Piju, maturuju a vím!

28. května 2016 v 13:51 | Pražský poděs |  OSUMNÁCT BYLO? Sex, drogy, láska, smrt, kacířství (materiál pro bulvár)
Mam po všem, začíná něco šílenýho.

Přijímačky na vejšku mi zkazili párty minulou sobotu, páč sem je dělala v neděli ráno. Bylo pár koncertů v jednom podniku. Jela sem domu před půlnocí. Necítila sem se dobře. Za prvý páč sem odjížděla brzo z párty, za druhý páč mě zejtra ráno čekaj přijímačky na vejšku a za třetí...tyvole, maturuju.
Ráno před těma zkouškama na vejšku sem měla pocit, že odpadnu. Nervózně sem kouřila poslední cígo před popravou a fakt sem se musela opírat o zábradlí před fakultou, abych neodpadla. Tyvole, dospělost je nějaká...prudká 😄 Celý zkoušky sem se opravdu soustředila, ale uvidim, jak to dopadne. Sama za sebe nemam uplně dobrej pocit. Oi mi okamžitě potom psal, ať jdu na pivo. Šla sem. Naprosto vyčerpaná. Dostalo se mi psychický podpory, ale ta je mi nahovno, stejně všecko závisí jenom na mě. Po dvou pivech sem se šla učit. Tyvole, nikdy předtim sem se takhle těžce a důkladně neučila. Zvláštní pocit.
Tak uvidíme, jak moc velký ovoce to vyplodí.
...

Nechápu, jak sem to dokázala, ale...podařilo se mi odmaturovat větší a náročnější část mojí maturity. Ale nejenom to, podařilo se mi odmaturovat na až podezřele dobrý známky. Ono je prostě divný, když celý čtyři roky děláte ve škole velký hovno, hulíte o pauzách, neustále chlastáte, chodíte ráno do školy s vopicí, ani trochu se neučíte ale...ústní maturita z češtiny jedna, z angličtiny jedna, z dějim umění dva. Jo a u češtiny a angličtiny mi do plnýho počtu bodů chyběli dva. Nerozumim tomu, připadam si jako génius. Je pravda, že se mi dostalo (tak, jako většinou v životě), obrovskýho štěstí. Maturovat z Mistra a Markétky...to chceš! Nejgeniálnější román, co byl kdy napsanej a já z toho maturuju! Oujé! Anglicky umim dobře, to vim a z dějim umění sem si vytáhla taky dost šťastně. Největší překvapení a potěšení zároveň pro mě ale stejně bylo, když mě nejdřív na chotbě zastavila češtinářka a s úsměvem mi řekla, že sem si vytáhla fakt dobrou knížku. Já jí řekla, že jo a že sem z toho měla radost. Ona že z toho taky měla radost. Hustý, ona mě pochválila. Pak sem potkala profesorku na dějiny. Ta mi řekla to samý a od tý mi to udělalo radost eště víc, páč ona mě vždycky měla za toho největšího flákače ze třídy. Oprávněně samozřejmě, celou dobu sem od ní chytala čtyřky, páč sem dělala doslova hovno. A teď mi řekla, že je ráda, že bylo vidět že sem se na to opravdu připravila. TO TEDA KURVA PŘIPRAVILA, TYVOLE! TEJDEN SEM NIKDE NEBYLA, NEVYLEZLA Z BARÁKU, SEDĚLA ZAVŘENÁ DOMA NAD UČENIM A VYSTRESOVANÁ, PÁČ SEM NEZVLÁDLA SE VŠECHNO NAUČIT DOSTATEČNĚ, DOPÍČI! Ale stálo to za to. Mam ze sebe opravdu radost. Hlavně za ty skvělý známky. Moc sem si nevěřila, že to vůbec udělam, takže sem opravdu překvapená. Sedět doma a učit se přineslo svoje výsledky.
Timhle se mi dokonale odhalila další část mojí vlastní (komplikovaný eště víc, než sem si myslela) osobnosti. Hodně lpim na vzdělání, i na tom papírovym vzdělání. Hlavně u sebe. Nesnesla bych, aby se na mě okolí koukalo jako na tupou krávu, co neudělala maturitu, udělala jí napodruhý až v září, nebo jí udělala na nejhorší možnou známku. Je jedno, jak moc je systém zasranej, jak moc nás semlel do strouhanky, ve který většina zkoušek odporuje hodnotným znalostem a podkopává si zběsilym tempem svuj vlastní smysl. Sou lidi vzdělaný a sou lidi nevzdělaný a vždycky je mezi nima poznat rozdíl.
Navíc...s timhle moje ego narostlo o další pořádně velkej kus. Ha!

A k tomu, jak každej fňuká, že byl letošní didakťák těžkej...jo, byl. Ale ne natolik, aby se nedal zvládnout. Sama sem měla spoustu chyb, kámen urazu byl pro mě rozhodně epixeuxis, kterej sem si spletla s jinym pojmem. Ale vim, že sem tu chybu udělala, páč sem prostě blbá. Když někdo fňuká, jak si mohli dovolit tam dát Ezopa, nebo cokoliv dalšího, tak ať jde do prdele. Takový lidi bez základního přehledu nemaj u maturity co dělat. Fakt ne, to samý jak byl minulej rok ten Jidáš. To mi přijde eště víc ujetý, že si na to někdo dovolil stěžovat.

Vožrala sem se ten večer po první části maturity řádně. Předcházelo tomu setkání s takovym známym, fakt magorem. Narazila sem na něj, když sem byla na pivo s Oi těsně po maturitě. Už tři dny kalil. Když Oi odjel za povinnostma, zůstala sem s nim. Vyplenili sme spolu dvě vernisáže, na tý první nás zklamalo to, že tam nebyl už chlast, na tý druhý ho bylo spousta. Víno a i pivo. Dokonce měli i olivy. ten magor odnesl ty plechovky s pivem v tašce. Odnesli sme takhle asi pět litrů piva. Podle toho sme taky vypadali. Jeli sme za Světlonošem, konečně se mi podařilo ho taky vidět. Pak přijel zas Oi a pili sme dál. Prostě hustý odpoledně a večer. Druhej den sem se snažila eště učit na maturu. Haha, snažila.

A srandasituace: dlouho sem neviděla Iblíse. Dlouho sme na sebe nenarazili. Začíná mi chybět, ani ne tak jakože sem z toho člověka nějakym způsobem dost hotová, ale běžně...prostě sem ho dlouho neviděla a ráda bych s nim někdy zase jen tak pokecala, jak se má a podobně. Zítra maturuju z posledního předmětu, co mi zbejvá. Je deset večer. Sedim nad tim už celej den. Píšu si s Oi. V tu chvíli vedle tohohle chatovacího okýnka vyskočí další okýnko. No to snad ne! Iblís! Jeho otázka zněla stručně a jasně. Jestli nechci na pivo. Nic na světě bych neudělala radši, než se zvedla a jela za nim třeba až do pekla. Ale...maturita. Zejtra ráno. Popřál mi hodně štěstí, já mu poděkovala. Už odpověděl jen mrkajícím smajlíkem. Přesně sem si ho představila, jak na mě mrká. Achjo, to je zlo. Já chci vidět Iblíse. Ten člověk je ufon a to mě baví. Překvapuje mě, že mi napsal. Naposledy, co mi psal, tak to bylo těsně potom, co skončila naše kraťoučká láska, jak ho to mrzí. Když sme se potom začali zase bavit, páč sme se náhodně potkávali, tak to mi taky nepsal. Nikdy sme si v tom období nenapsali, jestli třeba někde bude, nebo jestli já někde budu a to sme se přitom bavili a vídali fakt hodně a často. Proto mam zvláštní pocit, že mě chtěl vidět z jiných důvodů, než jenom, že má chuť jít na pivo a nechce jít sám (když to je takhle, tak většinou píše veřejně na profil). Páč najednou napsal. Tyvole, to je fakt nahovno. To si nemohl vybrat jinej den? Já vim, já vim, je v prdeli, že chodim s Oi. Ale zcela upřímně, pokud by situace nastala v paralelnim vesmíru a já na to pivo s Iblísem šla, pak by se něco třeba stalo, tak bych s nim klidně prosouložila celou noc. Jo, zase. Mě se ten kluk totiž opravdu líbí. Haha, som děvka. Hlavněže sem se s Oi ani eště nevyspala. Za prvý, páč nemam nějakou extrémní potřebu, tak si řikam, že si dam radši na čas a akorát v jeho očích eště stoupnu, že se na to hned nevrham. Za druhý, páč prostě ani nevim, jestli s nim chci spát, jak do něj nejsem nějak moc zamilovaná. Jako...jasněže pravděpodobně chci, ale vůbec mi nevadí, když to nebude v nejbižšim období.
A chlapec, kterýho sem drze vošukala z nudy před svýma osmnáctýma narozeninama to eště furt nevzdal a uhání mě. Mojí kamarádce dokonce řikal, že ke mě asi začíná něco cítit. Jenže taky jí řikal, že sme spolu spali víckrrát, než jednou. To je kec. Zmrd.

Mam po maturitě. Kompletně. Je pátek. Jdu se zchlastat, jak hovado. Psal mi Iblís, kde kalim. What? Druhej den? Mi píše? Jo a olajkoval mi status, haha. Nějak se naše plány ale nekorespondovali, tak sem mi jenom řekla, že večer budu tam a tam, ať se kdyžtak staví. I když sem se snažila, aby naše plány korespondovali (prostě seru na svýho kluka, když jde o Iblíse lol). On že okej. Haha, divnej člověk. Ale jestli se staví, tak se na něj opravdu těšim. A teď konec keců, kamarád slaví narozeniny, pozdějc jdu na bar za J*******. Dneska budu na hovna. Jo!
Vykolejily mě zprávy od Iblíse, ale sebrala sem svojí zodpovědnost a dostavila se na oslavu narozenin mýho spoužáka a zároveň dobrýho kamaráda. Tyvole, teď už vlastně bejvalýho spolužáka. Vždyť sme ukončili střední! Nechápu to a nedochází mi to. Párty se konala v prdeli na konci Prahy, kde momentálně má byt jeho holka, která to celý zosnovala. Řekla mu, ať přijede, že si pozvou dva kamarády a udělaj si klidnej večer. Ne. Pozvala všechny lidi, co nesmí chybět na žádný párty, kamarády, kamarádíčky a známý s kapelou a udělala se tajná oslava. Přišel nečekaně, ne tak, jak sme to plánovali. Stejně byl strašně dojatej a bylo na něm vidět, že mu to udělalo opravdovou radost. Celou dobu řikal, že je rád, jak sme si na něj všichni udělali čas a přijeli až sem. Taky jak si uvědomuje, jak muselo bejt těžký sehnat všechny ty lidi. To je pravda, no. Naštěstí to jeho holka plánovala delší dobu dopředu, takže se s tim dalo počítat. Byla to skvělá oslava, já si to taky moc užila. Cenim si toho, že tam byly lidi ode mě ze školy, vlastně už z bejvalý školy, ciwe! Uvědomuju si, že takovýhle párty budou čim dál tim míň častý, jak budeme starší a na vejšce. Byla tam pro mě ta nejdůležitější část naší třídy a byl tam i muj bejvalej šoustkamarád. S nenápadnym cucflekem na krku. No jo, včera měl koncert v nějakym klubu, tak se asi zas trochu utrhnul ze řetězu. Hlavně doufam, že tohole člověka taky nějak neztratim. A hlavně, že se někdy oba dostaneme na ten level, kdy se naší situaci budeme moc od srdce zasmát. Já toho schopná eště nějakou dobu nebudu, páč prostě...prostě to ve mě zanechalo fakt stopu. A on, on asi taky neni na tom levelu se tomu smát. Prostě pnutí. Někdy se potkaj lidi a dějou se divný věci... Tim se dostávam k tomu, že sme si na oslavě udělali jakýsi kolečko pravdy, který spočívalo v tom, že sme seděli totááálně vypálený na podlaze a oslavenec se nám svěřoval s věcí, se kterou se nám chtěl svěřit. Že prej už teď může, když je po všem. Málem se vyspal s jednou naší spolužačkou, někdy minulej rok. Pro mě to nebyla novinka, věděla sem, že něco proběhlo, ale neznala sem detaily. Když od něj padnul debilní nápad, ať pokračujou se svěřovánim se věcí, co se běžně neví i ostatní, chytla mě schíza a ráda bych viděla v tu dobu i ksicht mýho bejvalýho šoustkamaráda. Seděl ale nade mnou na takový malý židličce a nechtěla sem se na něj tak okatě koukat. Sem ale přesvědčená, že stejně jako já polknul a hlavou nám šla podobná myšlenka: "Ať jí/ho ani nenapadne něco říct, ať jí/ho ani nenapadne něco říct!" No, u nás by to nebylo tak efektivní, stejně o naší aférce většina lidí ví, myslim... A ty, kdo o ní neví, by to určitě ani nepřekvapilo. Musim zdůraznit, že sem se ani na tý oslavě tak nepřipila, jako zhulila. Prostě perfektní tráva. Dokonalá tráva. Byla prdel, když sme to hulili před vchodem. Přišla nějaká ženská. Že prej celej barák smrdí trávou a že tam maj malý děti. A že neví, kdo v tom bytě bydlí. A že chce volat fízly. Jasně. Celej barák. Jednalo se o panelák, takže ne. Poslali sme jí slušně do prdele, nebylo eště deset. Dobrá párty, fakt dobrá, ale měla sem eště jet za Oi a J*******. Odjela sem a se mnou i část párty. Všichni sme byli upravený, jak zákon káže. Nastupovali sme do posledního metra. Konečná stanice, nikde nikdo. Prdel světa. Dělali sme ve vagoně příšernej bordel. Nejmladší a zároveň i nevožralejší člen naší grupy byl celou dobu bos, věšel se na všechno a obecně...dělal zjednodušeně řečeno největší ostudu. Tak si bejvalej šoustkamarád řekl, že na to sere a zapálil si. Ubalila sem si od něj cígo a zapálila si taky. Punk. Stala sem se vůdcem grupy a vzala je do jednoho podniku právě za Oi a Modrym. Tam to bylo v pohodě, pilo se a kecalo. Spousta lidí ale postupně odcházela. Oi strašně moc kecal s mym bejvalym šoustkamarádem. Bavili se o hrách. Haha, netuší, že je to on. Když odešel, řekla sem mu, kdo to byl. Oi se trochu nasral, že sem mu to neřekla předtim, že by se k němu jinak rozhodně nechoval tak vstřícně. Haha, no právě.

Narazila sem na něco jakože nějaká miss prohlásila vo mym milovanym Žižkovu, že je špinavej a že se tam bojí. Starostka jí tam vzala na procházku. Lol. Vtipný na tom je, že ta kravka je z nějaký prdele, prej z Náchoda, nebo co. Hlavněže jí přijde Žižkov špinavej. Z tý procházky je video. Tyvole, vždyť je ta holka totálně tuctová, na ulici bych se na ní ani neohlídla. A mluví jako když je po lobotomii. Haha, to je prdel. Udělala bych tomu ramínku lepší procházku po Žižkově, než starostka. Začala bych nahoře v Briketě, vzala to přes Kliniku do Koněvky, tam se stavila v každym lichym baru střídajíce strany ulice a zakončila v Chocobambě na hajzlících s programem dle libosti. Buď lajny, nebo čůráky. To by byla panečku poznávací procházka, ha!

Jo a Oi se mi předevčírem rozbrečel v baru (echm, to je trochu nadnesený...ten podnik je něco, co moc nejde pojmenovat), ve kterym mi o mých narozeninách řekl, že mě miluje. Bylo to bizardní, večer začal naprosto klidně v jednom podniku a skončil fakt bizardně. To jenom kvůli tomu, že sem před jednou známou prohlásila, že spolu s Oi sme jako...ve vztahu? Asi? Ona se mě na to ptala, jinak bych něco takovýho neprohlásila. Oi to neslyšel, páč zrovna neseděl u stolu. No a tahle známá mu to dneska řekla, že sem jí to řikala. Oi byl nadšenej, že to beru takhle. Tak nadšenej, až měl zase nějaký děsně romantický pohnutky a když už sme byli na cestě domu, vytáhnul mě z tramvaje ven a tam mi zase začal něco povídat. Řikam něco, páč je to furt jedno a to samý, až mi z toho jde hlava kolem. On je do mě opravdu zamilovanej. Jinak by mě o tom neustále nepřesvědčoval. Moc nevim, jak s tim pracovat. Ale k věci, potom sme šli teda na eště jedno do nedalekýho podniku a tam sme si povídali tak dlouho, dokud nepřišlo téma na moje bejvalý, jeho bejvalý a u mých bejvalých to zas byla otázka, kdo sou ty zbylý týpci, se kterýma sem spala. V dobrý náladě sem teda narovinu řekla, že jeden z nich je Iblís. Oi vypadal, že tak za půl vteřiny omdlí. Vážně. Pak se rozbrečel a začal mě objímat. Jediná moje přirozená reakce byla, že sem se chtěla začít smát. Vážně. Nemohla sem si pomoct, cukaly mi koutky a on to naštěstí neviděl, protože si pak položil hlavu na stůl, ale...kurva, chce se mi smát pokaždý, když si na to vzpomenu. Samozřejmě, že mi ho v tu chvíli bylo i líto, tak sem se nesmála nahlas, ale jenom sem ho utěšovala.
Zažila sem už hodně bizardních scén po různých podnicích, ale mam pocit, že tahle to vyhrává. Bizardně působící párek sedí v jednom z nejznámějších vágus podniků v Praze, je půl třetí a on mi tam brečí, páč sem spala s Iblísem. Doprdele, to sem nečekala. Bylo to tak komický, tak strašně moc komický. Řikal, že to nechápe. Že nechápe, jak sem se mohla vyspat s takovou smažkou. Tak sem radši mlčela o tom, že sem se do Iblíse ze dne na den neskutečně zamilovala a řekla sem, že se to prostě stalo. Hm, je to fakt divný. Nechápu, proč se sesypal. Nebo vlastně...asi chápu. On je do mě zamilovanej, jako nikdo předtim. A já sem z toho celá...je mi to u prdele. Dokonce mě to někdy už sere. Jak mi řiká, že mě miluje. Ale neni cesty zpět. Té noci v tom baru se mě zeptal, jestli by mi hodně vadilo to dát na FB. Ve vztahu s... Prej kvůli bejvalý, aby pochopila, že je to vážný (vážnost vztahu se hodnotí podle FB...wadafak) a aby mu přestala psát nějaká barmanka, nebo co. Tak sem řekla, že klidně, že mi to nevadí. Lol. Som ve vztahu a mam u toho spoooustu lajků. Bože, to je ale sračka ten FB. Ale...co bysme si bez něj počali, žeano. Oi mi slíbil, že Iblíse nezmlátí. Taky nezmlátí ani mýho bejvalýho šoustkamaráda, kdyby na něj narazil. Co mi ale neslíbil je to, jak se k nim bude chovat. To je mi jedno, ať je na ně klidně hnusnej. Spíš se bojim toho, jak si mě bude hlídat, až někde Iblíse potkáme. Hm, když mě jeho chování bude hodně srát, něco mu k tomu řeknu. Mluvila sem o našem vztahu s J*******. Ten má Oi rád, je mu sympatickej. Svěřovala sem se mu s tim, že sem si jistá, že se do Oi nikdy nezamiluju. On mi řikal, že je to asi předčasný, ale já ho ujišťovala, že ne. Tak mi řekl, že sem kráva a začal se mi smát. Já se taky smála. Smáli sme se tomu. Řikal mi, že podle toho, jak s Oi mluvil, je vidět, že je do mě Oi fakt strašně moc zamilovanej. Hm, dík. To vim taky.

Já myslim na svýho bejvalýho. Stává se z něj fakt strašněj alkáč. On už jim je. Asi nějakou dobu. Je mi ho líto...ale co mam dělat? To, jak na něm bylo vidět včera v hospodě, že je strašně v prdeli...to je hrozný. A to nemoh vypít víc jak pět piv za jeden večer. A hlavně furt myslim na to, co mi o něm řikal Oi tu noc, jak brečel protože sem spala s Iblísem. Řikal mi, že se s nim jednou bavil o mě. Musela sem ho přemlouvat, aby mi to vůbec řekl, že bych se prej eště ke svýmu bejvalýmu vrátila... (haha, jo, to je zcela upřímně věc, co bych udělala nejradši už pěkně dlouhou dobu). Řekl mýmu bejvalýmu něco jako: "Ale víš, že seš kretén? Že si nechal tu nejlepší holku, co existuje? To tě to nenapadlo?" Muj bejvalej údajně jenom sklopil oči a řekl: "Já vim." Kecal. Nebo tenkrát kecal mě. Po našem úletu. Že už vztah nechce. Jak ho tak znam...tak je mi jasný, že Oi nekecal, to spíš tenkrát kecal mě páč...to bylo vhodný. Je mi ho líto, je mi to celý tak strašně moc líto. Taky Oi naznačoval něco, jako že ani neví, jestli muj bejvalej vůbec zná svýho otce WHAAAT? To mi nikdy neřikal. Vlastně...nikdy sme se o tom nebavili. Když se nadávalo na rodiče, tak sem hystericky v tý době nadávala předevšim já na svojí matku. On trochu taky ale tak...neurčitě. Že vlastně konkrétně nevim proč na ní nadával. Tyvole, to se dozvídam hustý věci. Myslela sem na to celou noc. Byla sem opilá a docela v šoku. Nejraši bych ho nekonečně objímala a řikala mu, že je to stejně fuk, páč do Oi nejsem zamilovaná. Jenže on má radši chlast. Okey then.

Přišlo mi spousta věcí, co sem si objednala z netu. Mezi tim i jedovej prsten. Mam z toho radost. Oh lalá! Je fakt pěknej, stříbrnej. Pak mam spoustu nových plugů do ucha. A dneska mi matka koupila nový šaty na předávání maturitního vysvědčení. Byly sme v centru a ona se mě zeptala, co si vezmu zejtra na sebe. Já že kalhoty, jako ostatně nosim na většinu slavnostních sraček, včetně plesu. Ona že to teda ani náhodou a koupila mi první šaty, na který sme narazily. Nic moc, ale...neurazí. Byly sme v centru, páč mi matka chtěla udělat radost a po maturitě mi koupila stříbrnej přívěšek na krk. Mě se ale nelíbil, tak sem si v tom obchodě měla vybrat něco na výměnu. Nic se mi nelíbilo. Jako kdyby moje matka nevěděla, že mě se šperky prostě kupovat nesmí nikdo, kromě mě, jelikož je muj vkus až příliš vytříbenej. Tak sme zanadávaly prodavačkám, že nevracej prachy a koupily sme šperk pro babičku. Měla svátek.
Pa vybíravá a nevděčná materialistická svině.


Navíc je mi zas jedenáct... Vlastně, to neni zas tak špatná hudba, hehe.

Středoškolské moudro nakonec: Vždycky budu radši poloprázdná než poloplná, abych nepropásla žádnou příležitost, jak mě naplnit něčím novým. Lol, někde som to měla napsaný. Asi v diary.
Seděli sme včera po velkym ceremoniálu s předávánim maturitního vysvědčení s naší třídní v jedný kavárně. Jakože rozlučka. Kávu sme samozřejmě nepili, třídní si dala pivo, já s pár holkama víno a ostatní taky předevšim alko. Zapálili sme si cigára a vzpomínali. Třídní je opravdu fajn ženská, byla na nás jako pes, ale naučila. Vždycky sem k ní chovala takový skrytý sympatie, i když sem na ní nadávala, jenže charakter člověka se pozná. A takhle ženská má charakter dobrej. Fakt skvělý čtyři roky to byly na tý střední. Jasně, kolektiv se ukázal, jakej je ten poslední den. Část těch vesnických slepic ode mě o oboru prostě odešla bez rozloučení, do tý kavárny s náma nešly. To je chování, jak kdyby jim bylo dvanáct, tyvole. A pak ta druhá, slepičí část třídy z jiných oborů než z mýho s náma sice do kavárny šla, ale sedly si k samostatnýmu stolu. My sme měli snahy ty stoly spojit, ony o to zájem moc neměli. Fakt pitomý chování tohle. Ale co, dobrý jádro třídy zůstalo a sem si jistá tim, že se budeme takhle scházet i dál. Možná ne v tak hojnym počtu, ale o kamarády člověk nepřijde. A vzhledem k tomu, co sme si spolu všechno prožili za ty čtyři roky, tak se o sebe rozhodně nepřijdeme. Vždyť...část lidí ze základky pořád patří mezi moje nejlepší kamarády a tenhle kolektiv byl stejně tak dobrej, jako na základce. Ne- li lepší v mnoha ohledech, asi předevšim v ohledech toho , že sme přece jenom "starší". Už se těšim na chatu, kam spolu takhle jako část třídy jedeme příští tejden. Budeme se bavit, hulit, pít a snad i tripovat. Joujou. Miluju ty lidi.

Jsem ve druhym kole na vejšce. Nechápu, jak se to stalo, proklouzla sem tam s fakt malym počtem bodů, takže si u ústního moc šanci nedávam. Uvidíme.
Ámen
Rokenrol vám všem
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Fredy Kruger Fredy Kruger | 29. května 2016 v 9:12 | Reagovat

" Takhle ????
.... takhle se maturuje ???
On před komisí  tu masturbuje !"

zařval předseda komise

... i ostatní z komise  dví se !!
rozzlobeni jsou na chlapce!

( ???? )  předseda ruku má ve kapse !

Vykřikl někdo :  " No tak dost !!"

... chce odvrátit předseda pozornost,
šeptá : " Pozor ... už zvoní "....

" Přes kapsu si ho honí !!"
( kdos vykřik´ a chystá se ku facce )

... tu řetězová nastala reakce !!
ať zvonění, - anebo nezvonění,
všichni se pustili  do honění !

Toť komise ??
... či banda chudých duchem ???
... chumáče chlupů  se vznášejí vzduchem ...

2 pjuuu pjuuu | 29. května 2016 v 19:52 | Reagovat

kolečko pravdy? to vymyslel oslavenec,aby se mohl pochlubit? :D

3 lapis lapis | Web | 30. května 2016 v 1:17 | Reagovat

Fajn, fajn, hneď mám lepší pocit že bude o jedného jedinca viac čo my bude makať na dôchodok. :)

Šup šup ešte vysoká škola a budeš makať až budeš černá :D

p.s.
gratulujem

4 Poppy Poppy | 30. května 2016 v 10:41 | Reagovat

Co je jedovej prsten?

5 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 30. května 2016 v 11:31 | Reagovat

[2]: Nevim, jestli je čim se chlubit. Ta holka si neholí ani nohy. Spíš ho to tížilo na srdci, že se nesvěřil už dřív.

[3]: Nebo taky ne. S tim, jaký mám štěstí se to nějak zařídí samo. Třeba se dobře vdám. Už jsem na dobré cestě. A studovat jen tak pro zábavu a kvůli prestiži. Jojo, to jsem celá já. No a..černá už stejně tak trochu jsem. Takže smolíček. :-D

[4]: To je prsten, ve kterém je schránka...nejlépe na jed. Ale já už vidim, jak tam spíš budu mít nějakej jinej kouzelnej prášeček, či pilulku.
Třeba tenhle: https://autorskesperky.com/123-thickbox_default/stribrny-jedovy-prsten-s-citrinem.jpg

6 pjuuu pjuuu | 30. května 2016 v 11:46 | Reagovat

[5]: aha no, i když neholený nohy taky vo ničem moc nevypovídaj.

7 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 30. května 2016 v 12:17 | Reagovat

[6]: Ale vypovídaj. O tom, že by onen můj kamarád měl tisíce jiných možností se s něčím chlubit. Rozhodně ale ne s holkou, co měla jeden čas na nohou chlupy delší, než většina kluků a ani se nesnažila to skrývat. Všichni jsme se jí smáli. Je to jinak fajn holka...jenom prostě moc...hulahula.

8 pjuuu pjuuu | 30. května 2016 v 17:27 | Reagovat

já kdybych byl holka, tak mě holení nohou taky bude srát, a to hlavně proto, že by se to ode mě očekávalo. :-D možná je drsný, že nejde s davem

9 stuprum stuprum | Web | 30. května 2016 v 17:39 | Reagovat

Alkáči, díky za ně - jen oni ví, kde je Bůh. :)

10 lapis lapis | Web | 30. května 2016 v 18:58 | Reagovat

[5]: To znie docela sebaisto, to si si už vyhliadla nejakého narkobaróna ? :D

11 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 30. května 2016 v 23:16 | Reagovat

[8]: Mě to nesere, jde o zvyk a o pocit, že nejsem gorila. Toť vše.
Že nejde s davem...to bylo drsný tak v jedenácti, kdy jsme byli všichni hrozný emíčka.

[9]: Ono to ví i víc lidí...

[10]: Téměř. Narkobaron neni, to je jeho bratr. Jenom vim, že mi neustále opakuje, že pro mě udělá všecko na světě. Nejhorší je, že to myslí vážně. A má dost prostředky. Sakra, nechtěla bych bejt tak slepě zamilovaná, jako je on do mě :-D #mrcha

12 Niemand Niemand | Web | 3. června 2016 v 10:36 | Reagovat

Letošní maturity byli lehká trapná sračka. Hodnotím dle toho, že jsem se učila již tradičně nijak. A po letech čtyřek, poďte mi, jedničky.
Miluju, když se dějou bizarní scény. Když se nějak všechno vytrhne z kontextu, z toho, co by člověk čekal a najednou ti brečí týpek v náručí.
A na fb už si nic nedávám, je trapný to pak dávat pryč.

13 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 3. června 2016 v 14:17 | Reagovat

[12]: Pokud člověk neni výmaz, tak ano. Ráda spoléham na štěstí, ale to přeje jenom těm, co nejsou volové. A přece jenom...připraveným.
Bizardní scény...mam strach, že se mi dějou tak často, až zevšední. To zase situace posledních dnů mě o tom přesvědčila. Hehe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama