Dopis bejvalýmu šouštkamarádovi

29. března 2015 v 18:41 | Pražský poděs |  Dopisy všemu možnému
Nedraný...hm, jak tě budu oslovovat? Jménem se mi nechce, bejvalej šouštkamarád je moc dlouhý. Tak, budiž to třeba hajzl.
Nedrahý hajzle,
odvažuju si tyhle řádky spáchat až teď. Po nějaké době, když už moje hlava trochu vychladla.

Dělat něco v afektu totiž neni uplně dobrý i přesto, že se většina situací odehrává ve velkym afektu a chvilkové spontánnosti. Dělat věci spontánně je sice dobrý, ale člověk si musí nechávat rezervu a přemýšlet, jak moc vhodné to momentálně je. Přesně takhle jsem to totiž já nezvládla, alespoň co se několika okamžiků, co jsme si spolu prožili, týče. Tim se za to, jak jsem se chovala vůbec neomlouvam. Za co bych se taky měla omlouvat, žeano... Naopak, to byla jedna ze situací, kdy bylo z mojí strany vhodný se chovat spontánně a přirozeně tak, jak jsem to cítila. A že jsem toho cítila opravdu hodně...
Začalo to určitýma citama a pozdějc už to byl jenom tvuj čůrák, se kteryms pravděpodobně chtěl prorazit až k mýmu žaludku a zkoušels to jak před kundu tak přes ústa. Ano, je to tak. Neumíš mrdat. Vážně ti to nešlo. Chlapče, soulož je vo něčem jinym než vo tom, že se zapneš do módu zbíječka. Přestože sem víc trpěla, než bych si to užívala, sem s tebou šoustala. A nejednou. Trpěla je až moc drsný slovo, mrdala sem s tebou ráda, ale vážně jenom páč sem do tebe byla zamilovaná.
Chvilky u tebe v posleli byly jediný, kdy sem tě mohla mít sama pro sebe. Bylo to zvláštní, celá naše situace byla zvláštní. Podle toho, co sem pochopila a slyšela, si do mě byl zamilovanej už o prázdninách. Nevim když přesně sem si všimla toho, že nejsi jenom sympatickej a že si spolu máme dost co říct, ale že si taky pěknej. Fakt pěknej. Možná, žes třeba v tom prváku a druháku moc nebyl, ale jakmiles trochu povyrostl, tak... U mě tyhle věci přišli až jakmile sme spolu začali trávit víc a víc času. Z mýho nepříliš blízkýho známýho ses během krátký doby stal hodně blízkym kamarádem. Bylo to hezký, škola teprve začala, bylo hodně času... Tolik času, až sme asi nevěděli co s nim a poté, co už sem několikrát skončila u tebe doma po škole se to stalo. Tehdy se poprvý projevila ta tvoje nekonečná pasivita, kdybych o tom nezačala mluvit sama, tak to prostě neřešíš. Ale já tě donutila to řešit. I když, vlastně nebylo co řešit, mrdat spolu i nadále sme chtěli oba. To, že sem to řekla na plnou hubu jako první já snad nic neznamenalo. Náš divnovztah byl na světě. Tys prohlašoval, že kvůli předchozím zkušenostem žádný vážný vztahy nechceš, já ti přikejvla a bylo to. Dobře nám to fungovalo několik měsíců.
Jediný, co mi vadilo, byla divná odtažistost a prostor mezi náma, když sme spolu zrovna nešoustali, kterej občas nastal. Většinou to bylo buď ve společnosti našich kamarádů, kdy sme ani jeden nevěděli, jak se máme chovat nenápadně, nebo to bylo naopak, když už sme byli sami spolu moc dlouho a začalo to být takový rozpačitý z mojí i tvojí strany. Jako kdybysme ani jeden nevěděli, co máme dělat. Jako kdybysme byli oba ztracený v tom, co od sebe vlastně chceme, že tam je rozpor v tom, co sme si řekli a co cítíme. Neřikam, že sem s tebou potřebovala fejsbůčkem potvrzenej vztah, nebo já nevimco za patetický sračky. Pamatuju si, jak sme se tomu společně smáli. Smáli sme se jednomu tvýmu kamarádovi a jeho holce za to, jak přehnaně dávaj svuj vztah najevo se všema těma extrémně dětinskýma statůskama na fejsbůčku, do toho "ve vztahu s", k těm statůskům stopadesát smajlíků a tak dále. Hodně sme spolu komunikovali a pokud nás někdo sháněl, tak sme vždycky byly někde k vidění spolu. Právě proto sem měla pocit, že spolu normálně fungujeme, jenom bez potřeby to veřejně šířit. Mluvim jenom o tom, co se prostě stane, jakmile spolu dva kamarádi začnou šoustat a žádnej oficiální vztah mezi nima nevzniknul. Ačkoliv to mezi náma bylo na jednu stranu zvláštní, na druhou to bylo zase naprosto ideální a proto za nic na světě nepochopim, proč ses pozdějc zachoval tak, jak ses zachoval.
Neni omluva to, žes byl nalitej. Neni omluva ani to, že byl Silvestr. Pro to, že na privát ke svýmu kamarádovi v mojí přítomnosti přitáhneš svojí bejvalou, která má v hlavě uplný hovno a navíc je škaredá jenom z důvodu, aby sis s ní zašoustal...tak pro tohle prostě neni žádná omluva, chlapče. Tvoje argumentace tim, žes prej netušil, že sem do tebe zamilovaná je taky nanejvýš směšná. To s tim, že ses zachoval jak prase, který nemá základy slušnýho chování v nějaký společnosti nemá totiž absolutně nic společnýho. Pokud to bylo kvůli tomu, žes byl nalitej, tak nemáš chlastat, když to neumíš. Konec. To byl první kopanec od tebe a já tě pořád omlouvala a věřila ti, že to tak nemyslíš, že seš jenom zmatenej sám ze sebe a jánevimco. Předevšim potom, cos mi v momentě, kdy sem tam brečela řekl, že je ti to líto, že všechno zůstává stejně při starym a pokusil ses mě políbít, i když sem ti v ten moment z nasrání ucukla. Kdybych věděla, že to bude ta poslední možnost tě kdy políbit, tak ti asi neucuknu...
Situace byla sice napjatá, ale potom, co sme si to spolu vyříkali, tys uznal, žes to posral a omluvil ses mi, sem to považovala za věc, co je v pořádku. A já si myslela, že opravdu bude všechno při starym. Mohlo být, kdybys nebyl kretén. Kretén, no...svym způsobem to obdivuju. Obdivuju, jak ti to mohlo a může být všechno uplně u prdele. Věděla sem, že seš extrémně easy goin´ člověk, ale nevědla sem, že až tak extrémně. Ten muj obdiv k tobě byl reálně, vážně mě to fascinovalo, jak je ti to u prdele. Všechno ti bylo u prdele, tvoje jediná starost byla ta, abys tu situaci už nemusel nijak řešit. Pro tvoje dobro sem ti pravej opak dávala najevo nejenom já, ale i náš společnej kamarád a kamarádka, kterým časem došlo, vo co že to vlastně de. Ale ne, s tebou to ani nehnulo. Fascinující. Fascinující, jak se z kamaráda stane neempatickej hajzl, kterej si sice moc dobře uvědomuje, že něco udělal špatně, ale nic s tim dál nedělá. To, žes něco udělal špatně si vlastně uznal sám od sebe až v ten osudnej den na začátku února, kdy mi po jednom večeru bylo jasný, že sis začal něco s nejhloupější holkou, co sem kdy poznala. Omluvil ses mi, že moc dobře víš, do jaký situace si mě přivedl a že je ti to líto plus stovky prázdných frází o tom, ať neztrácim naději a že seš tu stejně pořád pro mě jako kamarád a blablablabla. Nevěřila sem ti ani slovo a ani nikdy věřit nebudu.
Možná kvůli tomu, žes mi čtvrt roku lhal vo tom, že nechceš žádnej závaznej viditelnej vztah, jenom proto, abys mě moh šukat. Pokud vynecham tvuj ožraleckej výstup s tvojí bejvalou (která sice vypadá v obličeji jak vepř, ale podle toho, jak se snažila u mě žehlit tvuj průser tim, že to házela na sebe to neni taková kurva bez svědomí jako ty) tak si svojí bezcharakternost krásně ukázal právě toho večera. Sorry, ale začít "chodit" s tak tupou a ošklivou prvačkou, to mě teda naprosto dorazila. Chování malýho, nevystříkanýho hovada na základce, jinak se tvoje jednání nazvat nedá. Seš pitomec, co si musí před svýma tupýma kamarádíčkama ze třídy dokazovat, že dokáže sbalit něco tak blbýho a hnusnýho, jako je ona jenom proto, abyste mezi tuhle hloupou partičku mohli oba dva zapadnout. Celou tu dobu, co ses stýkal se mnou a našema (nyní už bejvalýma) společnýma kamarádama si se jenom přetvařoval, abys naopak zapadnul mezi nás. Je jasný, že ti tohle přetvařování nemohlo vydržet dlouho, když seš ve skutečnosti stejnej pitomec, co jenom sedí před počítačovýma hrama, jako tvoji nablblý kamarádíčci, se kterýma si očividně musíš skvěle rozumnět, když ste uplně stejný. Patříš prostě mezi jiný lidi, než já. To mě totiž rozesmálo asi nejvíc. Říkal mi to kamarád po rozhovoru s tebou o týhle situaci, prej seš s tou obludkou hlavně proto, že máte společný zájmy. Následněs začal vyjmenovávat, jaký počítačový hry ste spolu hráli. Lol. Kolik ti kurva je, kluku? Patnáct, jako tý tvojí kravce, nebo co? Nechápu. Necápu spoustu věcí. Nechápu, že sem nepoznala dřív, jaký seš hovado bez ničeho, co bys mi mohl nabídnout, kromě tvrdýho péra. A tvoje odpověď na mojí otázku, pročs tohle všechno udělal? Prej nejsem tvuj typ. Nejsem tvuj typ. Jak jako? Nelíbim se ti po tělesný stránce? Asi těžko, když si se mnou s radostí šoustal. Nebo si to myslel, jakože sme si daleko jinýma věcma? To asi taky těžko, když sme byli pořád spolu a ty si do mě byl zamilovanej. Víš, možná proto mě to celý tak sere. Jednoduše se nám to celý nepovedlo. Tys byl zamilovanej, já ne, tak sme spolu začali šoustat a potom se role převrátily. Vlastně je to celý jenom neskutečně smutný.
Na druhou stranu sem ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo. Ty ses vyklubal jako špína a naši kamarádi tě nechali po týhle aférce bejt, jelikož pochopili, že chybně sem se nezachovala já, ale ty vůči mě. Skvěle se bavim tim, jak tě teď všichni moji kamarádi nesnáší. No a já se kvůli tobě naštěstí nestihla zabít a dokonce teď mam i jinýho, ke kterýmu sem přišla, abych tak řekla, jako slepej k houslím, ale neni to žádnej hajzl, narozdíl od tebe. A taky je to mnohem lepší člověk, než ty. Jo a taky mě má rád.
Přes všechnu nekonečnou zášť k tobě způsobenou bolestí si řikam, jestli vůbec mam právo být na tebe nasraná. Víš, ukázal ses jako hloupej člověk, co pořádně ani nechápe, že udělal něco špatně. Já si ve skutečnosti asi totiž opravdu nemyslim, žes to udělal proto, že si chtěl bejt hajzl, asi seš vážně jenom hloupej a neuvědomuješ si to. Nevim, připadá mi to tak, ale nedokážu se přes to přenést. To tě neomlouvá v tom, žes mi několik měsíců lhal. Seš svině a vůbec by ses něměl odvážit mi ani podívat do očí. Mam chuť ti dát tři facky. Jednu za to lhaní, druhou za ten Silvestr a třetí za tu hnusnou obludu, která ti mě nahradila. Achjo, chlapče, kams dal oči... Celá inteligentní část naší školy se ti kvůli tomu směje. Nu což, alespoň mi to zvedlo moje už i tak obrovský ego. Ne, opravdu nejsem tvuj typ. Nejsem totiž tak hnusná a hloupá, jako je tamta věc. Díkybohu za muj ksicht!
Vím. Kdyby mi to bylo u prdele, tak už to neřešim, z čehož automaticky vyplývá, že mi u prdele pořád nejseš a asi ani nikdy nebudeš. Už jenom kvůli tý větě, kterou sem napsala, cituju se: "Kdybych věděla, že to bude ta poslední možnost tě kdy políbit, tak ti asi neucuknu..." Jo, je to takhle. Eště sem se s tim nesmířila. Seš sice malej, nevyspělej a nevystříkanej hajzl, ale zároveň taky jeden z nejhezčích kluků, co sem kdy viděla. Tvoje lícní kosti, oči, rty... Neskutečný. Pokaždý, když na sebe narazíme ve škole a třeba se na sebe náhodou i podíváme, vzpomenu si na ty chvilky, kdy mi s tebou bylo dobře. A kdybys mi teď tvrdil, že tobě ne, tak ti to nebudu věřit. Můžeš kecat, ale ty tvoje sviňácký oči tě vždycky prozradí. Jakmile se například V****** dozvěděla, že sme spolu my dva několik měsíců spali, byly její komentář jednoduchej: "Mě to bylo vždycky jasný. Přece sem viděla, jak se na tebe koukal"...
Já jenom, že to máme oba dva jinak a já to vim, vždyť sme se o tom i bavili. Sere mě to. Budeš mi vždycky stát za to, abych to jakkoliv dál řešila. Vždyť si ke mě zas přived ty myšlenky na to, že život bez tebe nemá cenu. Bylo a bude to tak vždycky, stejně jako s mýma jakýmakoliv jinýma vztahama. Nikdo mi tě nikdy nenahradí. Když sem ti řikala, že tě miluju, tak to bylo upřímný. Milovala sem tě i s tvou nekonečkou lhostejností, i s tim, že seš vlastně hloupej kluk a i s tim, že od J**** dobře vim, že tě to, co se stalo, taky trápilo, jenom si to opět řešil tou cestou, žes to prostě potlačoval. A třeba jednou taky dospěješ a stane se to, cos J****** řikal, že sám očekáváš. Za pár měsíců se za mnou připlazíš na kolenou a budeš prosit, abych si tě pustila zpátky k tělu.
Tvá bejvalá kamarádka,
ty hajzle jeden zasranej!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 j j | 30. března 2015 v 8:57 | Reagovat

:-)  :-(  ;-)  :-D  8-O  8-)  :-?  :-x  :-P  :-|  :-!  ???  :D  [:tired:]  O_O

2 Lapis Lapis | Web | 30. března 2015 v 21:54 | Reagovat

No kukam ze od minula co som tu bol, ostalo vsetko po starom, sama sira ;)
Ze by som si rad precital podobny list od zelenoocka..... Mozno by to do toho vasho vztahoveho haraseni vnieslo trochu svetla. Retrospektiva fajn, no este by si mohla napisat podobny list kde takto kriticky sa vyjadris k svojmu hadiemu čipu.  No hold si dobuducna rozmyslis dalsi experiment, ty vztahova kaskaderko ;)

3 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 30. března 2015 v 22:22 | Reagovat

[2]: Kdepak, tomu je to u prdele a já si zásadně žádný svoje jednání nikdy nerozmejšlim. Až někoho, včetně sebe, zabiju, tak to taky bude v momentálním rozpoložení.

4 lapis lapis | Web | 31. března 2015 v 0:09 | Reagovat

[3]: "Když žena začne litovať svych slabosti, jako by smazavala svuj život, aby z necho vymazala všechno, že jeji laska byla omyl." (Balzac - ztracené iluze)

Chceš ďalší knižný tip ? Prečítaj si ju, keď si najdeš niekedy čas. Čítal som ju docela nedavno a postavy v nej my niekoho veľmi pripominali, dokonca aj názov knižky je trefný :)

Samozrejme ti tu neradim nejaky všeliek a odpovede na úplne všetko. Len keď som bol sam v sračkách, veľmi my pomohlo vidieť seba, svoje zvyky v pokryvených charakteroch postav a zasmiať sa na ich (mojej) stupidite. Naučiť sa tak nechať minulosť tam kde patrí, v minulosti a začať žiť.

5 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | 31. března 2015 v 9:24 | Reagovat

[4]: Vždyť já  jsem sama nad sebou pobavená pořád. Minulost je fajn, dobře se z ní těží určitý výhody.

6 Lapis Lapis | Web | 31. března 2015 v 15:08 | Reagovat

[5]: Vsak vidim. Teba bavi vzdy si najst vyhovorku  :D

minulost je fajn. No do tej doby ked zistis ze ako clovek sa nikam nehybes. Nepoznam viac depresivnejsi pocit....

7 fromyesterday fromyesterday | Web | 31. března 2015 v 16:26 | Reagovat

Mám pocit, že jsi přesně ta osoba, o které jsem psala na začátku.. Nemám ponětí, proč jsi to psala a jak tě to napadlo, nebo kde jsi něco tak "chytého" vyčetla, vždyť snad i tebe samotnou musí napadnout, že je to naprostá hloupost.

8 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 31. března 2015 v 22:51 | Reagovat

[6]: Nepřemejšlim nad tim, že by to někdo mohl hodnotit jako výmluvu. Já vlastně přemejšlim jenom o tom, jak seženu prachy na tabák, pivo a kdy budeme mít s nejdražšim čas na šukání. Já se hejbu. A pořád. Včera jsem vyšplhala na tyč.

[7]: Tak ten pocit neměj a všechno bude fajn. Psala jsem to, jelikož jsem chtěla. Welcome to the internet.

9 Es Es | Web | 1. dubna 2015 v 20:19 | Reagovat

Vlastně nechápu proč to řešíš. Chápu, že to chceš nějak uzavřít sama v sobě, ale ty jsi šťastná s někým jiným, on zřejmě taky (to že ti přijde taká a taká je asi jedno)...
Taky bych chtěla svým bejvalým vybrat parnery, ale to je asi utopie.. :D
I když mě dost pobavilo, že nejsi jeho typ, nechápu proč s tebou pak něco měl.
Já měla taky takových pár chlápků, kde to vlastně bylo jenom o šoustání (ještě k tomu o ničem) a když o tom tak přemýšlím, tak si z toho pamatuju jenom pár rozhodujících zážitků a nic moc víc (takže utrpení bude zapomenuto) :D

10 Lapis Lapis | 1. dubna 2015 v 21:01 | Reagovat

[8]:uvazovanie len nad troma vecami by som urcite revidoval. Zaradil by som tam urcite teba a tvoje potreby. Akosi casto sa ti totiz stava ze ta chlapi zmanipuluju a urobia si z teba sukatko... Skor sa zaoberaj tymto drobnym detailom ako nezmiselnostami ako je pomsta.  Pride my ze stale opakujes tu istu chybu zatial s kazdym chlapom ktoreho si mala rada.

11 Fredy Kruger Fredy Kruger | 1. dubna 2015 v 22:39 | Reagovat

" Jsem rozrušen !... vyhozen ze sedla !
Podvedla  baba mně !!  podvedla !!
... já oči jsem zamhouřil  na chvilku jenom...
a pohlaví  bylo mi ukradeno !!
Bože !  ty k pomstě mi napomož !!"

... co to ??  sem přichází listonoš ?!"

" Pane !  já ničeho neukradnu !
... jen bývalému  schoustt - kamarádu
píše vám kdosi, že cosi vám urval ? "

" Dej sem ten dopis !!  to jsem já !  kurwa !"
... hovoří rozčilen  František  Hlawa
obálku roztrh :  " Co píše ta kráwa ??

... v dopise stojí :  " Tvé přirození
v komíně visí... již vyuzený !!

... chceš-li ho viděti, - požeň !!"

... muž vyběhl s vidličkou ... nožem ...

12 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. dubna 2015 v 11:25 | Reagovat

[9]: Nechápej. Řešim to, že jsem přišla o jednoho ze svých nejlepších kamarádů a že je to hajzl. Tak!

[10]: Njn, jsem prostě hezká holka a párkrát už jsem na to doplatila. Kdybych byla tlustá a hnusná, tak to možná tak neni. Ale to by byla škoda, byly to fajné zážitky. No, tak jsem byla šukátko, noaco. Já si to uvědomovala už tenkrát. Hezká neznamená i blbá.
Pomsta je strašný slovo. Zní mi hloupě, ale budiž. Nesmyslný to neni, neskutečně mi to, že jsem ho připravila o společnost schopných a dobrých lidí (high class hehehehe), co se motaj kolem mě, udělalo dobře. Vážně. Takhle slastnej pocit je lepší, než to šoustání s nim. Mě ani nepřijde, že opakuju starý chyby, naopak. Dělaj mě silnější, ne jako tlustější (chraňbůh), ale duševně silnější. Jak řekl muj drahej po naší první společný noci ráno: "Čas se odpálit"... Bude velký bum.

13 TlusŤjoch TlusŤjoch | E-mail | Web | 2. dubna 2015 v 21:18 | Reagovat

[8]:
Tabák, pivo, sex.
Ještě pořádnou mjůzik a je to dokonalý.

14 fromyesterday fromyesterday | Web | 3. dubna 2015 v 12:19 | Reagovat

Tak tedy?

15 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 3. dubna 2015 v 13:06 | Reagovat

[14]: Uááá, nesnášim blog, blogy a podobný sračky právě z těhlech důvodů a už mě unavuje řešit spamem tadyty nesmysly o ničem, když se stejně hovno vyřeší. Takže tě přestanu trápit. prostě mi tvuj názor na tohle téma přišel naivní, pitomej a obecně nesmyslnej. Svět se kvůli tomu neotočí na druhou stranu. Konec, zvonec, Putin a nazdar.

16 Lapis Lapis | Web | 3. dubna 2015 v 17:31 | Reagovat

[12]: je pravda ze kazda skusenost je skusenost. ale nemusis ich ziskavat tak kaskadersky a potom si lizat rany. ;)  
Radost z pomsty mat mozes. Len je otazne ci si aj vyhrala. Z mojich skusenosti viem ze ludia maju vela tvari a ti ktory su teraz tvoji verni mozu otocit. Preto neved tu tvoju kriziacku vypravu dlho pretoze s ludskou oddanostou je to s ako pocasim na jar. Stale sa meni.
Viest dlhe spory je vycerpavajuce a robia cloveka prilis tvrdym. Zas nie kazdy ti chce ublizit, moze to byt vklude len nemehlo. ;)

17 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 3. dubna 2015 v 17:46 | Reagovat

[16]: No a neni to nakonec jedno? Mě třeba docela jo, ani to nevnímam jako nějakou křižáckou výpravu, pomstu (fuj, to slovo je mi něčim vážně odporný), nebo tak. Prostě jenom dělam to, co dělam. Já vim, že to je nemehlo (konkrétně muj bejvalej šoustkamarád), ale pořád to nevidim jako omluvu za to, co za sviňárny mi udělal, ačkoliv třeba nemuseli bejt úmyslný.

18 Lapis Lapis | Web | 4. dubna 2015 v 11:35 | Reagovat

[17]: omluvit by sa mal on. Samozrejme to ostane asi len zboznym prianim. :-/

Nemarat rada slovo pomsta ale mat z nej pozitok. To je trosku schyza, nemyslis ? :D ale vsetky zenske ktore poznam ziju v podobnom konflikte, nenavidi minulu lasku ale tuzi aby bol pri nej alebo    este tazsie pripady ako neschopnost si vybrat farbu  pre novy byt ale zas byt totalne zasadova pri tak dolezitych otazkach ako je ci ma byt prkenko na zachode hore alebo dole. A ked sa uz pre daco rozhodne existuje potom uz len jedno spravne riesenie - to jej :D

19 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 4. dubna 2015 v 12:07 | Reagovat

[18]: Pomtu vidim jako něco hrozně debilního. Neberu to jako akt, ale jako to slovo, který mi prostě z nějakýho důvodu přijde extrémně pitomý. Jak z brakový, historický literatury o soboji dvou rodů, kde jeden z jednoho rodu zabije někoho z druhýho rodu a ty se jim pak pomstěj. No, nezní to prostě hloupě?
Mam požitek z toho, že se věci vyvrbili v muj prospěch a já se ani nemusela moc snažit.
Lol, proč jenom ženský? Já bych řekla, že to takhle maj ženský, chlapi i třeba ufoni. Na tom, že každej člověk vidí jako jediný správný řešení to svoje nevidim nic špatnýho. Možná to často vede ke konfliktům, ale je to tak. Je to přirozený, člověk je sobec a vždycky jedná jenom ve svuj prospěch.

20 Lapis Lapis | Web | 4. dubna 2015 v 15:26 | Reagovat

[19]: tiez ma zarazilo ked ma moja prva laska odkopla. Ten pocit odkopnutia, straty z toho ze vcera este sme sa drzali za ruky a dnes uz nic bol zdrcujuci. Drzal som najprv fazonu najvacsieho ludomila na zemeguli potom to vo mne prasklo a ja ju zacal nenavidiet. Pomohol az cas, dobry ludia a nove podnety. Nenavist sa vytratila (šoustala my spolubydlu tyzden po rozchode) ale nezabudol som.... Dnes to uz tak ciernobielo nevidim - obaja sme mali na tom zasluhy. Odvtedy som k vztahom velmi opatrny. Byť použity a nasledne zahodeny nie je mojim zivotnym cielom. Docela dlho my trvalo sa z toho zotavit..... Casom som prisiel na to ze ostat myslienkami v minulosti my nepomaha. Ba naopak blokuje to vsetky moje buduce sance pretoze sa ich nechopim.

21 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 4. dubna 2015 v 16:05 | Reagovat

[20]: Mě to nezarazilo. Zarazilo mě, když mi profesorka dala z literatury, kterou umim perfektně 3-, zarazilo mě, když se moje matka vydala včera na koncert, ačkoliv celej život jenom sedí doma večer na prdeli. To je, když mě něco zarazí. Ale tohle mě vyloženě nasralo. Nic víc, nic míň.
To je smutný, že se ti to stalo, ale to už se stává. To je život.

22 Viktorka :') Viktorka :') | E-mail | Web | 8. dubna 2015 v 16:51 | Reagovat

Přijde mi jako kdyby tenhle článek psali dvě holky. Jedna co mluví o lásce, o tom jak na něho pořád nemůžeš zapomenout a že nechápeš že ti řekl že nejsi jeho typ. Ta druhá je myslím až zoufale sprostá a oblažuje nás informacemi typu jak ho měl tvůj "šoustkamarád" tvrdýho nebo velkýho... jinak celkem souhlasím... ;-)

23 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 8. dubna 2015 v 21:43 | Reagovat

[22]: Milující a sprostá. Jo, to sem já. (No a co, to, jakýho měl čůráka je docela podstatná informace.)

24 V-i-k-t-o-r-k-a V-i-k-t-o-r-k-a | 10. dubna 2015 v 14:47 | Reagovat

[23]:  :-D

25 plk plk | 12. dubna 2015 v 0:33 | Reagovat

[21]:

Obdivuju vysvětlovací trpělivost, ale sám si musíš být vědom, že řada životních zkušeností (a obzvláště se to týká rlzných přešlapů) je na jinou osobu nepřenositelná, nepředstavuje-li pro ni druhá strana dostatečnou autoritu. Mívám skoro pocit, že dneska ví každej všecko nejlíp sám. Do tý doby, než se pořádně spálí... Všímáme si a řešíme třísky, ale přehlížíme trámy - to je furt dokola tohleto. Adolescentnímu Poděsovi, zdá se, chybí sebereflexe, ale nijak jí to (zatím) netrápí a hned tak zřejmě ani nebude. Good luck, Poděsi!

26 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | 12. dubna 2015 v 1:19 | Reagovat

[25]: A.je to tak!!

27 greenie greenie | Web | 24. ledna 2017 v 10:27 | Reagovat

No, oni chlapi nosí dost neodhalitelny  masky chytrýho temperamentního... Taky sem se už několikrát spalila, z pana super se vyklubal nechapavej blbec, kterej na mě řval, když jsem ho poprosila jestli si se mnou neudělá hezkej večer, že je mi nějak smutno. A spousta dalších příběhu, nu, jednou to bude asi stejně dlouhej článek, jako ten tvůj. A nech hajzla hajzlem, asi máš v hlavě a takovej ti za tohle nestoji :-P

28 greenie greenie | Web | 24. ledna 2017 v 10:29 | Reagovat

Je, koukám, že to není aktuální. Snad je lip

29 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 24. ledna 2017 v 10:40 | Reagovat

[28]: Není a je. Některý věci sou aktuální pořád, hlavně když se okolo toho odehraje stopadesát dalších sraček a dramatů. Některý věci budou aktuální vždycky, stačí, když se setkaj dva pohledy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama