Sbohem nosní přepážko

12. července 2015 v 3:58 | Pražský poděs |  Blitky
Rozhodla sem se, že to bude frčet.
Frčí. A jak!

Frčí to dokonce víc, než sem chtěla a čekala. To sem ale eště nevěděla. V pátek večer sem eště nic nevěděla. Věděla sem jenom to, že mířim s kamarádama na párty. Tekno párty v jednom z míst, kde byste to čekali. Každej to čeká, aneb nesmrtelný Chapeau má brány vždy otevřené, pokud se dostanete na správnou párty se správnýma lidma. Je to tak, vstoupila sem do míst, kde sem se neocitla třeba...půl roku? Maybeee? Jako, občas se tam v noci mihnu, ale opravdu jenom mihnu, nebyla sem, nejsem a nebudu stálej návštěvník. Každopádně už k tomu nemam předsudky, společně třeba s Crossem, bejvalym Matrixem a XT3 to už nejsou takový fetopajzlodivnokluby, kterýma bejvaly za časů mýho mládí. Takže dejme tomu, když mi bylo čtrnáct. A nebo se jenom vod tý doby změnil muj způsob vnímání fetopajzlodivnoklubů. Zlol.
Věnuju se tomu tolik, aby si vo mě třeba někdo nemyslel, že sem na takovýhlech místech pečená vařená. Ne, to opravdu nejsem. A vůbec, je mi uplně u píči, co si kdo myslí. Já si jenom dobře užívam večery. Večery s fajn lidma. Teď si toho cenim víc, než kdy jindy. Cenim si svých kamarádů a obzvášť týhle skupiny lidí, jejíž základ tvoří převážně moji bejvalý spolužáci. Prej je to fascinující, řikaj lidi. Ostatní lidi, třeba moji současný spolužáci. Spousta jich tvrdí, že se s lidma ze základky uplně přestala stýkat. Chmpf, asi sem měla štěstí na fajn lidi... Fajn lidi sou prostě výhra. A eště větší výhra je, když ty fajn lidi maj kontakty na jiný fajn lidi a tamty fajn lidi s sebou nosí takové určité látky, co dělaj věci. Jou.
Když sem se s nima scházela v kavárně před párty, měla sem za to, že dneska do sebe kopnu šest Stopexů, který mi zůstali z předchozího fetování v přírodě, anebo že si jich dam radši jenom pět, abych zas neměla halucinace. Přece jenom, už sem byla dost vopivená z předchozího srazu s jinýma kamarádama, takže to nebudu s tim Stopexem přehánět. Jenže mi bylo krátce po příchodu svěřeno jedno sladké tajemství a to, že pilulky budou, abysme si to pořádně užili. Jelikož náš předchozí dodavatel kamarád odjel na dovolenou, musela sem za to tentokrát vyvalit dvě kila. Klasika, bude éčko prej. Výborně, těšila sem se. A taky sem byla ráda, že do sebe nemusim sypat ten zaprcanej Stopex, koule je přece jenom alespoň látka vyráběná jako droga, Stopex je vyráběnej jako zasranej lék, takže to je vážně svinstvo.
Jakmile se mi dostala kouzelná bílá pililka do ruky, bezmyšlenkovitě sem jí rozkousala a zapila pivem. Až potom sem si uvědomila, že sem si to dala celý. Jo, všichni okolo mě si dávali jenom půlku. Mimochodem, jednalo se o mojí první kouli, jak už sem řekla, nějak mě nikdy tenhle typ látek nelákal, ale všechno se má jednou vyzkoušet, žeano. Takže první a hned celá, joujé, dneska to rozjedem. Ale ne moc, v noci se eště musim dostat domu. Dopoledne vyrážíme na rodinnej výlet. No nic, to nějak zvládnu. Stanovisko, že to nějak zvládnu sem si zachovala i potom, co mi jeden kamarád zařval do ucha: "LAJNU?" Ououououou, počkat... Zopakoval mi to: "KOKS?" Jo, aha. Přímo takhle. Koks, říkáš? Jáá myslela třeba jenom nějaký emko, ale von hned koks. Ajajajajaj, co já s tim teď budu dělat? Eště větší problém nastal, když mi oznámil, že za to nic nechce, že mě zve. Vlastně, tim problém nenastal, tim byl vyřešen. Drogy zdarma, no neber to!
Opět...to, že mi eště ani nenajelo celý to éčko a že už chci do sebe sypat něco dalšího sem si uvědomila až v momentě, kdy už sme s tim kamarádem a eště jednou kamarádkou krčeli na hajzlíku a kamarád tam zručně z bílého prášečku připravoval tři lajničky. Byly celkem malý, ale nevim, nerozumim tomuhle dávkování. Tak...prostě to nasajeme! Stalo se. Očekávala sem, že se bude opakovat moje nepříjemná zkušenost, kterou mam s fetovánim přes nosní sliznice a sice to, že budu mít za chvíli opět ten hnusnej pálivej pocit, jako by mi měly vypadnout celý dutiny. A vono hovno. Uplně v pohodě, nic mě nepálilo, jenom zase ta hořká pachuť v hubě, ale jinak fajn, to se spláchlo pivem, žeano. Takže párty, párty hárd, všechno je fajn, asi mi to lehce začíná najíždět a tak. Bylo to tam překvapivě dost v pohodě, byla sem tam s dobrýma lidma, takže v dobrym prostředí, DJs hráli taky dost dobře, v sobě celý éčko a koksík, vypadalo to na dobrej večer. Moje tanečky přeruší kamarád. Kamarád, jehož sladké jméno zní J******. Začne škemrat vo Stopex. Že prej my sme všichni sjetý a že von zas je jedinej, kterej nic neměl. Opět se mi ho zželelo, přece jenom pro něj trpim určitym druhem slabosti. Přislíbil se, že během víkendu koupí Stopex on a půlku plátku mi dá. Okey, tak už si to vem a nekecej. Achjo, cítim se trochu špatně, tenhle kluk by si zrovna vážně neměl moc často dávat takovýhle látky. Mam vo něj trochu strach, aby mu to časem neudělalo zle. Nu což, jeho život, jeho zodpovědnost. Vždyť už je rok dospělej, teda podle papírů. Mentálně se zaseknul na čtrnácti. No a co, já se taky mentálně zasekla na čtrnácti. Tož nám to jelo. Najednou jeden z mých spolučárujících ten večer prohlásí, že je to sice fajn, ale že by to chtělo víc. A tak sem byla pozvána na další lajnu. Jo, druhá lajna po celý kouli. Když sme se zase ve stejnym složení mačkali na tom hajzlíku a v mojí pravý nosní dirce byla srolovaná dvoustoka, kterou se valil onen koks, tak sem třeba tak půl vteřinu uvažovala nad tim, jak moc je špatný to, že ty drogy mícham. Mam je poprvý, jak to éčko, tak koks. Mam je poprvý a hned dohromady. A v Chapeau. V legendárnim feťáckym doupěti! Awww, roztomilé! V osmnácti sem objevila stimulační drogy... Kurva holka, uklidni se, nepřeháníš to trochu? Ne, je mi to u prdele, prostě párty. Je to tak, v tu dobu, jak mi to začalo bejt jedno sem to už měla slušně najetý. Večer, teda noc se nesla v duchu toho, že sme hodně tancovali. Jak jinak taky...proto sme dorazili.
Drogový opojení se mi líbilo a všechno to nakonec skončilo...jak se říká, do třetice všeho dobrého. Přibrali sme eště jednoho kamaráda a potřetí zamířili na hajzlík. Snažil se k nám procpat i chudáček J******, ale všichni sme se opět shodli na tom, že tomuhle člověku prostě koks neudělá dobře a poslali ho pryč za jeho naříkání a nadávání, proč mu všichni neustále zakazujeme drogy. Lol. To už situaci skvěle vystihnul kamarád, kterej přimáčknutej ke stěně tam prohlásil, že už si to docela dost dobře frčí. To teda frčí. Frčeli sme všichni a pořádně. Konec, tohle je poslední, víc koksu už neni. Předtim, než sem do sebe tu (tu noc už) třetí lajnu nasála, sem se tiše omluvila svojí pravý dirce, že to všechno odnáší ona. V druhý dirce mam totiž piercing a preš to ty krystalky opravdu nechci tahat. Eště by mi moh´ nějakej proklouznout, hihihi. Po vsání drahocenné látky sem zaklonila hlavu, udělala "ech" a podívala se do očí svojí bejvalý spolužačce. Vzpoměla sem si na její tvář, jakou si pamatuju ze základky. Tyjo, tehdy sme byli děcka. Kdo by to do nás řekl, že za pár let tady budeme společně koksovat na hajzlech? Objala mě a já jí. Bylo to krásný, upřímný, vyfetovaný objetí. Takže tadyto je ta koule. To po ní má člověk velkou potřebu projevovat, jak moc miluje lidi okolo sebe. Dál už nevim. Teda, samozřejmě, že vim. Zůstala sem při vědomí, ale ve chvíli, kdy sem si po nějaký určitý době tančení došla na záchod, únavou sebou praštila o dveře, ztěžka oddychovala a zvedala oči k nebi, který představoval jenom pomalovanej a nízkej strop mi bylo jasný, že sem totálně, ale totálně vyjetá. A že je to super.


Drogy, ať už sou jakýkoliv ráda užívam předevšim z jednoho důvodu- zbavěj vás sračky, která vás jinak celej život utiskuje. Ta sračka je čas. Nemam absolutně ponětí, jak to bylo s časem. Všechno se odehrálo dost rychle, myslim, že sme do sebe to éčko i s těma lajnama vpravili třeba jenom během jedný hodiny, vždycky po patnácti minutách, ale vážně nevim. I v tom stavu sem si slíbila jednu věc, až nastane třetí hodina ranní, vydam se dom. Musim. Sice sem strašně vyjetá, ale z rodinýho výletu se nemůžu vymluvit tim, že řeknu, že sem se v noci prostě moc zfetovala a že tim pádem nejsem schopná fungovat. A byla to pravda. Nebyla sem schopná fungovat. Nebyla sem schopná fungovat jinak, než se pohybovat do hudby. Trans, absolutní trans. Neonový světla, všude kolem lidi moji známý a kamarádi, vedro, cigára, magořina. Vyběhávala sem v pravidelných intervalech ven na vzduch. Vždycky tam byli nějaký lidi. Taky sem měla neustále příšernou, ale příšernou žízeň. Nešla ničim zastavit. Napila sem se piva a za minutu zase...pekelný sucho na jazyku. Rychle na hajzl, voda bude možná lepší než pivo. Uf, úleva, ale opět jenom tak na půl minuty. Opláchla sem si ksicht. Ne, to je málo. Snažila sem se nabrat co nejvíc vody do dlaní a polejt si s nima hlavu. Ani tohle nefungovalo, strčila sem pod ten kohoutek tu hlavu celou. Jo, to je lepší. Kurva, kurva, to je ale příšerný vedro. Zvedla sem hlavu a podívala se na sebe do zrcadla. Hleděla som přímo do svých očí, který tvořily prakticky jenom zorničky. Vypadala sem nějakym speciálnim způsobem dobře. Ty děvko vyfetlá, seš uplně v prdeli. Uplně, ale uplně v prdeli, nabrala si toho do sebe až moc. Chcípneš. Takhle v prdeli si nebyla tak...tejden? Vážně jenom tejden? Je to tak, od posledního drogovýho úletu už to je tejden. Seš v prdeli a je to super.
Nahoře byla jedna bejvalá spolužačka, co se vrátila teprve teď v noci z brigády v restauraci a měla s sebou rejži. Šáhla sem po rejži celou dlaní a nacpala si jí do pusy. Vzápětí sem si uvědomila, že nevim, proč sem to udělala...neměla sem ani nejmenší náznak hladu. Hned potom sem vypila půlku kamarádovýho půllitru. Po dalšim zběsilym tančení tam byla eště najaká epizoda s dvouma němcema a jejich megabrkem, který sme potkali před klubem. Začali sme se s nima bavit a jeden kamarád se vyptával, kam by moh´ jet do Německa na prázdniny se svojí přítelkyní, kde je to nejlepší. Němec se ho ptal, že záleží na tom, co si představuje. "Hey ma´an i mean...if you like cocaine, if you LOVE cocaine and if you want to meet good people blablablabla." Na což mu ten kamarád ve svý vyjetosti se zorničkama přes celej ksicht odpovídal: "YES i really LOVE cocaine"! Bylo to vtipný pozorovat. Stejně tak bylo vtipný uvědomění, že se mnou ani nehnulo to, že okolo dvakrát projelo gestapo. Prostě...noaco. Sedim tady vyfetlá se svojí vyfetlou partičkou na patníku ulice plný zcela vyfetlejch/vožralejch lidí, v ruce máme brko a kolem projížděj fízlové... Ain´t nobody give a single fuck! Ach, sladká dospělost. Naštěstí se o tohleto fízlové fakt nezajímaj, dokud tam neni nějakej opravdovej průser. A ten by mohl nastat, jelikož mezi náma byly i lidi, kterým bylo sladkých šestnáct a sedmnáct. Přesto všechno, noaco přístup.
Zase dole, tentokrát už u DJs nahoře za pultama. Párty hárd jaxviň. Ta úžasná extáze a euforie je naprosto nepopsatelná slovy. Všichni mi připadali tak úžasný a v pohodě. Objímala sem je, všechny svoje kamarády tam sem objímala a oni mě. Uplně sem jim rozuměla. Rozuměla sem tomu, jak je jim taky tak dobře, jako mě. Bylo nám dobře všem společně. To bylo tak krásný lidí, tak moc krásný... Jako, krásný všema způsobama. A krásný mi připadali i ty lidi, který třeba jenom seděli v rohu a byly příšerně moc v přefetovaný, nebo co. Lol. A to vedro. Cítila sem, že mi snad každou chvíli vyletí srdce přes hrudník ven. Nemohla sem přestat poslouchat tu hudbu. Uplně sem s ní splynulu, teda konkrétně s ní splynul tlukot mýho srdce, kterej sem slyšela. Ať sem byla jakkoliv na vrcholu blaha, jednou sem se podívala na mobil a...kurva! Tak prej už máme za půl hodiny pátou hodinu ranní. Fuck, to sem přehnala. Za prvný, matka mě zabije, řikala sem, že v noci dorazim domu a za druhý...kurva musim se vyspat, vstávam v devět a jedeme na ten zasranej výlet. Rychle sem se snažila najít co nejvíc svejch kamarádů, abych se s nima rozloučila, našla sem hlavně J******, kterýmu sem vrazila jeho cigára a peněženku, co si schoval ke mě do tašky a vydala se domu. Naprosto sjetá sem se vydala domu. Bezmyšlenkovitě sem zamířila na nočku, která jela až za patnáct minut. Uf, mam štěstí, eště mi zbyly nějaký cigára v krabce která...hej? Jak se ke mě sakra dostala krabka? To je jedno, zapálila sem si, během vteřiny snad zmizelo. Zapálilla sem si druhý. Kurva, musim vypadat příšerně. Jo, bylo na mě vidět, že v sobě něco mam, nemohla sem se přestat hejbat, pořád sem se ošívala a poklepávala nohou. Ani hudbu sem si nepustila do sluchátek. Kdybych tak udělala, asi bych umřela. Cestou nočkou sem si to všechno začala teprve pořádně srovnávat. Jo, takže... Dneska sis dala svojí první kouli. Dala sis jí celou. Sama. Najednou. Následně si do sebe nasála svuj první koks, protože proč prostě nekombinovat drogy, žeano? Třikrát po sobě. Tři lajny. Dopíči, tos trochu přehnala, né? Ne, fuck it. Rokenrol, voe. Pozoruju, jak svítá a jak zpívaj ptáci.Domu sem dorazila. Uf. Zjistila sem, že mi začala téct krev z tý dirky, kterou sem šňupala. Zlol, to je asi hodně v prdeli, co? Nebo ne? Nevim, neměla sem sílu na to řešit takovou píčovinu. Vypila sem eště asi litr vody a hodila se v oblečení do postele s tim, že musim za každou cenu usnout. Hah, to bylo vtipný. Pokusit se vyjetá spát. Celá sem se třásla. Nevim, jak se mi to podařilo, ale nakonec sem musela usnout, protože sem se pozdějc ráno probudila. Ou. Už zase to je tady. Ten pocit drogový kaše místo mozku. Zaschlá krev v nose ááá hnus, eště pořád mi trochu tekla. A navíc ze sebe tak do půl hodiny musim udělat člověka, abych vyrazila na ten zaprcanej rodinej výlet. Na jídlo sem uplně ztratila veškerou chuť, kterou ani tak nemam. Vážně, ten koks umí věci teda. Se nedivim, že všichni, co to berou, maj pod padesát kilo. Brát ty pilule na hlavu a do toho fetovat tyhle látky taky asi neni ideální, co? Jo, přesně to mě napadlo, když sem si ty pravidelný pilule ráno brala. Noaco. Yolo, voe!
Kurva. Nepřála sem si v tu chvíli nic jinýho na světě, než dalších několik hodin spánku. Nebyly mi dopřány, samozřejmě. Do auta sem nastupovala ve slunečních brejlích. V autě sem byla ve slunečních brejlích. Ve slunečních brejlích sem dokonce i v tom autě usnula. Nikdy sem eště nezažila tak bolestivý sluníčko do očí... Když sem se probudila, byli sme v cíli. Šlo o to, že sme navštěvovali jednoho našeho rodinnýho kamaráda. To je prostě průser, zamířili sme si to hned takhle po ránu do hospody. Matka si dala pivo, její přítel si dal pivo, ten jejich kamarád si dal taky pivo...co mi sakra zbejvalo jinýho? Taky sem si dala pivo. Jo. A udělalo to se mnou divnověci. Jedna blbá dvanáctka se postarala vo geniální dojezd toho všeho, co sem do sebe před pár hodinama vpravila. Najednou sem byla zase příšerně moc nabuzená a tak. Ne,eště to ze mě nevyprchalo. Odešlo to až během dne a nakonec ten výlet byl relativně fajn. Když sme se večer vrátili domu, přísahala sem, že se vyspim. A vono hovno. Budou čtyři, sem fresh jak jahoda a ťukam tady do klávesnice. Prostě drogy.
Sem ráda, že se to stalo. Sem ráda, že moje zkušenost s dalšíma drogama je pozitivní. Sem ráda, že to moje tělo vůbec zvládlo a já se třeba nepředávkovala nebo tak. Sice to mělo i svoje slabý momenty, ale zvádla sem to. Dobrý lidi- dobrý prostředí- dobrý účinky drog. To je dobře, to je moc dobře. Opravdu sem si to užila. Tak...a teď se zase na pár dnů uklidnim a zůstanu jenom u toho chlastání. Abych se uplně neoddělala dřív, než skončí prázdniny.
Jo a abych nezapomněla....
Moje pravá nosní dirko, slibuju ti, že až budu příště něco šňupat, tak to nepujde přes tebe, ale přes kolegyni vedle. Už sis toho užila dost.

A k tématu se hodí snad jenom jedna jediná na světě...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 May May | Web | 12. července 2015 v 8:14 | Reagovat

Tyhlecty tvoje články ve mně vyvolávaj tak smíšený pocity, že ani nevim co říct, nebo co říct první. I got nothing, man.

Ok, tak teď už tady sedim u počítače půl hodiny, brouzdam po internetu a stejně mě nic nenapadlo co víc k tomu napsat. Jdu dělat něco užitečnýho.

2 Fredy Kruger Fredy Kruger | 12. července 2015 v 22:32 | Reagovat

" V životě mě to nenapadlo :
Já blbec jsem zatáh za splachovadlo
pak nakloněn, - do mísy  zkosen
já  vodu nasál jsem nosem !

... pak lek jsem se  ...( přistižen našima )
... a voda mi vylítla ušima !!!

otec pak hovoří : " No... jářku
zkřivenou  nosní máš přepážku !"
... násilím dotáh mne v ambulanci,
řka :  " Vyspravte přepážku  tomuto kanci !!"

Optal se  chirurg :  Jak ???"

" Trošku !!"

" Ten idiot  uříz mi předkožku !!
... vy howado !  zavolám na mámu !!"

" Vypadni, než ti dám přes tlamu ! "

" Však...hajzle,  ti udělám reklamu !!"
... " Zločinný doktor !... tu bydlí !...tu je !!"

( hoch  pyje  všem chodcům ukazuje )

" Toť  skoro  jak pyje utnutí !!"
... chodci jsou ve množství shluknuti
před domem lékaře - ordinace
výkřiky " Syčáku !  mučiti chlapce ??"
... chirurg již  špatné má tušení !

Před domem  zní výhružné mručení !

3 lapis lapis | Web | 13. července 2015 v 0:32 | Reagovat

Docela ma zaujíma, čo alebo kto to bude čo vo finale tvoju stoparovu cestu galaxiou (drogami) zastaví, teda ak sa niekde zastavíš a nehrabne ti predtým v bedni.

Nevieš kde sa podela ta prima holka čo rada spieva, hra na gitaru. Občas sem hodila nejaký vtipný gif, občas bola naivka a občas na truc otáčala kríže. Bola tu s ňou docela reč.

Namiesto toho tu mam človeka ktorý evidentne trpí. "zbavěj vás sračky, která vás jinak celej život utiskuje. Ta sračka je čas." ... a je evidentne v sračkách.

You are on the highway to hell.

Môžeš si myslieť že je to teraz zábava, euforia a party hard. No ako niekto kto mal niekoho podobného (šťastní tí ktorý takého nemali) v rodine ti mozem povedať nie je na tom nič zábavne, iba sklamanie a  výčitky, že si nebol schopný pomôcť. Je to ďalšia z tých prima tabu tem do zbierky o ktorých sa potom moc nehovorí iba na seba nemo kukáme a matka plače ...

Nechcem ťa tu strašiť, zbytočné, chcem ti povedať že drogi sú iba anestetikum, tvoje denno denne problémy nevyriešia, to musíš ty. Neutekaj od nich pretože sa ti budu neustále vracať v rôznych situáciach ako bumerang a budu ťa ťahať LEN dole.

hawk

4 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 13. července 2015 v 0:59 | Reagovat

[1]: Aha, pročpato?

[3]: Proč by mě měl někdo zastavovat? Na to je moc brzo, ne? A proč bych měla trpět? Naopak, všechno sem se naučila brát tak nějak na lehčí váhu, aneb jak se řiká...svět patří těm, co se neposerou. Ve sračkách nejsem. Teda, momentálně ne, než se zase zamiluju do nějakýho kokota, nebo případně vošukam nějakýho svýho kamaráda. A na dálnici do pekla teda kurvaže sem...už od svých jedenácti, co mi byly poprvý puštěni 8-) Překvapive to nebylo Highway to hell, ale Back in black. Som rarita mezi fanouškama AC/DC, jou.
Ona to je zábava, euforie a párty hárd. Co jinýho by to taky mělo bejt? Když člověk ví co a proč to dělá, tak neni problém.
Nestrašíš mě, to je v pohodě. Já se strašit nenecham.

5 May May | Web | 13. července 2015 v 7:26 | Reagovat

[4]: No, brácho, takhle. Na jednu stranu bych ti napsal něco podobnýho jako.. Lapis. Jenže vím že to k ničemu neni, když lidi něco chtěj provozovat, tak tomu žádný hloupý promlouvání do duše nepomůže. Když má člověk s něčím skončit / začít, ta změna musí přijít od něj a né od lidí kolem. Jináč je to k ničemu.
Na tu druhou stranu, vsadil bych svou snídani (a že mi na mý snídani fakt záleží), že pokud takhle budeš pokračovat, rozhodně nedopadneš dobře. Ale jak řikam.. jen pokud se toho dožiješ. To je ale na tobě, že jo. Nikdo se nás neptal jestli chcem pobyt v nebi/pekle na chvíli vystřídat za pobyt na Zemi, takže proč by se někdo měl srát do toho, že ty se ukokainuješ k smrti. Stejně mi to ale přijde trochu jako škoda, jako zbytečnost. Myslim že jseš relatinvě chytrá. No jo. Jenže chytrý lidi maj asi tendenci dělat píčoviny. :D A přesto že mi na to asi někdo odpoví že jsem zakomplexovanej a zvrácenej kokot, mnohem radši budu číst články o braní drog než o "módě" a líčidlech.
No.
Takže tak.

6 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | 13. července 2015 v 11:25 | Reagovat

[5]: Jasně, chápu.
Neodpustim si ale poznamenat svoje lehký překvapení. Netušila jsem, že lidi maji pořád ještě tak odmítavej a lehce odsuzující postoj k rekreačnímu užívání lehkých drog. Jako jo, je hloupost to takhle posuzovat, ale vycházim z toho, ževy dva jste dva, takže většina nade mnou, protože já jsem jenom jedna :-D Taky mě zarazily hned ty slova o tom, že okamžitě dopadnu špatně. To je zajímavej přístup, ve mě byl asi ten model vštěpený od školky a od zàkladky,  jak jsou drogy zlo, už dávno něčim zničenej. Je to asi tim, že v mym surovym okolí lidi s drogama nikdy neměli problém, teda až na dvě vyjímky, o kterých vim. Nepopíram, že drogy problémem nemůžou být, ale to vždycky zàvisí na člověku. Co si budeme povídat, pokud se nejedná o piko či herák, tak ta závislost bývá vždy většinou jen psychická. A mě by prostě v životě ani nenapadlo, házet na svoje zážitky s drogama špatnej stín jenom protože se jedná o drogy. Co si budeme povídat, když už bychom měli být u mýho problému, tak tim jsou momentálně ty pràšky na hlavu, který beru a asi trochu ten chlast no, buďme objektivní :D
Nic, jenom jsem měla potřebu tohle napsat.

7 May May | 13. července 2015 v 13:05 | Reagovat

[6]: Jsem teď v práci, ale večer ti asi napíšu pokračování debaty na mail, tohle je docela zábava. :D

8 lapis lapis | Web | 13. července 2015 v 21:07 | Reagovat

[4]:[6]: Ja som tiež ľahko prekvapený, možno budeš prvá na svete ktorá to zvládne, hodne zdaru :D I keď na smiech my z toho moc nie je :/

"lehce odsuzující postoj k rekreačnímu užívání lehkých drog"

Pokiaľ to bereš ako experiment a nie ako trvale riešenie akože fajn, každý robí debiliny, len sa pohybuješ po veeľmi tenkom ľade, mne osobne riziko za tu cenu nestojí, (mám nemilé skúsenosti) a ty musiš hneď vyskúšať tvrdosť ľadu hlavou, však kaskadérko, nie nadarmo si čestný predseda českého zväzu :)

"svět patří těm, co se neposerou". To my pripadá skoro ako motto na darwinovu cenu, kandiduješ? :D. Svet patri tym ktory prežijú - tupa evolucia. Bolo by fajn keby si začala myslieť na život a nie hľadať cesty ako z neho unikať.

Tvoj problem nie su prašky ale dôvod prečo ich vlastne bereš - vzťahy ktore sa nevydarili. Vždy si si vybudovala vzťah na ktorom si závislá. Toto je potrebne prekonať, to je ten bumerang o ktorom som hovoril.
Myslíš si že vzťah s drogami bude iný ? Ja si to nemyslim. Obvzlášť od osoby ktorá pri zrade od partnera a vymluve "girl, be like an iron" je schopna si v hlave najsť dôvod prečo typka okamžite nevykastrovať a nechať sa nim ešte neskor odkopnúť. Tak to urobil kurevnik, zelenoočko, a ten čo neviem ako sa vola.

"Ona to je zábava, euforie a párty hárd. Co jinýho by to taky mělo bejt?"

Ty nepotrebuješ drogy, party hard, ty potrebuješ niekde tu tvoju energiu vyliať. Začni rozvíjať seba. Talenty máš. Kedisy si pisala že ťa teší len tak spievať pre druhých. Potrebuješ ventilovať ako každý. Spôsob ktorým ja ventilujem je že tvorím, nie som hudobník ale staviteľ. Nájdeš u mňa samé knihy, steny samí obraz a popísané tabuľe - z hlavy rovno na stenu. Funguje to. Vyčerpá ťa to natoľko že niet času vymýšlať kraviny ako

"lehce odsuzující postoj k rekreačnímu užívání lehkých drog"
(tú vetu si niekde zapíšem :D)

9 Enitas Enitas | Web | 14. července 2015 v 12:36 | Reagovat

Moje nosní přepážka, není žádná překážka.

10 Lvice uličnice Lvice uličnice | 14. července 2015 v 14:34 | Reagovat

Koks je lehká droga? No zbohom...nejen nosní přepážce :-P .

11 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 14. července 2015 v 14:48 | Reagovat

[8]: [8]: No, co já vim.... Mě osobně to za riziko teda stojí, prostě radši věci dělam, než je nedělam. A svět jednoduše opravdu patří těm, co se neposerou. Na darwinovu cenu to je v případě, pokud je osoba se tím řídící tupá a bez úsudku. Pak si tu darwinovu cenu zaslouží. A evoluci neuteče nikdo. Opravdu jde přece o to nějak hodnotně přežít.
A mym problémem nejsou vlastně ani ty prášky. Nemam problém ani s chlastem, jenom sama se sebou. Chlast a prášky za to nemůžou. Náhodou jsem přesvědčená o tom, že se mi všechny vztahy vydařili. Vydařili nejlíp, jak mohli, lepší to očividně bejt nemohlo a tak všechno dopadlo tak, jak dopadlo. Vztah s drogama je fajn, o tom to vůbec neni. a žádná zrada od partnera se nekonala, asi už jenom protože zrovna tenhlecten konkrétní nikdy nebyl partner, ale takovej muj buddy. To s tim nesouvisí, už sme v rámci možností OK (od tý doby, co sme si zas zašukali a pár věcí si vyříkali hehehe), dokonale střízliví, jenom pořád stejný.
Já nepotřebuju drogy, já vlastně nepotřebuju vůbec nic, kdybych chtěla. Ale já nechci. Energii vylejvam celkem úspěšně a v dostatečný míře. Pro druhý sem veřejně zpívala jenom v hospodě, ale těm časům už je konec. Všechno to pohřbilo zrušení a přesunutí onoho místa. Bleh, pořád sem se z toho eště nevzpamatovala. Bleh, už na to nechci vzpomínat, nebu budu zas sentimentální. Bleh.
Ale v tom tvoření sme teda stejný, jenom mě překvapuje, že tebe to vylejvání věcí hned ven vyčerpává. Mě to spíš nabuzuje a energii mam na tisíce kravin 8-) Kdybych neměla energii na kraviny, tak na ně ani nemyslim, ale kraviny jsou fajn. A vůbec...vždyť de vo hovno.

[9]: Jako první sem četla: "Moje nosní přepážka, neni žádná přepážka" :-D To mě rozesmálo hodně. Takové špatné básně.

[10]: A ne snad? Na světě jsou i horší věci.

12 stuprum stuprum | Web | 14. července 2015 v 19:52 | Reagovat

Na světě jsi horší už jenom ty. *-*

13 Lvice uličnice Lvice uličnice | 14. července 2015 v 20:22 | Reagovat

[11]:
Všechno dobrý je k něčemu zlý :-D ...

14 May May | Web | 14. července 2015 v 21:14 | Reagovat

Nemůžu si pomoct, musim se do tý debaty zapojit.

[11]: Já myslim že svět patří těm, co si ho koupěj. A vzhledem k tomu že ho nikomu z vás neprodam..
[12]: Such hate.. wow. much komentář. very stup. so rum. (jo, opičim se po iluminátovi, jehož komentáře mi moc chybí)
[8]: Ne že bych vyloženě nesouhlasil, ale divim se že se ti do tohohle přemlouvání chce. Dyť je to zbytečný.

15 Lapis Lapis | Web | 14. července 2015 v 22:41 | Reagovat

[14]:hold som měkota a priznam sa ze by my chybala keby sa tam niekde sfetovala. Stačí ti to takto ? :)

16 Lapis Lapis | Web | 14. července 2015 v 22:54 | Reagovat

[11]: skus vylievat energiu 8 az 12 hodin denne a vycerpe ta to totalne :) dakedy az moc. Vola sa to praca ktora je zaroven tvojim hobby.

17 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | 15. července 2015 v 0:44 | Reagovat

[14]: Tru

[12]: Ne.

[16]: Ne a ne. Nefunguje. Navíc zásadně nepracuju. Šejkové sou líný a maj ropu...na co práce. Nechme pracovat ty, který musí. Stay zlatý dítě kapitalismu.

[15]: Awww, chyběla. Divný, neznáme se. Lol, nesfetuju se k smrti
Kdybych chtěla, tak už to udělam dávno.

18 May May | Web | 15. července 2015 v 7:05 | Reagovat

[15]: Tak jako.. jo, že jo. Ale spíš bych to pochopil kdybyste se znali v reálu, nebo si aspoň.. já nevim.. snapovali po snapchatu? :D
[16]: S timhle souhlasim, je fajn mít práci která člověka baví. No ale když ho nebaví, tak s těma drogama stejně většinou asi neskončí, takže..
[17]: Myslim že kdyby ten tvůj koment o práci dali přečíst Leninovi, začal by řvát i přesto že je vycpanej.
(ty krááávo, 18 a nepracuje.. pomalu čas si zarezervovat pozici pokladní v Albertu na 8 let dopředu :-D i když ono je to možná stejně zbytečný, když bude ta válka a všichni chcípneme..)

19 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 15. července 2015 v 12:26 | Reagovat

[18]: Ne, neznáme se. Lol.
Jo no, Lenin by z toho eště obživnul :D
Osmnáct a nepracuje, to víš, některý spratci nemusí pracovat.

20 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | 15. července 2015 v 18:42 | Reagovat

Do cizích příběhů a názorů se neseru, stejně nemám šanci toho daného člověka zachránit.
Drogy nechápu, asi hlavně proto, že jsem bydlela ve čtvrti kde fetoval fakt každej a mně se ty zombie bez mozku fakt znechutily.
A to co popisuješ jsou ještě lehké drogy? Já vždycky myslela, že k lehkým drogám patří tak tráva. I ta mi vadí. Dělá z fajn lidí vypatlance. Ne z každýho, ne hned, ale udělá...
No a k těm komentářům, že nepracuje, já v osmnácti byla na škole a taky nepracovala, krom nějaký brigády, když jsem chtěla něco nad rámec kapesnýho. No prostě mi to nepřijde nic převratnýho. On přijde věk, kdy se bude muset rozhodnout, jestli se nechat vydržovat od státu či jinak, nebo chodit do práce. :D I docela dost vysokoškoláků dostává furt peníze od rodičů, takže tak.

21 Antia Antia | Web | 15. července 2015 v 20:03 | Reagovat

Skvělá debata lidi. :D

[11]: "nepotřebuju vůbec nic, kdybych chtěla. Ale já nechci." Závisláci většinou vypouští věty v podobným duchu. :D Tim teda nechci říct, že bys byla závislá. Do hlavy ti nevidim. Ale nejspíš jednou budeš. Možná to překonáš, možná ne. Ale vzhledem k tomu že žiješ hlavně v přítomnosti v tom žádnej problém nevidim.

22 May May | Web | 15. července 2015 v 21:19 | Reagovat

[20]: Od státu? Toho našeho? No, jestli se od něj nechá vydržovat a neumře za měsíc hlady.. asi se pudu osobně poklonit. :D
[21]: Žejo.
"nechci říct, že bys byla závislá".
Nah. tady už nic nepomůže. Žádnej detox, žádný valium. Zavolejte vymítače. A obětního beránka. A holohlavého muže, který zemřel násilnou smrtí. A kohoutí pařát. A řetěz. A osla. A lavor plnej svěcený vody.

23 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | 15. července 2015 v 23:05 | Reagovat

[22]: :D no jo lidi dokážou různý věci...

24 Poppy Poppy | Web | 15. července 2015 v 23:13 | Reagovat

Jen mě tak zajímá... Viděla jsi film Katka od Třeštíkové? Nebo četla knihu My děti ze stanice Zoo či snad Memento?

25 plk plk | 16. července 2015 v 0:17 | Reagovat

Z poděsu trochu čiší umanutý troll a Fredy Kruger je její dvojčecí brácha. To je problém, zbytek se snad časem poddá...

26 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | 16. července 2015 v 0:38 | Reagovat

[20]: Jup. Čtvrti, kde fetuje/fetoval každej taky znám, ale to byly opravdu tvrdý případy. Ne jako my/já, kteří představujeme jenom pár děcek, co si užívaj.
Jo, nepracuju. Prostě noaco.

[21]: To je dobře.
Každopádně...kdo ví.

[22]: Už sem neumřela hlady pár měsíců. Troufam si teda říct, že sem trénovaná.
Vymítači s.r.o, speciál pro Poděsa. Zlol. A co panna a kozel? Ty budou taky potřeba.

[24]: Viděla.

[25]: Neni to tak.

27 b. b. | 16. července 2015 v 1:46 | Reagovat

pockej az zkusis lsd, to je teprv letenka do jinyho sveta! 8-)

28 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 16. července 2015 v 1:57 | Reagovat

[27]: Jojo, to s partičkou plánujeme někdy na druhou půlku srpna. Těšim se, už sem někdy ve čtrnácti měla šalvěj, samozřejmě tu správnou a mam pocit, že tehdy eště byla legální. A to byl teda dobrej haluz...

29 May May | Web | 16. července 2015 v 6:30 | Reagovat

[26]: No ale ta panna je výborný nápad. Vidiš, to mě ani nenapadlo.. ale musí to bejt blondýna a musí na sobě mít bílou noční košili.
Kozla ne. Už máme beránka.
[24]: Katka je naprostá tragédie, tu holku by měli použít na náhradní díly. Děti ze stanice Zoo i Memento jsou skvělý.. jo a Christiane F. minulej rok vydala druhou knihu.. která taky neni špatná.
Počkat. Proč to sem vůbec píšu?

30 Poppy Poppy | Web | 16. července 2015 v 8:18 | Reagovat

[29]: O Christiane vím, četla jsem ji hned jak vyšla :) Jsem zvědavá na ten novej film od Třeštíkové o feťačce, co teď vyšel.

[26]: A nebojíš se, že dopadneš stejně?

31 stuprum stuprum | 16. července 2015 v 13:48 | Reagovat

Pokud konzumace drog přiměje k napsání takových milých hlášení, nemůže být špatná. :D
Jinak poděsce závislost samozřejmě nehrozí, ta se vyskytuje u kompletně odlišných mentálních typů, hloupých a nespokojených s realitou, s nízkým prahem emoční vnímavosti. Hlavní je duševní zázemí. Dokud máš ještě koníčky, žádná droga tě nikdy nedostane.

32 May May | 16. července 2015 v 16:35 | Reagovat

[30]: Jo? Tak to se asi.. kouknu.. no.
[31]: *náhlý záblesk světla, ze země vylézá na povrch kráter plný rozžhavené lávy, ze které se vynoří gigantický nápis "LOL"*

33 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 17. července 2015 v 13:29 | Reagovat

[29]: Já myslela, že to musí být zrzka, ne?

[30]: Jo, Katka je tragédie. Párkrát jsem tu holku viděla v centru. Ano, světe div se, poznala sem jí. Bylo to těžký, ale poznala... Vypadá teď tak na padesát.
Ne, to se fakt nebojim, že dopadnu stejně.

[31]: C´mon, lidi? Co furt máte s tou závislostí?

[32]: *jemuž předchází gigantický nápis WTF*

34 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | 17. července 2015 v 15:50 | Reagovat

[33]: Tak u Katky je úspěch, že vůbec žije.

[31]: To je docela odvážné prohlášení. Si nemyslím, že žádnej feťák nikdy neměl koníčky a některé jdou dobře kombinovat například hudba, psaní...

35 May May | Web | 17. července 2015 v 19:39 | Reagovat

[33]: Nah, blondýna. Blondýny bejvaj víc symbolem nevinnosti.

No počkej, tebe nehřeje na tvym vyšňupanym srdci že o tebe projevujem takovou starost?

(poďte lidi, dáme těch komentářů 50)

36 Antia Antia | Web | 18. července 2015 v 14:18 | Reagovat

[35]: Já jsem pro novorozeně.
Dost se rozjíždíš.

37 plk plk | 18. července 2015 v 19:52 | Reagovat

[35]: "poďte lidi, dáme těch komentářů 50"

Neni to tak.

38 May May | Web | 18. července 2015 v 20:22 | Reagovat

[36]: Jo no, asi už k tomuhle článku nic psát nebudu. Ale tys mi u tebe na blogu neodpověděla na komentář. Vůbec jsem to nepochytil.

39 didslife didslife | Web | 19. července 2015 v 2:12 | Reagovat

Popravde je to moc dlhé na to aby som to čítala o takejto hodine s čistou hlavou momentálne výnimočne. Hladina iných látok krvy nebezpečne klesla ale tento blog má dobrú karmu, už len teraz ako čítam názvy člankov pod miestom na komentár sa mi to tu pozdáva. Jo drogy niesu zlé, ludia sú zlý! A tý najhorší sú tymi najlepšími....

40 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 19. července 2015 v 22:26 | Reagovat

No budu ti přát aby ti na to jednou došly peníze. Naštěstí je koks drahej a jak tak poslouchám to vaše rodinný zázemí taky nebude značka ideál (ale který dneska je, že?). Tvoje články mi velice připomínají kapitoly z knihy Memento od Radka Johna. Tam ten feťák, ale skončil opravdu hnusně, zblebtal mu mozek a byl prakticky nepoužitelnej. Možná by se feťákům měla přát smrt, je to to nejlepší, co zdravej člověk může udělat :-?

41 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | 19. července 2015 v 23:01 | Reagovat

[35]: Okey teda. Tp víš, že hřeje. Jaxviň.

[36]: Novorozeně is not bad.

[37]: Neni.

[38]: Kde? Promiň.

[39]: Dobrou karmu? Fakt? A nejhorši sou nejlepší, noaco. Je to tak.

[40]: To asi nikdo moc neovlivní, ledaže by byla koruna silnější, což se snad nestane. Haha stay vlastizrádce. Koks neni drahej, tyvole, litr za gram, co je to? Dřív to bejvalo mnohem dražší, co sem slyšela. Moje rodiný zázemí je napíču, noaco. Teda nevim, nekupuju to.
Radka Johna?,Toho divnočlověka? Nečetla sem a asi ani nepřečtu. Feťákům by se měla přát smrt? Like...seriously? Wadafak. A vůbec, proč o tom mluvíš? Jakou nacházíš souvislost mezi mýma článkama a nějakym feťákem z knížky?

42 lapis lapis | Web | 20. července 2015 v 0:05 | Reagovat

[17]: Ja vedel že keď prejavim kapičku sentimentu dostanem tyčou medzi oči :D Sentiment ty totiž nerada. ;)

Obecne sa nerada viažeš k ničomu, berieš  ľudí ako tácek pod pivo - použiť a zahodiť. Typujem že žiadna z tych fetiek z ktorymi sa stretavaš nevie ani desatinu z toho čo tu popíšeš. To z toho že ťa ničí keď ťa niekto opustí alebo stratíš to čo si mala rada.

Ak teda niekto uspeje zas nastúpi u teba opačný extrém, je skoro pre teba poloboh a v hlave si dokážeš nájsť výhovorky na akékoľvek jeho debilné chovanie.

Popravde mám z teba pocit že nevieš ako z toho kola von a preto máš tu onú chuť resetovať hlavu a zapchávať prázdno, hocičím, teraz akurát drogami.

Rieš podstatu svojich problémov. oné kostlivce, ty asi vieš ktoré myslím. Netvrdím že to pôjde hneď a všetko sa podarí. Aj ja mám vzťahy ktoré už nenapravím, ale dokázal som sa pohnúť. Ty sa tiež hýbeš ale v kruhoch, striedaš jednu závislosť druhou.

Čo tak niekedy zájsť medzi normalných (myslim nefetujucich) ľudí. Čo ja viem prihlasiť sa do tanečnej. Budeš mať maturak, či nie? Je fajn sa naučiť par tanečných krokov, či už teraz si parketovým levom ?

43 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | 20. července 2015 v 0:56 | Reagovat

[42]: A jéje, tak přesně teď už seš v bodě, kdy meleš o něčem, o čem víš tolik, jako já o astrofyzice- uplný hovno. Takže nic, sem moc líná a vožralá tyhle sraćky řešit. To je jak rozhovor s dowňákem. Každej v jinym světě a o něčem jinym.

44 katrin katrin | 20. července 2015 v 1:31 | Reagovat

Drogy sice nemám ráda, ale tvůj postoj se mi líbí. Protože to je pravda, že když si nebereš k srdci názory ostatních, tak nějaká závislost přijít nemusí. Já radši zažívám takovýhle stavy za střízliva (změna vědomí), ty bys to už dávno taky měla umět, ale pokud bereš prášky na hlavu, tak ty tyhle schopnosti tlumí. Je to tvůj život a já se ti do něj starat nebudu, mám s tím špatné zkušenosti - ale pošlu Ti svojí oblíbenou písničku:
:-)  

https://www.youtube.com/watch?v=pRN1Y1jEI9o

45 katrin katrin | 20. července 2015 v 1:59 | Reagovat

[42]: V první polovině máš asi pravdu (jsem v tomhle totiž podobná/tzn. ne stejná jako autorka), ale ve druhé části už moc ne, protože ty se třeba musíš někam vyvíjet, ale jsou lidi, kteří to zas tak nepotřebují, protože už vyvinutí jsou. Já jsem si takovýho času myslela, že bych neměla být závislá na vztazích a kdovíco ještě, ale nakonec jsem přišla na to, že to ostatní lidi maj problém, se kterym by měli pracovat - ne já. Taky posílám písničku k tématu:

https://www.youtube.com/watch?v=ghkBeCApy_A

46 May May | Web | 20. července 2015 v 6:49 | Reagovat

[41]: To bylo na Antii. :D
John je hovado, ale Memento je fakt dobrá knížka..
[45]:+[44]: Skvělá muzika. :-D

47 Pai Mu Tan Pai Mu Tan | 27. července 2015 v 21:07 | Reagovat

Hele, to, co bereš, jsou děsný sračky na játra. Drogy jsou fajn, o tom žádná, ale zkus třeba houby nebo LSD, to ti nedojebe tělo a má to člověku co dát, mnohem víc než ostatní drogy, o chlastu a trávě nemluvě.

48 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | 28. července 2015 v 1:26 | Reagovat

[47]: Já vím, papíry budou v srpnu a houby při sezóně, no. Sračky na játra to sou, ale co se dá dělat. Na mých játrech už neni co zkazit, takže je to fuk.

49 Pai Mu Tan Pai Mu Tan | 28. července 2015 v 8:26 | Reagovat

[48]: Játra se pomalu obnovujou. Pomalu, ale jde to.

A až to budeš zkoušet, tak to dělej v malé společnosti lidí, kterým stopro věříš. O samotě to může bejt občas i děsivý.

50 Blink Blink | Web | 1. srpna 2015 v 12:36 | Reagovat

Heh, a já celou dobu při čtení měla v mozku zase Cocaine od FIDLAR:
https://www.youtube.com/watch?v=EF7U8OovEeo

51 Yu Yu | Web | 2. srpna 2015 v 8:59 | Reagovat

Nevím, jak tohle vezmeš, tuším,že podobně žijí mé spolužačky a ty mě nesnáší, takže... se omlouvám, pro jistotu. : D

Ale - díky za ten článek! Víš jak je náročné psát dva příběhy, ve kterých se vykytují (v jednom přírodní, v jednom syntetické) drogy, aniž bych kdykoliv aji třeba hulila trávu, či kouřila cigarety, vodnici? Těžké přetěžké. Samozřejmě těch článků člověk na netu najde dost, ale tohle bylo tak krásně osobní, že bych si za to mohla přímo dosadit nějakou postavu. ♥ (když vynechám ten výlet a tak)

No nic, grcám blbosti. : D Ale díky, fakt. : D

52 Yu Yu | Web | 2. srpna 2015 v 9:03 | Reagovat

Joa asi je to naschvál, ale ten vzhled blogu mi jakožto pseudografikovi vypaluje oči. XD

53 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | 2. srpna 2015 v 12:03 | Reagovat

[49]: Obnovujou? No...u sebe nevim.

[50]: Taky fajn hudba.

[51]: Ahaaa okeeeyyy :D

[52]: No neboj, to je aby na to všichni nadávali a nenáviděli to. Včetně mě.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama