Zkráceně

4. února 2015 v 23:16 | Pražský poděs |  OSUMNÁCT BYLO? Sex, drogy, láska, smrt, kacířství (materiál pro bulvár)
Mám napsat krátkou předmluvu? Asi jo. Takže, no...já asi moc nevim. To je všechno.


 • Včera byl jeden koncert v jednom podniku. Šla sem tam s tim týpkem, se kterym se občas scházim, ale nic k němu necítim. Mělo tam bejt pár známých a i šoustkamarád. Už sem začala bejt docela klidná, když koncert dávno začal a šoustkamarád pořád nikde. Nevim, nepotřebovala sem ho tam. Moc sem nechtěla, aby přišel. Ani ne tak kvůli tomu týpkovi, se kterym sem tam byla, ale prostě sem na něj nějak neměla náladu.
 • Bohužel po určitý době vidim, jak příchází. A ne sám. Vedl si s sebou tu malou divnoholku od nás ze školy z prváku. Nerozhodilo mě to víc, než obvykle, když tyhle dva divim spolu. Nějak sem to neřešila.
 • Všichni sme se odporoučeli dolu na ten koncert, tam nás to moc nebavilo, tak sme si šli sednout. Pak dorazily dvě kamarádky a nějak sme všichni kecali. Načež sem ve víru rozhovoru uslyšela, jak se ta jedna kamarádka ptá tý malý divnoholky, jestli s nim chodí, jako se šoustkamarádem. A ona s hloupym smíchem: "No, to by mě taky zajímalo"... Víc už sem neslyšela, byly na druhý straně stolu. Začala sem být nervózní. Všichni si toho všimnuli, že muj výraz neni takovej, jako předtim, včetně mýho šoustkamaráda, kterej se strašně snažil mě rozesmát a všechno...
 • Když sme se všichni odporoučeli zase dolu na koncert, už sem viděla, že tohle nebude moc dobrý. Ta divnoholka a šoustkamarád stáli až moc blízko sebe. A jeho ruka byla až moc poderžele kolem jejího boku.
 • O koncertu se nemá moc cenu zmiňovat, vůbec sem ho nevnímala. O tom chlápkovi, se kterym sem tam oficiálně byla, taky ne. Viděla sem, jak šouštkamarád s tou divnoholkou odchází. Asi po dvaceti minutách navrhnul i ten chlápek, jestli už nechci jít. Tak sme šli.
 • Chlápek mě zase strašně moc tahal k sobě domu, eště sem vydržela něco předvádět, ale jakmile sem od něj odešla na metro, už sem byla psychicky uplně někde jinde.
 • Po cestě domu sem se vyprovokovala k tomu šoustkamarádovi napsat, co je na mě tak špatnýho (typická pitomá věta). Mezitim sem musela zavolat kamarádce, protože sem s ní o tom prostě potřebovala chvilku mluvit. Když sem dorazila domu, matka mě seřvala, že sem se jí neozvala a že nevěděla, kdy se vrátim. Olol.
 • Šla sem spát, ale mezitim mě matka viděla, jak brečim. Vyptávala se, co se stalo, ale já jí nic neřekla. Proč bych taky měla, žeano. O tomhle s ní nemluvim.
 • Když sem byla v posteli, šoustkamarád odepsal. Následovala naše hodinová konverzace, během který sem se celá třásla, jak zfetovaná, byla mi příšerná zima a bylo mi neskutečně blbě. Mezitim mi eště napsala jedna kamarádka se screenshotem, kde bylo, že on a ta divnoholka jsou ve vztahu, že co to sakra má bejt. Oh how lovely, tak ta malá píča už ho i donutila si aktualizovat vztah statůskem na fejsbůčku. Božemuj, kdyby alespoň byla chytrá a hezký, ale ta holka je mladší, příšerně ošklivá, tupá jak tágo a taková ta dětinská naivka. Neměla sem sílu to teď s tou kamarádkou řešit, omluvila sem se jí, že někdy jindy.
 • Řekl mi, že se mnou nic špatně neni, ani to neni tak, že bych na něj nebyla dost dobrá, ale že je to v něm, že prostě asi nejsem jeho typ, ale že sám pořádně neví, co mi na tohle má říct. Prostě prej necítí nic víc a omluvil se za to. Já mu řekla uplně všechno, co sem si v tu chvíli myslela, už nebyl důvod něco skrejvat. Řekla sem mu, že to je teď ale hrozně těžký, že se cítim příšerně ukřivděná. Snažil se mě uklidnit soucitem, že mě chápe a že přesně ví, jaký to je a rozhodně neměl v úmyslu mi ublížit. Ještě se mi několikrát omluvil, Když sem se obvinila z attention whoringu, vyvrátil mi to, že si tohle rozhodně nemusim myslet. Pak opakoval takový ty fráze, jakože život jde pořád dál, že mam pořád kamarády a že on je jedním z nich, že se bude snažit mi pomoct, jestli to bude nějak možný. A já pořád opakovala, jak se i teď před nim cítim trapně za to všechno, co mu teď vůbec píšu, že je mi to líto a tak. Prostě sme se tak slovně přetahovali, kdo z koho, můžu-li to tak říct. Pak napsal, že doufá, že to neni moc nevhodný, ale že už chce jít spát, protože je pozdě a zejtra škola and shit. Já se mu omluvila za ten výlev a že si fakt vážim toho, že se snaží bejt hodnej, i když vim, že je to jen tak, protože mě stejně nemůže chápat. Trochu se nasral a řekl, že to teda rozhodně neni jen tak, že si moc dobře uvědomuje, do čeho mě přivedl, že se mi to jenom snaží ulehčit, ale že to nikdy nedělal, takže mu to asi moc nejde. Tak sem se mu zase omluvila, zopakovala, že se fakt cítim trapně a řekla, že ho miluju. To, že ho miluju bylo zcela upřímný. On mě pořád posílal spát, že mi bude líp. Zase následovala vlna mýho "promiň" a hned zatim eště poznámka, že jsem ale ráda, že byl ke mě teď upřímnej. Opět mě poslal spát, že mi to vážně udělá líp. Eště jednou sem mu zopakovala, že je v tomhle úžasnej, že dokáže bejt upřímnej a že ho miluju. Tentokrát už tyhle slova nebyly tak uplně čistě upřímný, jako to první "miluju tě". Řekl mi, že děkuje, že si o něm tohle myslim, ale ať už jdu vážně spát, abych si vyčistila hlavu. Eště sem mu napsala poslední promiň, ale to už si v noci asi nepřečetl, zobrazilo se mi to až ráno, co sem si všimla. Takže ano, to naše vlákno vypadá fakt megavtipně, protože na jedný straně sou jenom jeho dlouhý zprávy, jak mě uklidňoval a na druhý straně ode mě jenom takový krátký "promiň", "fakt promiň", "je mi to líto", co se opakujou pořád dokola.
 • Samozřejmě sem neusnula, prožila sem si jednu z nejhorších nocí ve svym životě. Doufala sem, že se probudim, ale neprobudila, páč to nebyl sen. A taky jedno z nejhorších rán ve svym životě. Matka chtěla, abych šla do školy, já se vypravila, ale vrátila sem se, ona se nasrala, že mi to neomluví a nejenom proto. Strašně sme se pohádali. Ona začala bejt hysterická, tak jako vždycky, žeano a zavolala asi stopadesáti doktorům, včetně toho na poruchy příjmu potravy, protože se mě ptala, kdy sem naposledy jedla. A moje odpověď, že už den ne jí očividně moc neuklidnila. Strašná ženská a eště se diví, že v ní nemam důvěru. Olol.
 • Asi půlhodinu sem spala, pak už ne. Je mi celej den příšerně blbě, opět sem nic nejedla, sem unavená, ale nemůžu spát a navíc vypadam jak zombík.
 • Ano, může za to on, za všechno, co se mi teď děje. Nechť na něj spadnou všechny důsledky situace, co (i třeba nechtěně) způsobil. Jediný, co teď já můžu a budu dělat sou intriky a pomluvy mezi našema kamarádama, aby si o něm všichni mysleli jenom to nejhorší. Myslim, že to vůbec nebude složitý, protože sem i tak v právu a už i teď o něm pár lidí, který ví, co se stalo, nemá uplně nejlepší mínění. Jenom to trochu prohloubim, budu hodně hrát na city, jak všem ostatním, tak jemu samotnýmu. Je totiž moc dobře, že o tom on sám ví a že nemá uplně čistý svědomí. To se mi moc hodí. Většinu svojí energie vkládam a budu vkládat do toho, abych mu co nejvíc uškodila.
 • Jsem ponížena nevyspělym pitomcem, kterej mi za to nestojí a kterej předevšim neví, co ztratil. Sem na něj prostě moc silná osobnost, to je ten jeho strach o krety vim už pěkně dlouho. Ale stojí mi za to, aby si tohle všechno uvědomil. Vim, že se mi několikrát omluvil, ale já nějak necítim, že by mi ty slova, ačkoliv věřim tomu, že byly myšlený upřímně, nějak nahrazovali to všechno, co se stalo. A já se mu tak mohutně a konstantně omlouvala za to, že se tušila, že ho teď budu jenom nenávidět, pomlouvat a škodit mu co nejvíc to pujde.
 • Sice sem psychicky uplně v prdeli, ale nějak z tý nenávisti k němu cítim obrovskou sílu. A pořád mě hřeje u srdce ta skutečnost, že už vidim, jak se po rozpadu jeho divnovztahu s tou malou ošklivou divnoholkou za mnou eště bude plazit. Tak, jako to sám předpovídal.
 • Jo a taky mam teď ohnivě rudý vlasy. Konečně se ta barva povedla. Jupí.
A takhle se z čisté lásky stává čistá nenávist, milé děti.
Ámen
Rokenrol vám všem,
jenom bejvalýmu šoustkamarádovi poruchy erekce,
věčný deprese a neplodnost. A předevšim,
žádnej rokenrol už nikdy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Old.Dirthy.Man Old.Dirthy.Man | 5. února 2015 v 9:39 | Reagovat

Milý Poděsi, ano- to je to šílenství lásky....kvůli kterému se lidi pak nejen pomlouvají, ale i střílí a zabíjí.....navzdory všem těm tvým sprostým slovům nejsi nějak drsná, ale velice citlivá a moc si všechno bereš a prožíváš (pak se to projevuje tím, že nežereš a nespíš, hádáš se s matkou atd.)!!!!
- no a to že se z lásky stala nenávist - je celkem časté...ale že se mu /šoustkamarádovi/snažíš ublížit teda nesvědčí moc o tvém hezkém charakteru!!!!..vykašli se na to a najdi si jinýho muže, je jich asi polovina z celé lidské populace a šoustkamaráda nech, ať se v tom plácá ("na každou svini se vaří voda"- jak říká přísloví)

2 b. b. | 5. února 2015 v 19:03 | Reagovat

ve tvym chovani vidim uplne sebe, ale ver, ze s timhle pristupem te kazdy chlap ojebe. vim co rikam :-D je to tezky, ale kasli na nej, bude jinej. jen se tomu nesmis tolik poddavat, zavislost na chlapovi je zla, nesmi byt stredobod tvyho vesmiru. krom toho neumel ani poradne sukat, ne? :-D

3 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 5. února 2015 v 19:18 | Reagovat

[1]: Jo a asi ty co střílí a zabíjí naprosto chápu :D
Víš, já sem tak trochu Jekyll a Hyde. Myslim, že je to uplně normální, že každej člověk má dvě strany osobnosti a že každá se projevuje někdy jindy. Jsem i citlivá i drsná, jestli mě chápeš a záleží jenom na okolnostech, co víc. A charakter taky mam, jakej mam. Ne vždycky dobrej. Jinej už asi nebude. Když mam potřebu ubližovat, tak prostě chci a udělam to. Ano, na každou svini se vaří voda. Jenom tý vodě trochu pomůžu, aby se ohřála co nejdřív :D

[2]: Už se stalo, byla jsem ojebána. Kašlu na něj, jenom ne tak uplně. Závislá na chlapech (teda musim bejt do nich zamilovaná) bejvam, to už je taková moje malá chybička.  No, netvrdim, že pravděpodobně zažiju ve svym životě mnohem lepší šukání, ale bylo to dobrý v tom, že sem šukala s nim. Protože...dem feels, žeano.

4 Šaras Šaras | Web | 5. února 2015 v 19:36 | Reagovat

I feel U, co víc na to říct.

5 Sy_ Sy_ | 5. února 2015 v 19:50 | Reagovat

Vždyť jste si nic neslíbili, ne? Tak se mimochodem pozná skutečná láska, když mu přeješ štěstí i s jiným člověkem...jen chceš, co nemůžeš mít. Když to nedokážeš, nebyli byste spolu stejně šťastní. Nech ho jít a přej mu to, posílí tě to. To by udělala silná osobnost. Na druhé straně se nabízejí pomluvy, ty šíří malý ukřivděný děti. Co jsi?

6 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 5. února 2015 v 20:02 | Reagovat

[4]: Dank u

[5]: Neslíbili, ale on se vůči mě zachoval jako hajzl, jakmile věděl všechny okolnosti naší situace. Jednak  se zachoval jako hajzl ke kamarádce a jednak jako k milence. Nebudu přát štěstí někomu, kdo si to absolutně kvůli svýmu jednání nezaslouží. Posílí mě jenom to, až ho uvidim, že si z toho, co se teď děje a co udělal vezma nějakou skutečnou sebereflexi, což se zatim nestalo.
Skutečná láska? Jako co, to je možná nějaká bezpodmínečná záležitost co asi maximálně cítí třeba matka ke svýmu dítěti. Naopak takováhle láska k někomu je sice upřímná, ale extrémně sobecká, tak to prostě je. Jsem ukřivděná a mam na to plný právo. Noaco...

7 TlusŤjoch TlusŤjoch | E-mail | Web | 5. února 2015 v 22:46 | Reagovat

Rudé vlasy.
Jak symbolické.

8 Fredy Kruger Fredy Kruger | 5. února 2015 v 23:47 | Reagovat

" Povím vám rychle , - zkráceně :
... Nikdy jsem neležel na ženě !"
... hovoří bača :  " Jsou lidé, kteří "....

" Jste  geyem ??? "  ptají se reportéři,
( kteří mu skočili do řeči )

" Nikoliv !"  (  bača  Chuyi  zabečí )
... " Přesto mám velikou  rodinu !
Pověz jim něco !  nu ?  synu !
řekni jim jméno !"

... " Jsem  Bee..ee..éé da !!"

" Kurwa !! .... "Herr Gott !!" ... " No.. teda  ??"

... křičejí  rovněž i novináři

" Bee e e .....  Be e e e ! ... ať se vám daři !!"
... zní  bekot  z ohrady....( ?)  lidí  tam není !!!

Reportéři jsou rozčileni !!
... " Co slyšíme, vidíme  za  kraviny ??"

" Támhle jsou  tři  moje  konkubíny !!"

" Proboha !!  jest možná ?... ale kde ?"

" BE E E... volové... tady jsme !"
bečejí ovce

" Nu věru !!!!... a ještě ".....

" Už se vám wiseru !
... a končím již  s vámi rozhovor !!"
křik  bača .... a vítr    zavál z hor,

.... v údolí  sjíždějí hosti....
" Ten bača....ten úchyla  sprostý !"
... " Bylo to tam jak ve hororu !"
( z ní z auta  úryvky  rozhovorů )

9 plk plk | 6. února 2015 v 14:01 | Reagovat

Podle toho, jak jsi celý váš vztah tady popisovala, bylo tohle vyústění vcelku očekávatelné. To zamilovaný člověk sám neodhadne, spíš mu to naznačí jiní kolem něj, kteří do toho trochu vidí. Pomsta je v tomhle případě slepou cestou, ale možná bude pro tebe dobré si i tohle vyzkoušet. Dle mého bude bude vždy platit, že je nejlepším zadostiučiněním pro zhrzeného a zároveň i pro druhou stranu znepokojujícím je dosáhnout nepředstírané lhostejnosti. To však nějakou dobu trvá a bývá to poměrně pracné.

Být tebou zaměřil svou pozornost raději na toho týpka, co k němu nic necítíš. Vodíš ho totiž prakticky za nos úplně stejně jako ti, co vorali s tebou. A vo tom to celý je...

10 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 6. února 2015 v 16:16 | Reagovat

[7]: Jsou krásné...

[9]: No nevim, jestli předvídatelný v případě tadytoho člověka. I ostatní, který ho znali třeba delší dobu (jako ze základky) sou jeho chovánim přinejmenšim překvapený, spíš ale šokovaný. Podle všech se musel asi zcvoknout, nebo něco takovýho...
Pomsta, sakra, to zní hrozně drsně, ale asi to tak bude. Sem jednoduše extrémně nasraná a pracuju na tom, aby byl v prdeli i on. Nepředstíraná lhostejnost je moc neskutečná, on mi nikdy nemůže bejt lhostejnej, neni to jen tak nějakej kluk, byl to jeden z mých nejlepších kamarádů.
Na toho tamtoho týpka pozornost nezaměřim, hodlam ho při další příležitosti okamžitě poslat slušně do prdele, páč sem se nasrala...

11 plk plk | 6. února 2015 v 18:29 | Reagovat

[10]: "...hodlam ho při další příležitosti okamžitě poslat slušně do prdele, páč sem se nasrala..."

Přesně takhle to i bylo myšleno s tou pozorností. Ono to chce odvahu říct ohleduplně někomu, kdo v tobě třeba vidí možného partnera, že je bez šance, ale nakonec je to vždycky ta nejlepší možnost, co jsem tak vypozoroval.

A jinak staral se snad šoustkamarád, kdy, jestli si kdy něco z toho šukání měla i ty? Nějak jsem si nevšiml, že by nějakej orgasmus proběhl, nebo že by se o něco takovýho snažil. Možná jsem byl jen nepozorný, ale spíš to tak nějak vůbec působilo, že je to vlastně dost velkej egoista. "Nedělá, co nechce". To k tomu taky sedí.

12 Colliode Colliode | 8. února 2015 v 14:56 | Reagovat

Líbí se mi, jak jsi svá v lásce, nenávisti i lhostejnosti :D

13 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 8. února 2015 v 15:13 | Reagovat

[11]: No nevim, jak moc budu umět bejt ohleduplná :D
No, staral. Teda jako, snažil se, ale prostě to neumí. Je to malý tele. Nedělá, co nechce, naprosto. Fascinující člověk. Zmrd jeden zasranej.

[12]: Líbí jo? :-D  No, asi to nebude jiný :D

14 lapis lapis | Web | 8. února 2015 v 19:46 | Reagovat

Jooj, tak toto je moment keď ženská prepína z éterickej princeznej do módu bitch. Je to docela obávaný moment (mám sám svoje skúsenosti) pretože ženské prestávajú myslieť a snažia sa ublížiť čo najviac to ide.

Takto som si vykračoval včera skoro ráno po moste. Na druhej strane kráčal rozhádaný pár. Chlap to už nevydržal a svižným krokom nechal svoju partnerku za sebou. Tá zastala, chvíľku naňho kukala, potom sa v rýchlosti otočila, prehodila jednu nohu cez zábradlie. Za momentík prehodila aj tú druhú. V tom momente chlapkovi došlo že mu niekto chýba, otočil sa a videl že sa baba chystá skočiť, šprintoval. Ženskú zachytil v momente keď už sa nakláňala že spadne. Je jasné že toto naňho chcela zahrať ale otázka je do akého momentu to bolo ešte divadlo. Myslím si že v tom nemala jasno ani tá dotyčná .... cele to trvalo tak cca 10s a ja tam len tupo kukal. A hovoril si, fuck, ty ženská bláznivá!

Takže bacha na pomstu ;) Aby ti zelenoočko ešte nezamával keď budeš padať a ty budeš ešte dúfať že ťa zachytí. "It´s okay, everything´s okay. Be strong. Be like an iron man."

Svet je fakt pošahaný..... Ty napríklad ľudí ktorý po tebe dupú miluješ a ľudí ktorý na teba myslia a myslia aj za teba pretože si v určitých veciach brutálne nezodpovedná, nazývaš hysterkami.

Vzťahy sú najťažšia vec čo poznám. Sú tak ťažké že na Slovensku sme si museli včera urobiť referendum dúfajúc v to, že fenoménu rozpadu vzťahov poručíme ústavným zákonom, .... ale našťastie akosi až takto hlúpi na Slovensku všetci nie sú.

Namiesto vymýšľania pomsty sa zamysli v čom TY robíš chybu. Do ktorých vzťahov investuješ čas a čo dostávaš na oplátku. Prípadne sa podobným investíciam do podobných indivíduí v budúcnosti vyhýbaj, pretože ako vidíš v tom vzťahu chceš len ty, oni NIE.

Paradoxne  to isté robíš ty tomu nešťastníkovi, ktorý zatiaľ nemá o tom potuchy. Tipni si ako sa asi bude cítiť keď sa toto niekedy dozvie.

Ale rob čo uznáš za vhodné, si už predsa veľká holka, alebo nie ? ;)

Maj sa

15 K. K. | E-mail | Web | 8. února 2015 v 20:57 | Reagovat

Chlapy jsou zmrdi.

16 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 9. února 2015 v 11:47 | Reagovat

[14]: Kdepak, já právě přemýšlím, ale o tom, jak ublížit co nejvíc. No a byla jsem úspěšná :-D Kdepak, zelenoočko mi nezamává, díky malé výpomoci našeho společnýho kamaráda (dobře přiznávám se, toho kamaráda jsem šikovně navedla). Chlapec neni tak uplně "iron man" jak tvrdil...
Já jenom nazývám pravými jmény tak, jak to cítim, toť vše. Jsem přesvědčená o tom, źe jediná moje chyba je ta, že jsem občas moc málo svině. Ten nešťastník jiná situace, vždyť mi se ani pořádně neznáme, čas, co jsme spolu strávili byl minimální. Ten se nebude nikdy cítit nijak...
No, asi jo, asi udělam co uznam za vhodný :D

[15]: Některý jo, některý ne. Malý, namyšlený spratci bez způsobů a rozumu jsou předevšim zmrdi.

17 Fredy Kruger Fredy Kruger | 10. února 2015 v 0:40 | Reagovat

" Když povstal hoch ze země,
krátce pak poté
někdo naň křičí : " Ty idiote !
... co jsi to prováděl  do krtiny ???"

Chlapec má strašlivý pocit viny !!
mumlá : " Věc tato mně nyní žere ...
... Jááá  ... zkoušel jsem pouze teploměrem ...
zda zem je teplá !"....

... " Na to ti serem !!"
křičejí lidé :  " Ty vyhulený !!"

" Polibte mi... vy  polibte mi !
... říkám... mi polibte !!"  hoch mumlá si tiše ....
odpliv si, zalez pak  do  svojí  chýše ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama