak dále. Jediný pozitiva tohohle 18- ti letýho kopyta byly ty, že uměl nasadit kondom, věděl, kam ho má strčit a nebál se. A taky jeho zelený oči... Ne, měla bych to přestat srovnávat. Stejně je to jedno. Ten hlavní rozdíl, co bych předevšim (dle schválených norem z EU) měla asi poznamenat je to, že děvkař nikdy nezasunul, tim pádem sem až do tohohle dne byla z lékařskýho hlediska eště pořád oficiální panna. Teda, spíš třeba z náboženskýho hlediska. I když mě tohle přijde fakt postižený. Nějak za ztrátu svýho pannenství považuju ty časy, kdy sem byla s děvkařem. To totiž byly tak neskutečně emočně a sexuálně silný momenty, že je fakt jedno, jestli mi do kundy zasouval jenom prsty, nebo i čůráka. Byla to prostě určitá sexuální aktivita, řikejte si všichni co chcete... Možná, že ten kluk má na šprcce trochu krve z nějaký zasraný blány, ale to eště neznamená, že se nejedná o muj první sex. Prostě sem mnohem víc emočně prožívala to, co sme dělali s mym milovanym a starym děvkařem, než to, co se stalo teď. Teda, abych to uvedla na správnou míru, ta krev tam opravdu byla. Viděla sem jí trochu na jedný z těch šprcek, když byly použitý a odhozený na zemi. Jo je to tim, že na mě byl přece jenom trochu moc drsnej. V určitý chvíle, když mě mrdal zezadu, tak to fakt bolelo a navíc přirážel šíleně divoce, plácal mě po zadku a tak dále no... Kdo by to do něj řekl? Vůbec na to nevypadá. Neudržela sem se, jasněže sem dost řvala, jednak vzrušenim a občas i tou bolestí. Ne, byl to dobrej sex. Jenom mi prostě chyběly takový věci, jako hodina mazlení před tim a po tom a do toho nějaký Led Zeppelin...
Teď se eště modlit za jednu věc a to, abych nebyla těhotná. Protože ta první šprcka sklouzla a já nevim, jestli se náhodou neudělal. Nemusel přímo do mě, stačilo vedle, žejo a pak prsty a tak dále. Ale co, punk (ne dělam si prdel fakt mam trochu strach) Ale neskutečně se mi líbí jeho čůrák. Takovej hezkej a pevnej. Fakt že jo!
Vtípek nakonec? Za pár hodin potom, co se tohle stalo, tak sem měla randíčko s tim...druhym. Jejda. Kdyby tak věděl, že ve stejný hubě, co ho líbala, byl eště o pár hodin dřív cizí čůrák... Jo, tohle řikam zásadně proto, páč si pak myslim, že je to fakt hustý, přitom to vůbec hustý neni. Je to každonenní realita. Připadala sem si trochu blbě a děvkovsky. A přitom neni důvod! Vždyť sem si s tim druhym eště ani nic nezačala v posteli! Měla bych se uklidnit, asi si to jenom moc beru... Ale jo, byla sem z toho divnýho pocitu docela v prdeli. Byla. Už nejsem.
Nevadilo mi to. Rozhodně nelituju toho, co se stalo. Uvědomila sem si totiž, že když mam v ruce jeho čůráka, mam v ruce jeho všechno. To je absolutně boží pocit! A ten pohled na jeho obličej, když sem mu kouřila, či honila? K nezaplacení! Byl absolutně nejvíc cute! Takovej nevinnej a bezmocnej... A navíc, víte, co se řiká? Pokud´s měl sex, ty ses udělal a ona ne, v tom případě ona vojela tebe. Ne ty jí.

"Hadid se rozpouští v Nuit, něco v ničem, objekt v subjektu a subjekt nakonec v absolutní suběktivitě, která je osvobozená od pojmů subjekt/objekt."

A mam roztržený silonky. Dopiči! Ale alespoň bylo moje ego posíleno tim, že nejsem zas tak těžká, když pode mnou nespadnul psací stůl, na kterej byl navíc vyvíjenej pohybovej nátlak. Takže jo, sem hubená.
Zejra je megahouseprivatepárty mimo Prahu, kam jedu. On tam jede taky. Třeba budeme zase mrdat. Doufám. Ráda bych. Nejlíp v pokoji rodičů, jak už to na private parties chodí... LOL.
Některý lidi řešili volby. Ty hnusný a nechutný volby, kde je člověk přinucen se rozhodovat jenom pro menší zlo. My na to mrdali. Láska, sex a politika. Bez lásky. Noaco. Sex je náš!


*ranní update:
Všechno mě bolí. Bolí mě stehna. Bolí mě kyčle. Bolí mě za krkem. Bolí mě pánevní kost, za kterou mě na dvou určitých místech držel, když mě mrdal zezadu. Bolí mě píča. Jakože fakt. Au.

Ámen
Rokenrol vám všem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Colliode Colliode | 11. října 2014 v 14:43 | Reagovat

aha...... O_O  :-D

2 homoleninus homoleninus | Web | 11. října 2014 v 15:38 | Reagovat

No páni.
Sex, sex, sex a sex...
Až je z toho jednomu smutno :D

3 Katie Katie | Web | 12. října 2014 v 13:58 | Reagovat

Wau, až by se mi chtělo takovej sex zažít, ale hodinu a půl bych to nejspíš nevydržela :D
Užívej si to. Užívej si, že jseš chtěná. Ale jakmile do toho člověk pak totálně spadne a objeví se někdo, s kým bys chtěla strávit zbytek života, tak nebude zrovna snadný soustředit se jen na něj. Bude to těžší, než sis myslela. Tak... se "opatruj" :)

4 Fredy Kruger Fredy Kruger | 17. října 2014 v 18:34 | Reagovat

" Vidíš támhle to okno ???"

... hovořím :  " Vidím furt howno !!"

" Okno, za támhle - tím okapem !
.... lez v noci, tam spolu se vychrápem !!
.... pamatuj !!  záclona  modrá !!"

Jann  Chuyi  tiše hovoří :  " Dobrá !!"

Je tma ! vášeň hocha je bez meze....
.... leze.. a leze  a  furt leze !!
... po okapu  a hromosvodu,
tu okno od špajzu, .... od záchodu
odkud se ozývá prdění !

" Kurwa !  jaké mám svrbění !
... ano ! pěkně si zašuškám !!
Tu záclona modrá ? ... či osuška ?
Sakra !  než v okno se dohrabu !
Je tam !!  a skočil ! ... Však  na  bábu !!!

Bábě je téměř  osmdesát !!

" Trošku smrdím... jsem neučesán !"
( tak pitomě  mladík se vymlouvá,
jde zpátky k oknu ! )

" Chceš vycouvat ??? "

Baba mu holinky vyzouvá !!

" Mám honit ti anebo nehoně ??"

Baba sedla jak na koně !

" Kurwa ! to píše ! a dělej znova !"
v jizbě  řve  stará  Wondratschkowa

Hoch křičí :  "Přece se nepodělám,
po šesté  už se neudělám !
... babo, já k tobě vlez omylem !
jsem debilem ! jakým jsem debilem,
všechno je úplně posráno !!

... už aby bylo tu  zas  ráno !!"

"Děkuji  chlapče ti za práci !"

... hoch dolů se po schodech potácí,
co schod, - to prd, ... co prd, - to schod....

" Ten mladík musí být idiot !"
šeptají  v poschodích  nájemníci....

" Zapoměls´ nahoře  na čepici !
hodím ti jí !  hleď ... nahnu se "....

" Seru !" ...hoch běží pryč poklusem !

5 lada lada | 18. října 2014 v 22:46 | Reagovat

:-) snad to nebyl jeden z tech typku, co do toho busi stylem cim rychleji tim lepe! :D (coz je nejvic na hovno :DD)

6 CuMelKaa CuMelKaa | Web | 19. října 2014 v 11:06 | Reagovat

Ahojky dneska muj blog slavi už neuvěřitelných 6-let, proto dness budou celý den an blogu soutěže. Ráda bych tě ke mě pozvala, aby ses zapojil/a nebo aspoň popřál/a blogu ;) Promin za kopírovaný komentár. Rad ate u me uvidim ;)

7 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 19. října 2014 v 16:11 | Reagovat

Hm, zajímavý zážitek, ale užívej si to a hlavně žádnej nucenej pocit viny jasný?! :-D
Závidím vám to soukromí, kňou :-)

8 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 19. října 2014 v 17:21 | Reagovat

[1]: Njn život...

[2]: Až by se z toho jeden zeblil.

[3]: Já taky umřela. Po čase sem už byla vláčná jak želé... Z nás dvou je on ten fyzicky zdatnej :D Užívam si všechno, jenom to stojí celý nějak zahovno...

[4]: Zlol

[5]: Byl no. Prostě mladý, nezkušený střevo :D

[6]: Wat?

[7]: To neni nucenej pocit viny, to je pocit debility :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama