Ráda bych

12. ledna 2015 v 0:29 | Pražský poděs |  Blitky
Si uvědomuju, že v těchto dnech je svět a především Evropa opravdu v píči. Více, než jindy.

Rubl klesnul. Je to dost blbý. Způsobilo to, že rusáci skupujou zlato a dolary. Nejsou bankovky. Je jich hrozně málo.
...
Cítila sem se naprosto napíču. Jako kdyby mě podvedl. A to si to ani neuvědomil. Protože to nevěděl. Prej ho to překvapilo, že k němu něco cítim. Připadala sem si jako kráva, že to s nim furt chci řešit, ale vyšel mi vstříc. Já vím, všechno je tak, jako dřív. Všechno je v pořádku. Máme se rádi, jako kamarádi.

Charlie Hebdo bouchlo. Umřelo 12. lidí.
...
"Víš, říkal mi, že je to tak padesát na padesát. Má tě rád jako kamarádku. Děsí se toho. Děsí se vztahu. Chce, aby to bylo pořád tak pohodový, jak to je. Taky si uvědomuje, že třeba za rok se k tobě připlazí s prosíkem, aby sis ho zase pustila blíž k tělu, jak se řiká. Scházejte se klidně dál, tak, jak se scházíte. A říkal, že si připadá jako čůrák, ohledně toho, jak se chová k tvým citům Já bejt tebou, tak bych na něj hlavně netlačil. Řikal, že potřebuje čas, nic víc."

Francie to má teď vážně divoký. Je to hrůza. To, co se stalo velice radikálně změní postoj k muslimům. A navíc- to, že je to ve Francii je průser. Le Pen, žeano, všichni víme. Smutné.
...
To neni žádná novinka. Pro mě. Já to vim a vim to už pěkně dlouho. Je to trochu vtipný, že mi bylo oznámeno něco, co už sem věděla od tý doby, co sme spolu začali mrdat. Teda věděla, tenkrát sem to spíše odhadla. A odhadla sem to správně. Zrovna on je uplně průhlednej, nebylo to těžký si nějaký věci uvědomit na základě odhadu a intuice.

Po celý Francii se po tom útoku děly hrozný věci. Umřelo spousta dalších lidí, všichni sou v ulicích. Jenom čekam, kolik mešit vypálí. O spoustě věcí, co se tam teď děje, určitě media mlčí. Jo, je dost reálný, že už vypálili nějakou mešitu.
...
Jenom ho chci častějc. Celýho. Už na něj nejsem naštvaná, omluvil se mi. Chci ho u sebe častějc, chci s nim trávit co nejvíc času, chci se ho dotýkat, hladit ho, líbat ho a ujišťovat, že se mě nemusí bát. Že budu dělat všechno proto, abych mu nikdy neublížila. Proč bych to měla dělat, žeano. Miluju ho. Jen ho teď chápu, chápu, že ze zahořklosti plyne strach.

Tim pádem automaticky čeští náckové (pozor, oni vlastně nejsou náckové) a pitomý lidi řvou, eště víc, než obvykle, že nechtějí islám v ČR, přitom ani neví, co je to muslim. Už se těším, až budou venčit prasátka okolo mešit a tim všem dokážou, že jsou opravdu tupější, než tága. Jo...a všichni černý jsou muslimové, samozřejmě. Kurva, to snad ani neni možný, jak si Pitomio skvěle načasoval ten svuj stupidní výrok o kebabech... No a navíc si ČT k sobě pozve toho pitomce Abbase z tý muslimský unie, co má asi deset členů. Média prostě za každou cenu chtěj ukázat, že každej muslim je nebezpečnej.
...
Já vím, že mě má rád. Je to na něm vidět. A sem za to neskutečně ráda. Možná by mi to mohlo stačit, prostě se máme rádi, ale nic nehrotíme. Jenže mě to nestačí. Já chci prostě víc. Chci se nebát ho políbit přede všema našema kamarádama. Chci se cítit dobře, když sme vedle sebe. Chci mu jen tak řikat, že ho mám moc ráda a necítit se přitom provinile, že to bych dělat neměla.

Všichni ty tupci by si měli zaplatit nějaký kurzy religionistiky! I když, kdo ví. Třeba maj tak malou mozkovou kapacitu, že jednoduše nedokážou pochopit, že "islamista" a "muslim" se skládaj z jiných písmenek a každý slovíčko znamená něco jinýho. Můj otec to řekl trefně a dokonce to zvládnul česky: "Hádat se s ignorantem je jako si dát řeč s hmyzem"...naprosto stručné a výstižné v této problematice. Mě to prakticky může bejt uplně jedno. Já nesnášim jakýkoliv náboženství. Ale kurva hodně mě sere, když lidi něčemu nerozumí, nechápou pojmy a kecaj o tom sračky, ať je to cokoliv!
...
Možná s nim přestanu mrdat. Připadam si totiž ze spoustů důvodů ukřivděná, přestože ho chápu. Možná by to tak bylo pro oba lepší. Zajímala by mě totož jeho reakce. Vážně, uvažovala sem o tom, ale spíš věřim tomu, že to bez jeho těla prostě nevydržim. A bez tý možnosti s nim bejt chvilku uplně sama. Na to mi moc chybí. Permanentně.

No a co ten Putin v Praze? Jako je jasný, že on nepřijede, spíš by to chtělo zjistit, kdo přijede místo něj. Jestli pujdu na demonstraci, nebo nepujdu. Pokud tam nastrčí nějakýho chudáka veterána, tak rozhodně nepujdu. To by bylo hloupý. Ale pokud přijede nějakej hajzl papaláš, tak rozhodně pujdu.
...
Je upřímnej. Ten kluk dokáže být naprosto upřímnej a to je úžasný. Nepředvádí tady přede mnou nějaký divadýlko a už vůbec by ho ani nenapadlo nějak směřovat k tomu, že by se mnou měl jenom nějakej pseudovztah z lítosti nade mnou, abych se uklidnila a přitom by to on sám reálně nechtěl a nevyhovalo by mu to. To je důvod ho milovat Nedělá věci, co ve skutečnosti nechce a to je krásný. Jedná v souladu s Vůli. Hihihi.

Zeman se opět vyznamenal, když zas votevřel hubu a začal blejt ty svoje sračky. Prej, že by každej měl žít tam, odkud pochází a hned si zahrál na nějakýho genetika, když použil stupidní pseudopojem o genetický závislosti. Lol. Tak ať padá zpátky na Moravu, pitomec.
...
Zdálo se mi o něm. Byl to zvláštní sen, uplně v aktuální situaci. Nebylo tam nic, co by nějak nezapadalo do reality. Ach, tak já si počkam. No a co. Tenhle kluk za to stojí. Neni lehkej, takže za to stojí.

Všichni se můžou posrat z Francie, ale všude jinde se taky dějou děsivý věci. Však víme, Ukrajina a tak. A to nemluvim o permanentně umírajících dětech v Africe.
...
Spíš mě děsí ten chlápek, se kterym občas cítim povinnost se sejít, když už sem si s nim teda jakoby něco začala. Včera sme spolu byli na jedný akci v jedný kavárně. Docela sem byla nalitá a zhulená. Pak sme potkali některý moje známý. Doufam, že nás nebudou shippovat a hlavně, že to nebudou šířit dál. Dal mi tam totiž mezi nima jednou pusu se slovy, že je to tu fajn. Tyvole a já doufala, že ho některý kecy těch lidí právě unudí... Když sme se loučili, tak mě zval k němu domu. Na kafe. A byl na mě hrozně hodnej a něžnej. Noaco. Já ho neřešim. Božemuj, co to dělam. Samozřejmě sem se vymluvila, že musim domu. Nechci s nim mrdat! Nechci!

No, snad nebude třetí světová. I když, kdo ví...
...
"Ráda bych se k tomu všemu nějak vyjádřila. Ráda bych řešila komplikovanou, celosvětovou problematiku. Ale copak můžu? Mezitim, co lidi umírali, sem já seděla ve škole a myslela na svýho milovanýho šoustkamaráda. Jelikož mam priority jinde, než celej svět.
Tak už to prostě chodí. Někdo tam umírá a někdo tady miluje.
Ať žije muj život!"


(ráda bych to s nim dělala při tomhle songu)

Ámen
Rokenrol vám všem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 HUbertGrant HUbertGrant | 12. ledna 2015 v 9:23 | Reagovat

Tak toto bylo úplně hrozný!!!!! -naprosto scestný!!! ("TOTÁLNÍ SRAČKY") nepouštěj se do politiky, prosím tě!!!
- - a na toho šoustkamaráde se vyser, najdi si jinýho mrdáče (je 95% jiných chlapů z celé populace, kteří by to s tebou chtěli dělat....), vždyť on o tebe vůbec nestojí, jde mu jen o to aby měl kam zasunout...ať si ho bude muset radši vyhonit...A PŘÍŠTĚ PIŠ RADĚJI JEN O MRDÁNÍ!!!!

2 Katie Katie | Web | 12. ledna 2015 v 13:26 | Reagovat

Od tý doby, co drahej dostal od Ježíška LP The Wall si přeju, abychom si ho celý poslechli spolu a v průběhu se na mě vrhnul, ou jé. A myslíš, že bys v tu chvíli dokázala tu hudbu vnímat...? :)

3 Colliode Colliode | 12. ledna 2015 v 16:01 | Reagovat

"Nedělá věci, co ve skutečnosti nechce a to je krásný. Jedná v souladu s Vůli."

Nejlepší úryvek! :-)

4 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 12. ledna 2015 v 18:03 | Reagovat

[1]: Pouštím se do politiky a budu se pouštět do politiky. Nepros, je to k hovnu. Nevyseru se na něj. Nebudu psát jenom o mrdání. Olol, punk.

[2]: Heh, když s někym děláš takovýto *techtle mechtle* a přitom hraje hudba, tak to člověk opravdu nevnímá. Jako tu hudbu :D I když...vždycky, když sem byla u starýho děvkaře, tak si přesně pamatuju, co kdy hrálo :D

[3]: No jo, Poděs je už zase moc začtená do Crowleyho :-D

5 K. K. | E-mail | Web | 12. ledna 2015 v 18:10 | Reagovat

Řekla bych, že vím, o co v Islámu jde. A abych řekla pravdu, jednou z těch věcí je šířit Džihád (a to, že to platí jenom za válečné situace.. jistě, celá země je pro ně totiž rozdělena na území míru a území války, a válka je u nás, musí nás spasit)
Jasně, potřebu vést svatou válku nemají všichni, týká se to jenom radikálních islámistů, ale přesto jim k tomu Korán dává svolení, dokonce to po nich v jistých případech i požaduje. To mě na tom muslimském světě nejvíc děsí. Oni na rozdíl od nás nemají co ztratit. Jenže mi nejsme jako oni. Pro Západ mají největší hodnotu lidské životy (tedy aspoň na tom je naše společnost postavená, otázkou je, jestli to tak skutečně je) a oni nám je berou jako nic, pro ně totiž ten náš život absolutní nic znamená.
Média mají hroznou sílu. Co řeknou to je pravda, aspoň na chvíli.. než zas vyřknou něco jiného. Ale pro teroristy je to jenom reklama, šíří se tak podvědomí o jejich útocích, to oni chtějí.
Ale jo, souhlasím s tebou v tom, že každý muslim není terorista, a ani každý terorista nemusí být muslim. Přesto je podle mě Islám obrovský problém, stejně jako Rusko, Čína a Zeman, ten hlavně.

6 HubertGrant HubertGrant | 12. ledna 2015 v 18:34 | Reagovat

..ale jo, Poděsi, piš si sem co chceš- je to tvůj blog....
(ale domníval jsem se, že oplýváš větší inteligenci a rozumem...)

7 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 12. ledna 2015 v 18:44 | Reagovat

[5]: E eee. Džihád je častokrát vykládán špatně a je to velice běžný omyl. Džihád vůbec neznamená svatou válku a asi to plyne z neznalosti arabštiny. Slovo džihád se dá přeložit jako intenzivní úsilí. Existuje velký džihád, neboli džihád srdce. Jedná se prakticky o to, že by muslim měl bojovat proti vlastním neřestem a slabostem. Jakoby ze sebe samého udělat lepšího člověka. Pak je malý džihád, neboli džihád rukou. Je to materiální činnost, pomáhat potředným, chudým a takovýhle věci. Nejedná se o žádný bombardování, vůbec ne. Džihád neni terorismus, to je ta neznalost pojmů. Já byla přímo na přednáškách vedených arabistou (M. Mendel), ale jinak rozhodně doporučuju na tuhle tématiku knížku Džihád: Islámské koncepce šíření víry. Možná je ke stáhnutí někde v PDFku. Korán žádná svolení vraždit nevěřící nedává, přečti si ho. Je to sice složité sehnat správný překlad (jelikož to je asi to nejdůležitější, když vidim ty lživý sračky na internetu), ale jde to. Pak už je spíš průser jenom ve výkladech a překladech, který si vzhledem k tomu, jak je korán napsanej (žádný ucelený story jako bible, jenom verše Mohammeda bez chronologický souvislosti) spousta lidí upravila k obrazu svému.
"Pro Západ mají největší hodnotu lidské životy (tedy aspoň na tom je naše společnost postavená, otázkou je, jestli to tak skutečně je) a oni nám je berou jako nic, pro ně totiž ten náš život absolutní nic znamená."- to je naprostá kravina. Západ taky zabíjí. Jak se jedná o moc, lidskej život nemá hodnotu. Oni nám je berou? Kdo oni?
Média maj sílu, jaxviň.
Islám neni problém. Problém je terorismus a neschopnost odlišovat tyto dva pojmy.

[6]: Píšu, co chci.

8 Hairspray Queen Hairspray Queen | Web | 12. ledna 2015 v 19:32 | Reagovat

ježiši zbožňuju Disorder!
no jo, s Evropou/světem/ je to čím dál tím horší, ale co, stejně všichni umřem.

9 K. K. | E-mail | Web | 12. ledna 2015 v 20:00 | Reagovat

[7]: Shodou okolností jsem taky na podobné přednášce byla. Existuje taky jakýsi džihád mečem. My jsme na území války, tudíž by se i dle Koránu každý muslim měl snažit u nás probudit víru v islám. Problém samozřejmě je, že by to asi neměl nikdo z nich dělat tak extrémisticky, jak se to naneštěstí občas děje.  Netvrdím, že Korán dává svolení k zabíjení, jen říkám, že Korán dává svolení k tomu, aby každý muslim šířil Islám. Což samo o sobě problém není, ten problém nastává až ve chvíli, kdy ho začne šíři islámský terorista.

Jak píšeš, překlad Koránu je problém. Pokud se nepletu, oficiálně je snad uznává jenom ta pravá arabská verze. Ale přesně kvůli těmhle překladům vzniká spousta problému. Mele se tam páté přes deváté a to co na jedné straně bylo, pravidlo se na druhé vyvrací.

Mluvím o islámských teroristech, ti nám ty životy berou. A pro Západ pořád lidský život cenu má, rozhodně větší než pro ně (ale nechci do toho tahat vlády, to je zas úplně jiná kapitola, mluvím o občanech) Svědčí o tom už jenom to, jaký ohlas o protesty tyhle činy vyvolaly.

Islám problém je a bude. Aspoň dokud se neuklidní vnitřní situace a rozepře, které v něm panují.
A pojem terorismus a Islám, odlišuju, to mi věř ;)

10 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 12. ledna 2015 v 20:47 | Reagovat

[9]: Džihád mečem musí být vyhlášen takzvanou fatwou (fatwa, nevim, jestli to skloňovat). A s fatwa je to složité. Jak a kdo je může vydávat, ty práva si každý přebírá, jak chce. V tomhle byl vždycky bordel, jestli sem to pochopila správně. Teď už se s tim nikdo nesere a jakejkoliv útok je hned mylně vykládanej jako džihád mečem. My na území války nejsme, eště pořád tady muslimové nejsou nijak omezovaný.
Jo a to je právě ten průser překladů koránu. S tim šířenim islámu myslim. Jenom je kravina srovnávat islámský teroristy a muslimy. To je skoro jako řikat, že každej člen Ku klux klanu a podobných píčovin je reprezentativní křesťan.
Nám? Životy? Berou? Mě teda eště nikdo život nevzal. Zatim. Pokud do toho nechceš tahat vlády, tak ale nevim, o čem teda mluvíš. Já sem eště neviděla nikoho z mých příbuzných, že by jen tak zabíjeli lidi pro radost s tim, že pro ně lidskej život nemá cenu. Ano, jsou sice middle eastern a jsou křesťani, ale i kdyby nebyly, obyčejný muslimové (který v rodině taky máme) nemaji potřebu nikoho zabíjet.
Islám problém prostě neni. Problém je v lidech, nikde jinde.

[8]: Taky miluju Disorder! No vůbec...celý Joy Division :-D

11 lapis lapis | Web | 12. ledna 2015 v 21:38 | Reagovat

Hm, mňa vždy zaujímalo odkiaľ má ISIS tie pušky, rakety a samopaly... Ak sa dobre pamätám zbrojársky priemysel je jeden z najviac regulovaných a predsa jeden z navýnosnejších. Tie náboje sa im raz minú, rakety vybuchnú, potrebujú nové, možno made in germany, made in france, made in czech republic, made in russia. Je zaujímavé kto v tom pochode bol v prvom rade a pekne sa vynímal na tých fotkách. Môžeme si hovoriť že predávame len dvôveryhodným partnerom, no ich dôveryhodnosť sa dá veľmi spochybniť (donedávna šli zbrane veselo do Lybie Kaddafimu ktory ich rad posunul niekde ďalej, možno Konnymu, a čert vie ešte kam). Že je telka plna len islamských teroristov je len kamuflažou, pretože inak by sme si museli nastaviť zrkadlo a nebol by to pekný pohľad. Či je západná civilizácia postavená na ľudských hodnotách :) ja si vždy myslel že na petro dolároch a euru, na Kanta a Huma tu prosim každý rozumný politik se... Tvárime sa predsa že sa nás svet netýka, doma problémov dosť. Ale chceme predsa lacný benzín, je nám jedno z kadiaľ a že peniaze idú všade inde len nie do škôl, nie deťom bez domova  ktorým tam ulica vymyje mozog a urobí z nich mučeníkov. Európa síce hlása "hodnoty", no sú to len klišé pretože bohactvo západu stojí na obchode, toku tovaru, nie je podstatné odkiaľ ale tovar musí "tiecť". O tých pekných myšlienkach netreba len učiť, treba ich hlavne napĺňať a pretože tiež majú svoju cenu, nie je to nič jednoduché pre človeka ktorý je zo svojej podstaty hrubý a násilný. Je to neustály boj zo sebou samím, proste nestačí si raz za čas zapáliť sviečku a urobiť jeden pochod, i keď za dobrú vec.

Môj skromný názor je že len žneme to čo sme zasiali, ako by povedal môj súputník:
"This is th' impostume of much wealth and peace,
That inward breaks and shows no cause without
Why the man dies" (Hamlet)

Možno než tu vysvetľovať komplikované pojmi ako Dźihád by bolo, fajn začať s niečim jednoduchším ako je rešpekt. Vieš ta moja obľúbená veta "nebrať ľudí ako tácek od piva - použiť a zahodiť". Zelenoočko ti jasne ukázal aký je to pocit zistiť keď niekto šliape po tvojich snoch a ukázal ti kam patríš. Prečo to isté robíš aj tomu druhému nešťastníkovi, keď tvoje pocity sú už teraz jasné. Kde sa zrazu podeli tie ideály za ktoré chceš ísť skandovať ? Čo tam vlastne chceš ísť hájiť ?

ufff  :/

12 K. K. | E-mail | Web | 12. ledna 2015 v 21:38 | Reagovat

[10]: Hele, s něčim souhlasim s něčim ne, ale tak každej má právo na názor a na svobodu svýho projevu :D  Jenom k tomu zabíjení..netvrdim, že někdo z tvých příbuzných by zabil, netvrdím, že by to udělal kdejaký křesťan nebo muslim, ale říkám, že radikální islámista je schopen to udělat.. Absolutně netvrdím, že to dělají muslimové! Ani proti nim nic nemám. A v žádném komentáři, jsem o nich nic špatného neřekla.
Každopádně nechci ti to tu spamovat. Jestli to chceš ještě nějak dál rozebírat (klidně jsem pro, i když mi dvě to asi sotva vyřešíme :D ) napiš na mail ;)

13 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 12. ledna 2015 v 22:10 | Reagovat

[11]: Kurňa, ohledně ISIS sou hodně konspirace no. Je to celý takový...divný. A bohužel realita.
Já mam takovej pocit, že žádná civilizace neno postavená na lidských hodnotách, jelikož samotnej ten pojem už je asi jenom pojem.
Když já ráda vysvětluju pojmy jako džihád. Lol, kdybych byla nějakej zasranej muslim, tak to je muj džihád :D Lol. Myslim, že to bereš moc do hloubky a vidíš v tom věci, co nejsou. Muj šoustkamarád mi po žádných snech nešlape, naopak, spíš mi je plní, jelikož s nim šoustam :D Druhej nešťastník? Vždyť já mu nic nedělam, jenom s nim nechci mrdat. Noaco. Jediný, co chci hájit je sama sebe a na tom sem nikdy neviděla, nevidim a ani neuvidim nic špatnýho. Myslim, že je to absolutně přirozený.

[12]: Radikální islamista zabíjí, no jo no. Divný mozky.
Žádný kecy a rozebírání nic nevyřeší. Problémy je potřeba řešit jinde (heh Pitomio, Zeman a další páni umělci by mohli začít tim, že přestanou kecat sračky). My jenom můžeme suše konstatovat (mimochodem jsem se na tomhle shodla jak s kamarádama, tak i se svym otcem), že je tohle momentálně jaksi neřešitelná situace. Teda, řešitelná, ale rozhodně ne poklidně řešitelná. Smutné, velice smutné. Co se dá dělat. Njn, život.

14 Sy_ Sy_ | 12. ledna 2015 v 22:32 | Reagovat

Napadlo tě někdy, že upřímnost by všechny tvý vztahový trable rychle vyřešila? Nejdřív k sobě - co chceš. Pak zjistit, je li to kompatibilní s přáním druhých stran a rázem máš jasno, jestli je na místě zůstat stát na místě... nebo jít dál. :-)

15 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 12. ledna 2015 v 22:44 | Reagovat

[14]: Moje upřímnost je samozřejmá. Ale muj chtíč se mění ze dne na den. Lol.

16 Sy_ Sy_ | 13. ledna 2015 v 19:16 | Reagovat

:-D Hele Poděs, http://www.koranoislamu.cz/tema/nenavist-k-nemuslimum/ tohle všechno je špatně přeložený? Můžeš mě prosím nasměrovat na správný překlad v češtině, pokud existuje? Danke. Áda.

17 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 13. ledna 2015 v 20:57 | Reagovat

[16]: Konkrétně tenhle překlad (no překlad...spíš výmysl) je ta klasika, co koluje po internetu, já vím. V češtině bych ty zdroje nebrala moc vážně. Mě něco posílal ocet (lel ocet) v pdfku, bylp to pofrancouzky. Bohužel už je někde pryč, ale bylo tam konkrétně i co to je za překlad. Kurva, fakt si to nepamatuju, asi mu řeknu, ať mi to zas pošle. Hele, já si myslim, že Korán jako opravdu kniha někde musí bejt, ale zase...pokud je z českýho vydavatelství a v češtině, tak bych tomu taky moc nevěřila.

18 TlusŤjoch TlusŤjoch | E-mail | Web | 13. ledna 2015 v 21:55 | Reagovat

Pro někoho ta představa 72 panen v muslimském nebi je neodolatelná.

19 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 13. ledna 2015 v 22:03 | Reagovat

[18]: Och ano, přesně to je celej kámen úrazu :-D

20 Sy_ Sy_ | 14. ledna 2015 v 9:55 | Reagovat

[17]: Dobře tedy. Pravděpodobně existuje alespoň jeden správný anglický překlad. Mohla bys ho zkusit dohledat? Díkes. Nerad bych hanil celé náboženství, pokud za tu nenávist můžou translátoři.

21 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 14. ledna 2015 v 16:35 | Reagovat

[20]: Voe, to, že sem černá neznamená, že sem tvuj sluha :-D
Hele, já nevim, to ti nemůžu zaručit a hledat se mi to fakt nechce, sorry. Ale zkus něco najít, i když ten internet je v tomhle průser, no.
Translátoři můžou, ale třeba 200 let zpátky, víš co. A potom 250 let zpátky a tak dále...

22 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 15. ledna 2015 v 22:54 | Reagovat

Ať jsi, jaká jsi, ale tvůj slovník je oprasvdu děsný. Být chlapcem, utíkám od takové ženy na sto honů.To není svoboda slova, upřímnost -  to je nevychovanost. Přes veškeré rádoby vzletné řeči o politice a světě, událostem v něm,  to není zrovna  čtení, které nemohu postrádat. ;-)  :-)

23 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 15. ledna 2015 v 23:04 | Reagovat

[22]: Wow. Very moralizující. Jaxviň. Much wow. Very interesting. Deep as feck. Muj tatínek je terorista, heč! Padnu v boji za Allaha. Bismillah! Jaktože nenosíš hijab? Allahu akbar!!! *bum* Těším se na svých 72 paniců v nebi. Doufam, že budou mít tak krásný čůráky jako má muj šoustkamarád...
Víte, co je to pasy? Kunda!

24 jiga jiga | 15. ledna 2015 v 23:18 | Reagovat

Poděsi, napsala (napsal :-) ) jsi :

A říkal, že si připadá jako čůrák, ohledně toho, jak se chová k tvým citům Já bejt tebou, tak bych na něj hlavně netlačil. Řikal, že potřebuje čas, nic víc."

Nechtěla jsi tam napsat natlačila místo netlačil? Není mi jasné komu to říkáš, jestli sobě nebo čůrákovi.  O_O

25 jiga jiga | 15. ledna 2015 v 23:44 | Reagovat

[20]: Zkus Google trnslátor. 8-)

26 jiga jiga | 16. ledna 2015 v 0:56 | Reagovat

Muslimové nemuslimové.

Tohle bude NWO - New Word Order. Česká Národní Banka má ve znaku Lva, kterému svítí na cestu Genius - světlonuš - lucifer. Socha Svobody v USA je také světlonoš. Katolíci zpívají Exultet - Exsulted - Zajásej, kde zazní ...Flammas eius lucifer matutinus...

Česká vlajka má v sobě modrý klín, kdysi se nám smáli, že je to zednářský symbol. Standarta na Pražském hradě, která se vytahuje je-li prezident na hradě má na sobě napsáno:

Pravda vítězí - německy je to Sieg Heil. Ktomu se krásn hodí ta ikona Hitlera co tu mám.

P.S. Převrácený kříž je takzvaný Petrův kříž. Petr se necítil být hoden ukřižován stejně jako Kristus, proto ho ukřižovali hlavou dolů. Tento symbol má i Papež. Symbolem satanistů je zlomený kříž, jako je to ve znaku Hipies. [:tired:] Už jsem unavený z tomo být pořát tak dobrý 8-)

27 stuprum stuprum | Web | 16. ledna 2015 v 19:57 | Reagovat

Stále se potácíš mezi mrdačkami. Jen tak dál. Je to Tvůj osud. :-D

28 jiga jiga | 16. ledna 2015 v 23:20 | Reagovat

Dobře poskládané. Líbí se mi, když u čtení musím přemýšlet. Nejdříve jsem nevěděl o co jde, myslel jsem, že jde o chybu. Přesto jsem četl dál, pak mě to došlo. Geniální. Krásně to do sebe zapadá. Tvůj nápad nebo vypujčené? Budu se muset přemáhat, abych při čtení nemusel přeskakovat. Prostě žena, všechno souvisí se vším. Jako v tom popisu ženského a mužského myšlení pomocí krabic. ;-)

29 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 17. ledna 2015 v 2:47 | Reagovat

[24]: J8 to neříkám nikomu, to úryvek konverzace, co mi říkal jeden kamarád po rozhovoru s mym šoustkamarádem.

[26]: No a...co je mi do toho?
Ano, ale LaVey si to taky vykládal tak, že je to jakožto postavenej čůrák směřující k nebi, které má jakoby oplodnit. Takže symbolem LaVeyových satanistů může bejt i Petrův kříž. Ale obecně, směry, co jsou považovány za satanistické asi nemaj uplně jednotnej symbol, řekla bych.

[27]: Jo, sama se chci vidět. Ciwe.

[28]: Vypůjčené? Cože? Ani náhodou! Dis is d story of máj život, mah´ nigga!
Počkej, jak jako geniální?

30 Sy_ Sy_ | 17. ledna 2015 v 11:27 | Reagovat

[21]: Oukej. Jen se bojím, jestli mají k tomu míromilovnému Koránu přístup muslimové...http://allenbwest.com/2015/01/warning-graphic-isis-releases-images-koranic-punishment-homosexuals-women/ ;-)

31 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 17. ledna 2015 v 11:33 | Reagovat

[30]: Jo, to je hnus a problém na spousta místech. To nejsou muslimové, to jsou kreténi.

32 Jemiblivo Jemiblivo | 17. ledna 2015 v 20:30 | Reagovat

Holka, třeba to tak nemyslíš, ale ty jsi největší kráva ( nebo jedna z největších krav, které lze na blozích najít ). Na souložení jsi možná expert, - to ti nikdo nebere, zůstaň při něm. Do politiky se ale raději neser.

33 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 17. ledna 2015 v 23:33 | Reagovat

[30]: Wtf blogy? A budu se srát. A pořádně! Zalez.

34 jiga jiga | 18. ledna 2015 v 18:25 | Reagovat

[29]: Přeci to prokládání, odstavec o politice, odstavec o šoukamarádovi, odstavec o politice, odstavec o šoukamarádovi... Dá se to číst i tak, že si přečtu jenom ty odstavce o politice a pak jenom ty odstavce o šoukamarádovi. No a mám dva články.

Rozsekala jsi přeci dva články a proložila je mezi sebou a to tak, aby spolu ladili, deprese, smutno, vztek a tak... A nebo jenom moc přemýšlím?  8-O Tohle prokládání, to máš z nějaké knihy?

35 Fredy Kruger Fredy Kruger | 18. ledna 2015 v 19:01 | Reagovat

" Když jsem šel včera po Václaváku "....
( ( hovoří Jossef  Šuk  k  Františku  Ptáku )
.... " Jak včera, tak také dnes tu,
já nevím, jestli jsem v Česku ??"
.... ať  Václaváky ... tak  Staromáky...
já.. na černé dívám se na rypáky,
rypáky jak skoby zahnuté !! "

... " Tady další jdou !... namoutě !"
vykřikli oba muži

... a peněženky  pevně drží !

36 jirina jirina | 18. ledna 2015 v 21:23 | Reagovat

proboha na nebesich fredy krugere obtezuj svoji sebedulezitosti nekde jinde treba na pismak.cz nebo nevimkde nebo si udelej vlastni blog pro sve fanynky (= vypatlane kravy),  sotva nekde najdu super blog s perfektnim borcem (aka podes) tak tam jsi.

37 jirina jirina | 18. ledna 2015 v 21:32 | Reagovat

ty vole, ty krugere, ty me urcite stalkujes! proto jsi tam kde ja! ted mit o doslo.

38 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 18. ledna 2015 v 21:34 | Reagovat

[34]: Jo s tím máš pravdu.  Ale ne, to bylo to, o čem jsem právě v ten moment přemejšlela. Chvilku o tom a chvilku zase o tom. Nezorsekala jsem dva články. Proč bych to odněkud měla. To je muj mozek.

[36]: Olol Jiříčku :-D
Som borec. Boděs. Wow, to zní dobře.

39 Fredy Kruger Fredy Kruger | 18. ledna 2015 v 22:39 | Reagovat

( 34 )

" Neser mě ... a  si trhni !
... já jsem tady byl první !
Když na podzim kvetou jiřiny,
nemohu za to ! jsem bez viny !
... takto mne prudit dnešní den ??"

Lubosch  Bzikaffka  rozčilen !

40 Fredy Kruger Fredy Kruger | 18. ledna 2015 v 22:44 | Reagovat

" Ježišimariá, já se snad jebnu ! "
... kdež třicetčtyři !
... však třicet sedm !
Já nejsem v lihi naložen !"
( řve Bzikaffka )  " Pouze jsem rozhozen !"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama