Nesnášim čokly

2. června 2015 v 9:13 | Pražský poděs |  Blitky
Pardon, titulek je asi poněkud zavádějící. O pravdu se ale částečně rozhodně opírá. Nesnášim čokly, jsou to fakt divný zvířata a sou tupější, než některý moje spolužačky. A to už je co říct.

Už dobrejch pár měsíců totiž pěnim a dneska sem vypěnila zcela. Stalo se tak po tom, co otevřu Seznam.cz abych se zase jednou denně pobavila kecama starých socanských a xenofobních potratů v diskuzích pod článkama. To já takhle občas dělam. Ale tentokrát? Ólalá! Čtu: "Drama se šťastným koncem: pes v centru Prahy spadl z okna ve druhém patře". To. Si. Ze. Mě. Děláte. PRDEL? Vážně? VÁŽNĚ? Kamarádi, Blesk a další sračkonoviny v tištěnym podání sou voproti tomuhle hard. Pes spadnul z okna... NOACOJAKOKURVA? Tak z toho okna spadnul. Co je komu do toho? Vždyť je to jenom pes, neni to dítě, proboha. I kdyby chcípnul, tak se nic neděje, maximálně by se z toho posral jeho páníček, protože by mu zemřel jeho milovanej pejsánečešek.
Takže eště jednou vod začátku. Tohle mi přijde odporný. Tohle, jak se lidi příliš vážou na svoje čokly. Je to úchylný, skoro jako nějaká davová hysterie. Lidi si pořizujou psy do paneláků, lidi si pořizujou tři psy do paneláku, lidi si pořizujou třeba stopadesát psů obrovských velikostí do paneláku. A psy ze čtyř stěn v baráku maj pak psotník, sou agresivní a napadaj lidi. Hm, zlatý pejsánci, fakt že jo. Do guláše s nima! Lidi barvý svým odporným šlechtěným psům, co vypadaj jak cukrová vata srst chemickýma sračkama, dávaj za to neskutečný prachy, vozí čokly v kočárku a když jim ten čokl začne postupně chcípat na nějaký svinstvo z těch chemických sraček, který na něj používali, tak utratí statisíce za operace a ve výsledku je čokl stejně jenom nesamostanej ochrnutej kripl. Nechápu, tohle prostě nechápu. Pes je sakra zvíře. Nic víc, nic míň. Pes je zvíře, který si člověk ochočil k užitku. Pes je šelma, co potřebuje prostor, aby se mohl přirozeně realizovat. Pes je lovec. Pes je prase, co všude chčije. Pes je pes. Pes neni na to, aby se o něj zamindrákovaný starý panny starali jako vo svoje dítě. Nebo aby se vo něj kdokoliv jinej staral jako vo dítě, nebo vo umělou figurínu, kterou může tahat do kosmetickejch salónů. Ať si pořídí bárbínu, ne psa. No a psí hřbitovy? To už je fakt extrém.
Nebudu si hrát na to, že mam ráda psy. Muj postoj k psům je zcela neutrální, stejně tak, jako ke většině ostatním zvířatům. Psi sou mi ukradený, nevidim v nich nic extra a nechápu, jak se z nich spousta lidí může posrat. Kolikrát sem třeba viděla pár mých spolužaček, že byly několik tejdnů v prdeli z toho, že jim chcípnul pes. Lol. Nechápu. Můžou si přece koupit dalšího, když jim tolik chybí. Dokonce sem i už teď na střední slyšela vod jedný ubrečený slepice, co začala brečet při zkoušení výtku profesorce: "Nemohla byste mě alespoň dneska nechat bejt? Mě umřela *nějaký stupidní psí méno*. Málem sem se v ten moment na tý hodině posrala smíchy.
Prej že je pes inteligentní. Noaco, většina zvířat je dost inteligentních. Stejně tu tzv. inteligenci psi získali jenom stovkama let šlechtění a zvykání si na člověka. Kdybysme šlechtili hovnivály, tak sou možná taky inteligentní. Pes by bez člověka vlastně ani nepřežil. To je další věc, co mi na psech vadí. Jejich tupá pseudoláska, která je ve skutečnosti závislost na svym majiteli. Pes je vlastně tupej. Vycvičenej udělá to, co mu druhej nakáže. Nuda. Jestli tohle někoho dojímá, tak mě teda rozhodně ne. Kdyby byl alespoň pes něčim etrémě zajímavej, nebo krásnej. Neni. Pes mi po estetický stránce nepřijde jako nic moc. Mnohem zajímavější na pohled sou teda ty kočky, když už sme u toho. Nebo třeba takovej los. Los je podle mě uplně nádherný zvíře.
Takže takhle. Pes je pro mě jenom další zvíře na týhle planetě. Na planetě, kde je spousta zvířat
Jo vim, sem bezcitná svině, co si nezaslouží psí lásku. A teď už sme teda konečně u toho jádra játra pudla. Pejskaři. To je ta věc, co nesnášim. Ne, nenávidim. Nenávidim arogantní pejskaře, který si myslí, že ta jejich odporná prašivá potvora je středobod světa. To je jedinej problém na tomhle světě. Jakmilej pejskařovi řeknu něco špatnýho vo jeho prašivý potvoře, tak by byl schopnej mě na místě ubodat. Jakmile si jenom dovolim něco poznamenat, že psy třeba zrovna dvakrát nemusim, tak sou všechny jejich reakce, jako kdybych jim vrazila anální kolík do prdele bez varování. "Ty seš tak bezcitná! Jak ti nemůžou psíkové připadat zlaťounký? Nedivim se, že si nezasloužíš psí lásku a kamarádství". Ne, děkuju, já se bez tý psí lásky mileráda vobejdu. Sice beru prášky na palici, ale přece jenom si připadam míň narušená, než většina pejskařů. Hlavně protože moji nejlepší kamarádi sou lidi, ne čoklové. A nejlepší byla stejně věta, kterou pronesla před spoustou a spoustou lety nějaká tupá depromovaná důchodkyně v autobuse na adresu mýho dědy. Byla sem tenkrát jenom malej smrad, tak sedm let, ale pamatuju si to dodneška. Jela sem s dědou autobusem, seděli sme na takový tý čtyřsedačce. Proti nám si sedla důchodkyně a vedle ní na sedačku vyskočil i její malej čokl. Byl to takovej ten hnusnej uřvanej chlupatej. Milej čokl, teda...byla to čubka se na sedačku vychcala. Baba dělala, že nic. Dědu počínání baby trochu šokovalo, nasral se a tý babě řekl, ať s tim laskavě hodlá něco udělat. Baba se ani neobtěžovala reagovat přímo na něj, začala mluvit k tomu svýmu čoklovi, že prej: "No *nějaký tupý psí méno*...pán asi nemá rád pejsky, viď. A kdo nemá rád zvířátka, tak nemá rád ani lidi". To dědu naprosto dostalo a zmohl se jenom na to, že Ani to nestačil doříct a baba se do něj pustila snůžkou keců, ale doslova si pamatuju jenom to, že on teda má rád i zvířata i lidi, ale že nemá rád starý baby, co nechávaj chcát svoje krysí parodie na psy do polstrovaných sedaček. Tak!
U pitomých pejskařů eště zůstanu. Nedá mi se totiž alespoň okrajově nezmínit o veleslavném FB veledílu Pes je jídlo, ne kamarád. Tahle stránka začala inspirovaná podobným veledílem a to Kůň je jídlo, ne kamarád. Uvědomíme-li si směšnou a primitivní podstatu FB, je jasný, že stránky byly původně vytvořeny jenom za účelem tzv. trollingu malých děcek, co za každou cenu brání svoje mazlíčky, vyhrožujou, že to řeknou mamince, případně policii a tak dále. A ano, tenhle druh duševního narušování šokovaných dětí podporuju všema deseti, jelikož děti, který nemaj úsudek nemaj v divokých vlnách FB co pohledávat. A nebo ať pohledávaj, ale ať počítaj s tim, že je budou všichni šikanovat. Haha, se slzou nostalgie v oku vzpomínam na to, jak sem tenhle princip online vysvětlovala nejednomu šokovanýmu rodičovi, kterýmu si jeho harant asi opravdu stěžoval, že ty zlý lidi na internetu mu řikaj zlý věci. A už sem megapopulární. Tady. Na sračkoBlog.cz. Hysterický pejskař mi u jednoho svýho článku zakázal vkládat komentáře, páč pejskařům se prostě u pár tėmat zastaví mozek a nedokážou dohlídnout dál, než za svoje čokly. Jou. Dobře já. No nic, to máme jednu věc. Věc druhá, stránka je plná veganů, co timhle způsobem poukazujou na to, jak se pokrytecký lidi rozplývaj nad smradlavym čoklem, ale smradlavý prase vykrmí, podříznou a sežerou. A nevymlouvejte se na kulturní zvyklosti! Kdybyste byly pozvaný ke svým známým na večeři a voni by vám místo vepřovýho servírovali čoklíka z útulku, tak to ani nepoznáte a eště jejich kuchařský um pochválíte. Takhle to je, vážění. Mě to nevadí, já sice nikdy nebyla vegetariánka, ale když to někdo bere takhle a nerazí žádnou selekci povolenýho a zakázanýho masa, tak si myslim, že dělá správnou věc. Aneb. buď žerte všechno, nebo nežerte nic. Jednoduchá logika. Zcela upřímně, já bych psa klidně snědla, nevidim ani jedno proti. Jelikož maso jim a vim, že maso neroste na stromě, ale že mu předchází krvavý zabití zvířete. Stejně jako bych klidně snědla kočku, morče, koně (toho už sem i mimochodem jedla, stejně jako se mi dostala před hubu želví polívka...byla výborná) a další rizikový skupiny masa, po kterých o vás spousta lidí hned prohlásí, že ste kanibal a kdovíco eště. Lol, kanibal. Kanibalismus je pojídání vlastního druhu. No, mam takovej pocit, že nejsem pes, ani kůň, ani kočka, ale člověk. Takže ne, tohle kanibalismus neni. A věc třetí sou reálně šokovaný pejskaři, co si myslí, že se jedná o skutečnou komunitu propagující žraní psů. Vymaštěný pejskaři, co nemaj nad věcí ani trochu nadhledu. To si vychutnávam snad ze všeho nejvíc. Ty jejich pitomý pseudoargumenty o jateční zvěři, kultuře a týrání zvířat. A o tom, jak je to nezákonný. Ne, neni. Protě olol, ať žije psíčková.
Víte co, eště jednu storku ze života. Mam potkany. Mam dvě potkanice, mam je ani ne dva tejdny a za tak krátkou dobu mi obě dvě dokázali, že sou inteligenčně na neskutečně vysoký úrovni. Přiběhnou na zavolání, stačí, když projdu kolem klece a obě dvě už sou u dvířek s nadšenym výrazem: "My chceme ven za tebou", uvědomujou si uplně všechno. A ne, taky se pohoršeně nepozastavuju nad tim, že je v Číně podávaj se salátem a pálivou zálivkou. No a kdyby se mi dostal na talíř potkan nebo krysa, tak taky neodmítnu. Už jenom ze zvědavosti, jestli třeba bude chuťově podobnej králíku. Proč nezkoušet nový věci, žeano...
Víte co, já mam taky ráda psy (pěkně osmažený hehehe). Vyloženě mi nevadí, nekopu je na potkání do prdele a neupaluju. Ne, vážně. Psa si klidně i pohladim, mluvim na něj a hraju si s nim. Ale proboha, proč je kvůli nim tolik hysterie. A kvůli tomu, že některý lidi psy jí? Muj názor na zvířata obecně je, řekla bych, dost vyrovnanej. Člověk sere, pes sere. Člověk mrdá, pes mrdá. Člověk přijímá stravu, pes přijímá stravu. Člověk má smysly, pes má smysly. Moc rozdílů mezi náma neni, ale neni to tak, že je člověk rovnej psu a pes rovnej člověku. Ani tak, že je pes podřadnej pod člověkem. To, že je chováme jako domácí mazlíčky eště nic neznamená. Vsadim se, že kdyby se proti sobě postavil člověk bez jakýchkoliv nástrojů a pes, tak je jasný, kdo by nad kym zvítězil. Člověk by psa asi nezakousnul, žeano... Takže pro hnidopichy a citlivky, jo, dovedu si představit, že bych byla v jejich kůži. Prostě je to vo štěstí, buď máš na vrch, nebo nemáš. Buď máš na krku elektrickej obojek a musíš poslouchat, nebo můžeš rozkousat a zabít všechno, na co přijdeš. Sme jenom dva rozdílný živočišný druhy, nic víc, nic míň.


A Řezník je pánbůh. Teď pozor, nyní použiju frázi oblíbenou příznivci pseudohudby Daniela Landy, Ortelu a podobných sraček, při jejich obhajování: "On říká jenom pravdu, kterou nechce nikdo slyšet"!
...
A po krátké době sem narazila na sračkoSeznamu na další čupr titulek: "Na Českolipsku někdo brutálně zabil koně. Zaživo z něj odřezával maso". Hmmm, kůůůůňňň...

Ámen
Rokenrol vám všem
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nami Nami | Web | 2. června 2015 v 15:58 | Reagovat

Mám zase jednou pocit, že jsem tohle psala já a pak mi někdo vymazal paměť :D (ne že bych teda uměla psát takhle dobře, ale názor úplně schodnej :D )

2 Robka Robka | Web | 2. června 2015 v 16:18 | Reagovat

Mám ráda zvířata - tedy spíš než psy raději kočky, protože jsou své - ale vadí mi, když jsou stavěni na úroveň lidí. Bohužel je to tak, že lidi budou spíš oplakávat psa, který spadl z okna, než člověka. Pěkně by se to dalo sledovat v diskusích o utečencích - hodně lidí by je nejradši nechalo utonout, nebo je rovnou postřílelo. Možná kdyby šlo o psy, divili bychom se, jak by byli útlocitní.

3 Starsy Spirit Starsy Spirit | Web | 2. června 2015 v 18:06 | Reagovat

Mám takový pocit, že paní kočkomilka by si těch prášků na hlavu měla vzít víc.
(Upřímně... nemůžu si pomoc ale většina kočičáků jsou zlí lidé, zatímco mezi koňáky, pejskaři, krysaři a jinými odvěvími je o poznání více emocionálně vnímavých lidí.)

Názor lidí na psy, kočky, koně... a jiná zvířata mě povětšinou nezajímá. Ať si lidi milujou a hejtujou, co chtěj. Vlastně se vesměs o lidi nestarám. Stačí si párkrát přečíst Darwinovi ceny a už vím, že ta zvířata jsou mnohem chytřejší, než my.

Psi jsou krotcí, protože jsme je takové chtěli. Ale dám ti do ruky českoslovenčáka a jsem zvědavá, co s ním budeš dělat. Je to napůl vlčí plemeno, který ti povětšinou na poslouchání z vysoka kašle. Kočky jsou jen hloupou ozdobou. V dnešní době jedů a pastiček už nejsou ani užitečné, jen za ně vyhazujeme prachy do povětří. To už jsou vážně lepší psy, koně, ba dokonce i ty krysy. Nehledě na to, že krysy i psy mají větší inteligenci, než kočky. :)

4 Helizns Helizns | Web | 2. června 2015 v 18:21 | Reagovat

:Dno teda, dlouhým článkům se většinou vyhýbám, ale tohle jsem dočetla až do konce, přestože jsem vegetariánka.
Já sama ale taky nemám moc ráda psy... A mimochodem taky uznávám za mazlíčky potkany! Jsou skvělí.
Nicméně, :D na článku se mi nejvíc líbil ten tvůj cynismus, snad takových článků najdu víc.

5 May May | Web | 2. června 2015 v 21:01 | Reagovat

Na začátku jsem plakal smíchy. Vzpomněl jsem si na jednu ženskou co bydlí v naší čtvrti, a ta mívala čokla. Venoušek se jmenoval. A ona ho vodila uplně všude, když čekala na zastávce, dala mu tam deku aby si na ní hajnul. Takhle to možná zní pěkně ale ta ženská byla.. slušně řečeno dost otravná. Takže když jsem se dozvěděl že Venca natáhl brka, měl jsem chuť to tý ženský vpálit do ksichtu. Dneska jsem pro změnu četl na zpovědnici článěk od týpka, co se tam vztekal kvůli "tlustjem prasnicím". Že prej ho tak serou tim sádlem, že asi doma zkope čokla. Moral of the story = psi maj těžkej život. Jo a máš tam hrubky.

6 Kika Kika | E-mail | Web | 2. června 2015 v 22:23 | Reagovat

Nevím, možná je lidi mají rádi, protože pes je a vždycky bude zvíře, bude vždycky upřímný a nebude se umět přetvařovat, neuškodí svému pánovi zákeřně a zlomyslně. Pes je zvíře a zvířata jsou v dnešní době - bohužel - kolikrát čistší (povahově) než lidé.
Ale samozřejmě, že mi vadí, když si někdo pořizuje obrovské psy do paneláku, neumí se o ně starat, nebo se o ně naopak stará přespříliš..

7 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. června 2015 v 23:43 | Reagovat

[1]: Pěkný, pěkný.

[2]: "Pěkně by se to dalo sledovat v diskusích o utečencích - hodně lidí by je nejradši nechalo utonout, nebo je rovnou postřílelo. Možná kdyby šlo o psy, divili bychom se, jak by byli útlocitní."
Je to přesně tak. A je to smutný, že je to tak.

[3]: Nejsem kočičkář a přesto sem zlej člověk. Ups. Mam krysy, ne potkany a přesto nejsem emocionálně vnímavej člověk, spíš sobec. Ups. Českoslovenčáka mi do ruky nedáš, je těžkej. Kočky sou možnná hloupou ozdobou, ale sou ozdobou, což je samo vo sobě plus. Narozdíl od psa. Sice existujou hezký plemena, jako právě ten ovčák, vlčák, nebo tibetská doga, ale na kočičí stavbu těla a estetiku prostě nemaj. Potkani maj inteligenci, krysu sem do ruky nikdy nedostala. Prej sou na vymření. Ale stejně, kočka je šperk. Za šperk taky utrácích prachy jenom protože z něj máš pak dobrej pocit a vlastně ti k ničemu neni. Ale potkan je třeba taky šperk. Sice s vocáskem, ale šperk. Nosím je v kloubouku a turbanu 8-)

[4]: Tady se v cynismu utopíš.

[5]: Lol, to je docela vtipný.
Já vim. Hrubky sou artisch záměr, néasi. Na těch psech je to zrovna lehký.

[6]: Jo, vždyť já vim, že proto je maj lidi rádi. A je to tak. Ale mě to prostě nějak...nevzalo a nebere.

8 plk plk | 3. června 2015 v 15:42 | Reagovat

Pes a kůň jsou historicky pro člověka ta vůbec nejužitečnější a nejvšestranější zvířata. Pes víc, protože je jako živočišný druh rozšířen prakticky všude. V čem jsou, prosím tě, tak moc odlišné bláboly v diskusí na novinkách od některých tvých? Případně teda i mých, abys ses jako neurazila, že se povyšuju.

9 Antia Antia | Web | 3. června 2015 v 17:43 | Reagovat

Zvířata jsou skvělý, ale jak který no. Kočky ani psy mě nijak neberou a víceméně s tebou souhlasím. Mě by zajímalo i jak chutná člověk, když už máme trest smrti tak proč rovnou nezačít s kanibalismem. Spojilo by se "příjemný s užitečným".
Pozdravuj ode mě potkanice. ;D

10 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 3. června 2015 v 22:20 | Reagovat

[8]: Ve všem.

[9]: Zvířata sou zvířata. Pozdravuju, taky bych ráda řekla, že obě pozdravujou nazpátek, ale vypadaly spíš, že je to absolutně nezajímá :D

11 Fredy Kruger Fredy Kruger | 3. června 2015 v 23:39 | Reagovat

" Skandál !  toť pendreku  hodno !
víte-li  co je drek ??... howno !!

... já po psím jsem uklouzl... po dreku
Jak říkám - toť hodno jest pendreku !

.... ne, že bych uklouz, - jen zakolísal!
... já upad jsem na zem !  já chodník jsem lízal....
upadnuvše  jááá... pěkně hek ,
zvlášť, když mám u úst další drek !!

Pejskaři jedni... vy mizerní !
... co howen se válí tu po zemi !

... že jsem wůl  nezůstal na pivě !"

... muž howno pak vyplivl štítivě ...
" Jak hnusná chuť !  ať říká si kdo chce...
... však nebylo howno to... bezdomovce ??
... je to tak kurwa !... vidím... je tu !
Posraný kus pytle od cementu !!
Ježíšikriste! ježíšikriste
... zakloktat něčím  vy půjčil byste ??

Jak nikdy... mi dneska je na zvracení !!"

...však chodci se od muže odvracejí ...

12 plk plk | 3. června 2015 v 23:44 | Reagovat

[10]: To je úplně to samé jako v ničem.

13 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | 4. června 2015 v 3:44 | Reagovat

[12]: Ne. Všechno a nic jsou rozdįlný věci.

14 May May | Web | 4. června 2015 v 6:09 | Reagovat

[13]: Vzetí na vědomí čehokoliv nebrání konstatování čehokoliv jiného a konstatování čehokoliv jiného nebrání konstatování něčeho uplně jiného. :D

15 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 4. června 2015 v 17:34 | Reagovat

Já jsem vegan, ovšem ne jenom z etických důvodů, ale taky kvůli lepšímu zdraví a hlavně kvůli tomu, že to méně zatěžuje přírodu....

Taky nesnáším, když se psi uctívají, mnohdy se mají dokonce lépe než některé děti...

Jinak u nás doma máme jenom králíka :D (ne na maso... :D)

16 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | 4. června 2015 v 20:44 | Reagovat

Pak jsou lidi, kteří řikají, že mají zvířata radši, než lidi, tedy lidi skopou do bezvědomí, ale zvířeti by neublížili a je to největší sviňárna. Bezbrannému zvířeti asi ano, ale když pokouše několik lidí...
Taky si řikám, že lidi co nemaj rádi zvířata jsou zlí, tím nemyslím jenom averzi, ale spíš ti, co je třeba doma týrají pro zábavu. Všichni známý psychopati tak začínali.

17 Starsy Spirit Starsy Spirit | Web | 5. června 2015 v 15:17 | Reagovat

Kočka neni šperk, kočka je k ničemu. V dnešní době jedů a pastiček je kočka k ničemu. Pes je mnohem krásnější, kočka vypadá tlustá, se spláclim čenichem... Nemam ráda spláclodržtký, ať už mopse, boxery, nebo kočky.
Krásnej je dlouhej čumák, velké uši a štíhlé tělo. Pravý opak kočky.
Takže ne, kočka neni ozdoba.

Když řeknu krysa, lidi většinou ví. Všichni vždycky řikali mým potkanům krysy... začínam chytat jejich výrazy.

Jen tak mimochodem... to že jsi sobec bez špetky empatie... tím bych se moc nechlubila a dokonce bych se to snažila napravit.

18 Starsy Spirit Starsy Spirit | Web | 5. června 2015 v 15:24 | Reagovat

A ještě malý dodatek... Nahoře si psala, že psy získali inteligenci staletím šlěchtění a že takhle by nabyl inteligence i hovnivál. To mi přivádí k otázce proč jsou kočky a koně prakticky stejně blbý, když to řeknu hnusně, jako před tisíci lety? Šlechtění psů, a vlastně všech zvířat, je otázkou nedávné historie, ale pouze psi byli schopni získat žádnoucí vlastnosti nejsnáze a nejlépe.
Ano, chladnokrevníci možná sou chytřejší, někteří frízáci si dokáži otevřít stáj, bravo. Tak daleko nejsou ani ty kočky. Nicméně na psy stále ani z daleka nedosáhnou, a to byli také přešlechťováni.

Nehledě na to, že lidi sou taky blbý pořád.

19 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 6. června 2015 v 15:05 | Reagovat

[14]: Rozhodně ne, ale tohle už mi smrdí nějakym "jsoucnem" abych tak řekla :D

[15]: Naprosto chápu...

[16]: No jo, to je pak nezdravý. Lidi, co nemaj rádi zvířata asi nejsou "zlý". Já třeba taky nějak extrémě nemam ráda zvířata a sem zlá jenom občas. Jenže já svoje potkany netýram, no. Proč bych taky měla...dokud mě nezačnou nějak extrémě srát, nebo dokud mi nerozkoušou nějakou věc, na který mi záleží, tak se o ně budu hezky starat. Až mě začnou srát, tak je prodam známý, co má hada :D Stay koloběh života.

[17]: Řikam, kočka může být kamarád, jídlo i šperk. Šperky sou k ničemu a taky je lidi (i já sama) kupujou, ty natvrdlá. Už chápeš to rovnítko, který tam dávam? Kočka je esteticky fantastickej předmět a ano, tlustý kočky vypadaj tlustý, hubený kočky vypadaj hubený. To je tak, když je majitel nechává sežrat, na co přijdou. Vlastně už vim, co kočka má a pes nemá. Psí oči mě prostě tak netankujou, jako zelený oči některých koček. A i když maj třeba nějaký psi modrý a světle hnědý oči, tak tam chybí ten výraz tý kočičí tváře. Proto se řiká svůdnej kočičí pohled a ne svůdnej psí pohled.
Jasně, no. Krysa a potkan sou jiný, ale teď už je to stejně jedno, když na krysu prakticky nenarazíš. Teda, já na krysu eště v životě nenarazila.
Toho, že dokážu bejt sobec bez špetky empatie si na sobě naopak velice cenim. Je to fajn věc a nevidim důvod to napravovat.

[18]: Hovnivál, kočka, kůň...co je mi do toho. Fakt nemam za to, že pes svojí inteligencí přesahuje třeba takovýho koně. Ale z koně mi salám třeba fakt nechutná, nevim proč. A kůň je divně stavěný zvíře. Zvláštní to tvor... A kočka na tom taky nebude líp. Já to všechno vidim stejně, psi, koně i kočky. To, že kočka svojí tzv. "inteligenci" neukazuje neznamená, že jí nemá. Naopak, je to svině. Alespoň takový byly všechny kočky, se kterejma sem se setkala. Je chytrá, ale jenom, když to potřebuje k nějakým svým výhodám. To je jedna z mála věcí, co mam na kočkách (kromě vzhledu) asi ráda, sou skvěle vychcaný a egoistický.

20 Starsy Spirit Starsy Spirit | 6. června 2015 v 16:29 | Reagovat

To se mnou heleď ani nehne, kočky nejsou hezký a kočičí pohled? Tsss... Pokud jde o zornice, to ti hadi a aligátoři jsou na tom s očima líp.
To že tě netankujou si strč klidně do hoven je mi to u prdele. Končím se slušností, na takovýho kreténa je jí škoda. Oh... Taky mám hatera. I když je to pěkně jednoduchej imbecil, nu což. I tak se má práce dá tedy považovat za kvalitní.

Vem si víc prášků na hlavičku a tahni klidně do hoven, hlavně pryč ode mne ty nekultivovaná karikaturo rodu homo sapiens sapiens.

21 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 6. června 2015 v 16:58 | Reagovat

[20]: Některý kočky sou hezký, některý kočky ne. Zornice jsou fajn ode všeho, ale nemá cenu je nakládat do lihu. Kamarádka mi takhle sehnala jehněčí a jdou hnusný a promáčklý i když je z tý lebky preparovala nanejvýš opatrně. Každopádně se mi pořád nerozložilo, takže je mam. Z tohohle důvodu ale nehodlam už žádný jiný oči nakládat. Ani hadí (nemělo by to cenu kvůli velikosti), ani aligátoří a ani kočičí. Ale potkanice po smrti nakládat budu, pěkně celý. Kreténa? Co? Kde? To, že máš hejtra se ti nedivim. Proč bych taky měla. Proč bych si měla brát prášky? Proč bych měla táhnout do hoven? Rozveď své analýzy. A nezapomeň na grafy, průzkumy veřejného mínění, ankety a samozřejmě články. Nekultivovaná karikaturo? Vždyť ani nevíš, jak vypadam. Kdybys mě potkala, tak ti spadne huba úžasem, hysterko.
Ach né, hyterko, tys uzavřela tu diskuzi u tebe. Nééé! A navíc si mi smazala muj poslední krutopřísnej komentář! Takový škody! Stejně jako těch dvou přejetých psů, co vo nich psali dneska na Hovinky.cz, že je prej přejelo auto. Takový plýtvání potravinama!

22 May May | Web | 6. června 2015 v 20:51 | Reagovat

[20]:+[21]: Ale! Děvčata! Ale! Neberte lidem tu iluzi že holky jsou jemná, citlivá a vychovaná stvoření. Nebo jí aspoň neberte mně. :-D
(Poděse, co se týče toho vzhledu.. bude to chtít fotku. :-D )

23 Starsy Spirit Starsy Spirit | Web | 6. června 2015 v 21:06 | Reagovat

[21]: Oči bych nechtěla, viděla jsem ty ve škole, odporně rozpadlý, kdyby se alespoň daly zachovat... ale jsem hrdým vlastníkem kajmaní lebky, kůže sklípkana, ptačích per, zubů žraloka a pár dalších částí zvířat. Potkana bych v lihu nechtěla, už jenom proto, že věci v lihu vypadají hnusně. Vycpaniny zase vypadají umněle, alespoň savci. Ale třeba vycpaný krkavec by byl můj sen.

Proč prášky? Protože jsi po celou dobu debaty u mě pod článkem nepochopila muj názor na věc ani to, čeho se ten článek skutečně týkal. Třeba ti to po zvýšený dávce dojde, nebo tě to aspoň zklidní.

Přejetý psy? A co jako. Mám jim jít vykopat hrob, poslat majitelům půl mega? Nemam. Tím jenom dokazuješ, my deer, že stále nechápeš muj názor na věc tudíž je tvá kritika k smíchu a zcela zbytečná.
A... By the Way my deer... o vzhledu tu nepadlo ani slovo (oh, další věc, co jsi nepochopila, stejně jako téma článku nebo můj skutečný názor na věc), karikatura je něco směšného/zesměšněného. Nejedná se jen o vzhled, ale mnohy spíš o to, co dělá, jak mluví a podobně. ;-*

[22]: Já jsem jemné, citlivé a vychovaníé stvoření, pokud mě někdo nenaštve. To pak lítají i slova, která jsem ani nevěděla, že znám. :D

24 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | 7. června 2015 v 4:20 | Reagovat

[22]: Tak si jí nenech vzít, bejby. Jestli tě to tak zajímá, tak si tady najdi obrázky. Budou někde v archivu, asi z letoška.

[23]: Hm, chápu. Taky už další vočka nechci. Teda...ne v lihu, samozřejmě teď urputně shánim formaldehyd.
Pochopila, až moc dobře. Jenom mě brutálně baví se srát do hysterických milovníků psů, deerko.
Jo no, přejetý čoklové...a co jako?
O vzhledu taky teda kurvaže padlo slovo. Já sem vo něm mluvila, ty karikaturo se smajlíkem s pusinkou na konci. To je to "směšného/zesměšného" celýho tvýho psaníčka.

25 May May | Web | 7. června 2015 v 7:42 | Reagovat

[23]: No tak v tom případě nejsi, že jo.
[24]: To je až moc práce na to, jakej by nejspíš byl výsledek. Spokojím se s představou že vypadáš líp než Jocelyn Wildenstein (to jméno doporučuju googlit jen na prázdnej žaludek).

26 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 7. června 2015 v 15:49 | Reagovat

[25]: Tak v tom případě ti můžu tak akorát doporučit, ať mi políbíš prdel.
Hm, to asi určitě jo. Panebože, to je "ona", "on" nebo "ono"?

27 May May | Web | 7. června 2015 v 19:23 | Reagovat

[26]: Když na ní bude šlehačka a kakao.. proč ne.
Nemám tušení co to je, ale měli by to okamžitě zabít, včetně všech nejbližších příbuzných.

28 jiga jiga | 7. června 2015 v 19:45 | Reagovat

Jojo i já chodím trolit na Novinky, ale štve mě, že mohu dát jen dva názory. :-D

29 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 7. června 2015 v 23:38 | Reagovat

[27]: Bez šlehačky a kakaa...eště ztloustneš.

[28]: Já ne, odradila mě složitá registrace :D

30 jiga jiga | 14. června 2015 v 20:50 | Reagovat

[29]: Registraci mám na falešné jméno. Stačí si dát na schránku v paneláku smyšlený jméno, počkat až přijde kód k registraci. Doporučeně to naštěstí neposílají.

Některý ty  pejskaři jsou zoofilové. Vážně nekecam. :-!

31 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 14. června 2015 v 23:00 | Reagovat

[30]: Íííí zooporno :-!  :-!  :-!

32 Kočkomilka Kočkomilka | E-mail | 12. března 2016 v 15:02 | Reagovat

Naopak,Starsy spirit. Kočky jsou nejlepší,úplně s pisatelkou souhlasím. Vám pejskařům se akorát kočkomilové nelíbí, protože kočkomilové jsou uzavřenější a chytřejší.
Pejskaři jsou arogantní, rádi středem pozornosti a myslí si, že všechno vědí a znají a přitom nevědí vůbec nic.

Na článek například nesnáším kočky by jsem klidně mohla napsat "Tady se zase vyjadřují pejskaři." Psy opravdu nemám ráda, hlavně ty uřvané malé potvory, co s skáčou a řvou a furt se akorát pletou pod nohy. Takže tak.

33 Kočkomilka Kočkomilka | E-mail | 12. března 2016 v 15:08 | Reagovat

Znovu pro Starsy spirit: Kočky nejsou chytřejší než psi, právě naopak. Kočky mají také své projevy lásky, které vy evidentně nechápete. Kočky nejsou jen hlopou ozdobou, jsou chytré a pomáhají zdraví mnohem víc než psi. Asi nevíte, že když vám kočka sedí u počítače, vsává do sebe elektromagnetické pole, ze kterého u člověka vzniká rakovina, nebo třeba že hlazení koček prodlužuje život. Kočky si dělají co chtějí a to je na nich super. To psi jsou akorát vyfintění tupci, kteří se bez pánička ani nevyserou.

34 Kočkomilka Kočkomilka | 12. března 2016 v 15:09 | Reagovat

OMYL NA ZAČÁTKU MÁ BÝT: PSI NEJSOU CHYTŘEJŠÍ, NEŽ KOČKY.

35 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 12. března 2016 v 15:20 | Reagovat

[32]: Waß?

[33]: Waß?

[34]: Waß?

36 Kočkomilka Kočkomilka | 12. března 2016 v 15:20 | Reagovat

Starsy spirit: Navíc, říká se o ženské "To je ale kočka." Ne "To je ale fena." Většina koček není tlustá, navíc kočky se pohybujou ladně a skáčou mnohem výš než pes, který chodí jak buldozer.
Ty úžasný omamný kočičí pohled... Není nic hezčího.
A víš o tom, že splasklo hubky jsou podobnější člověku, kvůli tvaru lebky, takže bys vlastně neměla mít ráda ani lidi. Nebo si snad viděla člověka s dlouhý čumákem?

37 Unimatrice 4677 Unimatrice 4677 | 24. listopadu 2016 v 4:47 | Reagovat

Skurvený čoklové a čoklofilný dementi. Strčit maximalne do prdele deštník a pomalu rozvijet aj s čoklem

38 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 25. listopadu 2016 v 13:43 | Reagovat

[37]: Stále ty psy nemám ráda...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama