Nemám malý stan, mám mrtvou krysu

1. září 2017 v 15:30 | Pražský poděs |  Blitky
Typíčo, prázdniny. Aha. Taky bych ještě na začátek zmínila to, že jediný, co mi dělá opravdu radost je vědomí toho, že jsem podědila další zlatý a stříbrný šperky po mámě a po babičce. A píšou mi animehovna, to bude třešnička na konec, aby internet nezapomněl, na jejich emotivní komentáře, který má každej v píči.

Jeden z večerů po návratu z fesťáku byl takovej speciální. Přes sociální síť sme se totiž tak nějak nepřímo dohodli s mym bejvalym šoustkamarádem, do jaký jdem hospody, resp. on se ozval, bylo to pod můj post, kde sem se tázala, kdo kam jde. Zvláštní. To pro mě samozřejmě nebyl hybnej důvod tam opravdu dorazit, nezávisle na tom mi psala známá, konkrétně holka mýho bejvalýho spolužáka, jestli pujdem na pivo, že má volnej večer a padlo to zrovna na ten samej podnik. Jak na potvoru. Každopádně bez ohledu na to sme se sešly, měla dorazit eště bejvalá spolužačka, nedorazila. Dorazil jenom muj drahej. Tak sme si tam chvíli seděli na zahrádce ve třech a kecali, když v tom samozřejmě dorazil někdo naprosto nečekanej. Bral místo u nás, měli sme volno. Zcela upřímně...tyvole, takhle dobře sem si s nim v kolektivu nepokecala už hodně dlouho. Ani to nebylo nijak divný, nebo cringe, že tam zároveň byl i muj drahej. Necejtila sem cringe ani z jedný, ani z druhý strany, případně ani z třetí strany od tý známý. Ta totiž moc dobře ví, co se mezi mnou a tim klukem dělo. Samozřejmě, tak pohodovej pokec by nevzniknul, kdyby měl s sebou bejvalej šoustkamarád tu svojí malou a škaredou kouli na noze. Neměl, takže nebyl cringe a nebylo nutkání někoho chytat pod krkem a prohazovat s nim okna přes tři další dvorky. Ale takhle došla řeč i k pár interním džoukům, kterým sme se zasmáli jenom my dva. zvláštní pocit, až teď sem měla zas možnost vidět, že je to pořád ten kluk, kterýho sem znama. Moc se nezměnil, je pořád stejnej, jako byl. Pořád stejně na přesdržku, pořád bych ho stejně ráda vojela kdekoliv, včetně schodiště v jejich baráku (he hehe), pořád bych byla schopná se s nim bavit prakticky o čemkoliv. To byla rozkošná zkušenost. Naposledy sme spolu spali před rokem a dvěma měsíci. Zvláštní. Jenom jedna věc mě vyvedla z míry. Jeho vůně, nemam na mysli voňavku, to sem u něj nikdy necejtila, myslim vůni člověka samotnýho. Nešlo mi se na ní nesoustředit, byla moc silná. Cejtila sem ho přes stůl pro čtyři a to neseděl naproti mě, ale šikmo naproti. Jeho vůně přehlušila vůni mýho drahýho, kterej seděl vedle mě. Zatraceně. Pořád bychom byli schopný si to spolu rozdat, kdyby na to přišlo, to je jasný. Ta jeho vůně byla až moc agresivní. Nemohla sem si toho nevšimnout. Loučení proběhlo hladce, přemlouvali sme ho, ať se s náma třema eště posune dál, ale on odmítal s tim, že jde zejtra ráno do práce. Nestuduje totiž, vysral se na to, lol. Njn, jeho volba. Když sme odcházeli, přicházel Iblís. No...a to by mě zajímalo! Škoda, že ten Iblís nepřišel dřív a neposadil se k nám na čerstvej vzduch ke stolu. Moc by mě zajímalo, koho z těch tří chlapců bych cejtila nejvíc intenzivně. Moc.

Další noc se mi zdálo o tom, že je u nás doma (blízko našeho sídliště) nějaká hospoda, kterou buď vedou, nebo kam chodí všichni moji kamarádi a známí. Nevim. Každopádně jednou se někde tam měl konat jakejsi fesťák, nebo něco takovýho. Samozřejmě, co se nestalo, většina kamarádů začala squattovat u nás doma, protože je to blízko, žejo. Náš byt v tom snu taky vypadal jinak, byl mnohem větší a měl spoustu průchozích místností. Co se nestalo, v jedný z těch průchozích místností sem šukala s Iblísem. Zcela upřímně sem přitom ale věděla, že je tady někde i muj drahej, stejně sme s Iblísem šoustali, ačkoliv mohl kdykoliv kdokoliv přijít a oba sme to brali jenom tak jako "noaco, tak šoustáme, vždyť to se přece může, to neni zakázaný". Iblís byl nahej, já eště částečně oblečená a už sme si lehali na nějakej gauč v tý místnosti, už mu stál, skoro ho do mě strčil, když sem se v tu chvíli probudila. Kurva, bylo to dost realistický, uplně sem to tvrdý péro cejtila! Oh, wait. Muj drahej měl tzv. ranní stoják. Aha, pěkně trapný, když se mi zdálo o tom, že ten stoják patří někomu jinýmu, ups.

Mám po potkanovi. Dali sme jí uspat. Dva večery za sebou se chovala divně, běhala po kleci jak divá a podobně, prostě bylo vidět, že je nervózní. První večer jenom nevěděla, kam si ustlat a pořád přebíhala z jednoho domečku do druhýho a další večer byla neklidná i když sem jí měla na sobě. Nejdřív to vypadalo, jako když chce běhat, což sem nechtěla. Mohla by si odřít nádor. Tak sem jí dala do klece, kde začala vyvádět jako šílená, místo toho, aby si v klidu zalezla do domečku. Bylo vidět, že to má ze stresu. Matka jí vzala autem na veterinu, co se děje, ale spíš už sme si mysleli, že to je na injekci. Doktorka byla jinýho názoru. Ale řekla nám, že jestli se to bude opakovat, tak to nemá cenu. Že se stejně všichni diví, že ten potkan po tom všem eště žije. Druhej den ráno přijeli prarodiče a hned mi bylo oznámeno, že sou tu autem kvůli mámě, která je volala, aby jí vzali na veterinu, že se potkanovi zas přitížilo a že to asi nemá cenu. Wat. Ok no, matka mi volala, že v noci uplně blbnula, běhala a skákala po kleci a že si asi i něco udělala, protože leží v rohu klece a jenom těžce dejchá. Když sem se na ní koukla, tak fakt vypadala, jako když si něco udělala. Jako kdyby nemohla chodit. Matka přijela z práce a když sem s potkanem manipulovala, tak poskakovala, když se chtěla otočit, ale nemohla, protože jí asi něco bolelo. Hm, super. To se posralo vcelku rychle. Na druhou stranu po tom včerejšku se ani nedivim. Potkan dostal teda injekci, aby se netrápila. Bohužel, muj plán si jí zachovat ve formě nějakýho šperku opět nevyšel. Matka byla samozřejmě proti jí dát do mrazáku. To mě nasralo možná víc, než to, že sem o ní přišla. Ani jedna z mých potkanek nebyla využita tak, jak sem si myslela, že bude. Je mnohem hezčí na svoje zvířátka vzpomínat touhle formou, než je mít někde nevyužitý, zakopaný. Fakt napíču, to je všechno. Náhodou, dožila se docela fajn věku. Dva roky a čtyři měsíce, poslední měsíce s dvouma nádorama. Na to, jak rychle to zabalila její sestra, tak dost dobrý. Asi napíšu tý chovatelce, odkud ty potkany mám, aby věděla, co bylo s timhle vrhem. Taky mě zajímá, jak se dožili jejich ostatní sourozenci.
A ten samej den večer měl internationaly adult oslavu muj J******. Kluk jeden ušatá, furt se nám cpe, že sme už teda dospělí. Lel. Ok. Hlavně takovej J****** se chová strašně dospěle, vždycky se choval strašně dospěle. Asi tak, jako já, heh. Bylo to skvělý. V obvyklém čase na obvyklém místě, jenom ten den bylo pěkně hnusně. Chcalo skoro celej den a oslava měla být hezky s dekama v jednom pražskym parku, jako vždycky. J****** se nás pořád snažil přemlouvat, že to bude v pohodě, že všechno bude v pohodě. Do poslední chvíle to vypadalo, že chcát bude i nadále, pak přestalo. Sraz byl stejně posunutej o dvě hodiny a my s drahym se na nějaký časy vysrali uplně a přišli až na osmou. Co sme spatřili? Skupinku lidí na lavičkách kousek dál, od obvyklého místa, všichni tašky, dárečky, alkohol. Oslavenec nikde. Kokot. Prej už tady na něj některý z nich čekaj hodinu. S každýho telefonátu s nim vyplývá, že už tu bude za 40 minut. Aha. Slyšíme rykot podobající se zvukům, které J****** občas vydává. Napadá nás, že nebudeme stát tak na ráně, ale že zalezeme za živej plot na lavičky opodál. Rykot J******** nepatřil (byly to haranti z nedalekýho hřiště, lol), přesto všechno zpoza stromů vidíme, jak na obvyklé místo přichází člověk oblečenej v hipstahadrech, za nim další člověk a oba nesou spoustu velkých IKEA tašek a louči. Haha. Sedají si na obvyklé místo a rozbalujou deky. Najednou zvoní kamarádovi telefon. Samozřejmě volá J******. Vymejšlíme strašně zlou věc. Tušili sme, že J****** bude postupně volat každýmu z nás, takže mu všichni, kterým bude volat řeknou, že bohužel nepříjdou, protože *random věci*. Obvolal takhle tři lidi. Všichni sme se strašně smáli. Byla to fakt prdel. Při čtvrtym člověku už nám ho bylo líto, vytrestanej byl dost. Když sme se blížili k obvyklému místu, začal křičet a utíkat, že to stejně prokouk. Haha, tak určitě. Byla to super akce a po docela dlouhý době se sešla většina nás spolužáků ze základky, ale celkově tam bylo tak třeba 20 lidí. Měli sme totiž igelitovou plachtu na malování, takže sme mohli obsadit trávník ve velkym. Vydrželi sme tam chlastat až skoro do půlnoci, i když už potom bylo docela chladno. My s drahym odcházeli tak nějak. Prošli sme se takhle při letní noci po parku až k tramvaji a odjeli domu. Ani sme se tolik nedodělali, jenom tráva a alkohol. Bylo to příjemné a pohodové. Druhej den dopoledně sem potkala při cestě domu bejvalou spolužačku. Jela z castingu na přehlídku a řikala, že pak šli do nějakýho podniku, kde zůstali asi do čtyř, takže hned začala vtipně popisovat, jak ten casting málem nestihla. No, sem ráda, že sme si to s J******* takhle zase celá stará parta+naplaveniny, užili.

Další bizarní sny. Dva sny během jedný noci. Ten první byl o tom, že sem se ocitla v Německu krátce po válce, kdy byl Hitler sice poraženej, ale nespáchal sebevraždu. A z nějakýho důvodu se nacházel ve stejnym muzeu (nevim, co to bylo za muzeum), co my. Vystupoval spíš jako civilní osoba, než jako Vůdce. Nic závažnýho se nedělo, prostě tam byl. Povídal si s lidma, i s náma a tak. Byla sem tam s prarodičema z matčiný strany a se sestrou, která ale byla v batolecim věku. Fakt bizár, to je všechno. Druhej sen byl rozhodně lepší. Zdálo se mi, že sem groupie AC/DC v jejich telecích letech s Bonem Scottem. Teda, se mnou tam byly eště nějaký dvě holky a očividně sme patřily k sobě, protože sme spolu mimo jiný taky vystupovali, jako kapela. Já zpívala a fakt netušim, jestli sme se nějak jmenovaly. Každopádně sme jezdily s AC/DC a všude byly hard n heavy sedmdesátky s koženýma oblečkama, debilníma účesama a kožichy. A byla to strašná sranda, protože sme si občas dávali éčko a bylo to fakt super. Škoda, že to byl krátkej sen a dějově nijak širší.

Viděla sem po nějaký době svýho bejvalýho Oi. Šli sme s nim na pivo a postupně sme zůstali jenom ve třech společně s mym drahym, ostatní se nějak odpojili. Intimčo, hehe. Ale doprdele, opustila ho ta holka, kterou si našel hned po mě. Ta holka, kterou si tak vychvaloval, jak si ve všem rozuměji. Jak je vyspělá, jak je chytrá. Jak jim to spolu klape, že je to fakt vážný a tak dále. A ta děvka mu prej před pár tejdnama řekla, že jí za to nestojí a utekla za svym bejvalym? Aha. Dobře, já taky utekla za svym bejvalym ale za A) to byla uplně jiná situace a za B) sme spolu s Oi nebyli rok a neplánovali společnou budouctnost, když sme se spolu ani nevyspali a hlavně sem mu doprdele fakt neřekla, že mi za to nestojí. Kráva. Nechápu, sama měla ksicht jak kobyla (velkej a protáhlej s malýma očima), tlustej zadek a nohy a Oi jí za to nestojí. Hm. Kunda. Vole. Stará hnusná kunda, který už bude za pár let silně táhnout na třicítku, haha. Oi měl asi o tři dny po našem setkání oficiální oslavu narozenin. Bylo to speciální, protože Oi mi vždycky řikal, že narozeniny neslaví. Prej to neměl od určitý doby ve zvyku. Ok. A teď? Mam pocit, že je z toho rozchodu asi fakt v prdeli, když sere na svoje zásady. Přitom to byl tak šíleně zásadovej člověk, že mě to sralo. Teď tohle. Mimochodem, jen tak ve vánku sem oba večery zaslechla tak pětkrát, že nechce žít. Na tý oslavě ho začalo pár lidí krotit a bavit se s nim. Tvl, fakt je mi líto, že si našel takovou píču. Snažila sem se mu ten první večer říct, ať je víc sobeckej. Zeptal se mě totiž, co udělal v našem vztahu špatně. Muj drahej byl na záchodě a objednávat si pivo, takže chvilka ve dvou. Už tak po desátý se mě na to zeptal. Já mu tak po desátý odpověděla, že nic, že sem to byla já, kdo s nim nechtěl bejt. Jenž pokaždý, když mu pak řeknu, ať se vysere na to, že mu někdo pomůže budovat nějakej jeho "sen" a ať je sobecká svině, tak mi odpoví, že to neumí a...co mu mam odpovědět? Na nic se nezmůžu, jenom jinýma slovama řeknu to, co už sem řekla. Na jeho oslavě mi ale neustále kladl na srdce, jak je rád, že sem přestala jíst maso. Já mu to neměla potřebu slepičit, nepovažovala sem to za zásadní, ani důležitý, prostě žiju dál a děje se hovno, vyslepičil mu to muj drahej. Je mi to fakt ukradený.

Poslední dny mě chytala brutální schíza, že nic nestíham, že nestihnu dodělat resty na září. Musela sem se uklidnit tim, že sem jednomu kantorovi poslala omluvnej email s tim, že mu práci pošlu trochu pozdějc. Takže následující dva dny musim dopisovat práci a hned jí poslat. Do řiti.
Přesto sem se neubránila a šly sme s matkou o víkendu do ZOO. Protože sem přesně věděla, že další dny budu zavřená doma. Fajn procházka, matka má asi citovou deprivaci po smrti potkanice. Fakt že jo, sama to řiká. Asi potřebuje koukat na zvířátka, tak sme šly do ZOO. Bylo tam hodně lidí a hodně teplo. První informace na píču, druhá parádní. Vytáhla sem kraťasy a háčkovanou podprsenku. Ráno předtim sem musela ke kadeřnici, jediná v širym okolí, která je otevřená o víkendu. Konečky sou svinstvo a protože sme si šli v pondělí dopoledne upravit s drahym dredy, chtěla sem mít konečky už zdravý a za sebou. Tohle sou moje poslední ostřihaný konečky na půl roku, musim si ty vlasy zas nechat dorůst. Snad to bude funkční strategie na obnovení vlasů dojebaných anorexií a barvenim. Dvě střihání za sebou, pak delší pauza, pak zase dvakrát střihání a tak dále. Uvidíme.

A nyní slibovaní otakové:
Na vašem blogu zanechal návštěvník V.P (IP: 188.244.50.31) tuto zprávu:
milá paní tohle jste si dovolila psát když jste měla svůj krvavý týden nebo co pochopte že už je to styl a hodně lidí to má rádo a dnešní společnost je toho poměrně plná a jestli vás to minulo a hodláte to odsuzovat tak jste vážně velká \|\| nemůžete odsuzovat věc které jste svět nikdy pořádně neoběvila někomu se to líbí a někomu ne ale ti kterým se to nelíbí to aspoň neodsuzujou.
...
Vyliž si.

Na vašem blogu zanechal návštěvník emori (IP: 89.102.50.243) tuto zprávu:
Stačil mi jeden článek od tebe a vidím že patříš mezi povrchní, odsuzující lidi za zájmy jiných přiznávám že někteří lidi sledující anime jsou šáhlý. Ale někteří se chovají naprosto normálně musíš to brát tak že každá mince má 2 strany. Miyazaki není jediný dobrý tvůrce. Hentai sice patří mezi anime ale porno je taky film. Ber to tak že filmy a anime jsou na stejné úrovni jistě sama víš že ne každý film je zajímavý atd. Je mi jasné že ti to přijde divné ne-li více než to. Ale vždy bude skupina lidí která neodpovídá ideálům např. gameři, youtubeři, blogeři, otaku, nerdi atd. Přesto respektuji tvůj názor. Apokud jsi to dočetla až sem děkuji za tvůj čas a pozornost. Pokuud ne mrzí mě tvá povrchnost. Doufám v první PS: OMlouvám se pokud něco není gramaticky správné. PPS: zkus si pustit kimi no na wa nebo koe no kitachi také jsou s vynikajícím příběhem. Omlouvám se za délku.
...
Vyliž si taky.

Lol. Lidi, co se cejtí na internetu důležitě. *asian accent* "Tenkjú kam egen!" Navrhuju něco oběvit (btw. ne, to neni muj ynternetžargon, to se v tý reálný zprávě fakt oběvilo, lololololol).Docela to popisuje přesně moje pocity z těhlech pracovních "prázdnin", lol. Btw. mam pocit, že Dead Kennedys sou strašně podceněný v popkulturnim podvědomí. Sorryjako, ale kam se hrabou nějaký Sex Pistols, jejichž basák se proslavil jenom supersmutnym románkem s nějakou blonďatou děvkou a ani na tu basu neuměl hrát? Tohle je punk, voe.

Tak, tohle sem nestihla zveřejnit v srpnu, protože moc práce ohledně školy.
Ámen
Rokenrol vám všem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fredy Kruger Fredy Kruger | 1. září 2017 v 23:31 | Reagovat

" Nařčen jsem byl již z tolika stran !
Já, že mám zrobený  malý stan
u konce města, v smeťáku ???

Jen pozor, ať někoho nefláknu !
Naopak !  stan mám bohovský !
... šestkrát  šest metrů !!  je obrovský !

Co  sere mě :  zem pod ním provrtána
... děrama  ?  nebo snad  krtinama ?

Já... v noci jsem slyšel, že  něco  se mele !
To krtek mi  vlezl snad  do prdele ??
...já tlačil  abych jej wisral
pak zjistil jsem, -  byla  to krysa !!

A další  již lezla  mi po chuji !!

Jednu  jak  druhou, - já snědl jí !
Řeknu vám, chutnaly  ohromně !!"

... oči  se  dívají pozorně
( oči  Pepekka  Pýči )
...muž pozorně  pastičky  líčí !

Husí kúži  má z rozechvění,
od hlavy - k samému  přirození !

2 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 13:47 | Reagovat

"Lidi, co se cejtí na internetu důležitě" myslím, že tim si popsala sama sebe dobře :D. Většinou pes co štěká nekouše, stejně jako ten co příliš mele je doopravdy ten co první zaleze :-D . Vždycky se rád pobavim nad nějakym bezmozkem co mi lidi doporučí ať zkouknu a ty si stoprocentně nezklamala. Na jednu stranu chápu že ne každýmu se musí líbit všechno na druhou stranu nechápu jak ty ještě pořád nevíš jak si spoustě lidí jen pro srandu za to co píšeš :-D . Jako fakt si něco jako Béčkový meme o "instagram selfie girl" na pár místech a lidi se tlemí nad tim, jak "někdo takhle blbej může existovat". Jen tak pro info.

3 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 16:41 | Reagovat

[2]: Lol, tvoje schopnosti stírat se zasekly asi někde na prvnim stupni základky. "To ne já, to on! Mamíííí pomooooc, on je sprosteeej, ale já mu stejně napíšu strašně pseudodrsnej komentář o tom, jak se dobře bavim, aby sem se cejtil důležitě a budu se hrozně snažit aby to znělo tak, že, sem nad věcí".
Řekla sem jasně, že mě další opakující se triggnutý weaboo hovna nezajímaj, pokud jsou tolik vymaštěný, že se ani nezmůžou na něco jinýho, než na: "je mi to ukradený, ale stejně mam potřebu napsat komentář."

4 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 16:43 | Reagovat

[2]: Lol, tvoje schopnosti stírat se zasekly asi někde na prvnim stupni základky.
"To ne já, to on! Mamíííí béééé, on je hnusneeej, ale já mu stejně napíšu strašně pseudodrsnej komentář o tom, jak se dobře bavim, abych se cejtil důležitě a budu se hrozně snažit, aby to znělo, že sem nad věcí".
Řekla sem jasně, že mě další opakující se triggnutý weaboo hovna nezajímaj, pokud jsou tolik vymaštěný, že se ani nezmůžou na něco jinýho, než na: "je mi to ukradený, ale stejně mam potřebu napsat komentář."

5 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 18:19 | Reagovat

[4]: Kdo říkal že se snažim stírat? jen říkam věci co jsou pravda. Já se přišel jen bavit nad tvou tupostí, to že se někdo tebou nechal vytrollit už moje věc neni :-D. Btw já navíc nejsem "weaboo" nebo jak tomu ty říkáš, já jen dostal doporučeno že tvý příspěvky jsou tak tupý až směšný a byla to pravda :-D. Navíc snažit se být nad věcí když to co tu děláš se ani nedá považovat za věc je vcelku těžký.

6 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 18:23 | Reagovat

[5]: Heh, to řikáš sám těma svýma zbytečnýma kecama tady. Ale pokračuj, vypadáš jako dobrej materiál.

7 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 18:24 | Reagovat

[5]: Ještě dva další emotikony, pět vykřičníků a capslock a možná se přemůžu a budu tě brát vážně.

8 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 18:28 | Reagovat

[7]: No tak naval nějaký další moudra, potřebuju se pobavit, když se budeš snažit jen říkat "show me what you got", je to nuda a nuda mě nebaví. Kde jsou ty velkolepý stěr-faily kterýma kypíš jak chleba v peci? tohle je hodně slabej odvar až by z toho jeden spal...

9 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 18:33 | Reagovat

[8]: "Já nééé, to tyyyy béééé!" Pokračuj. Vždycky mě baví, jak jsou ty hovna na ynternetu důležitý a jak se snaží druhý ynternety přesvědčit o tom, že se skvěle baví, ačkoliv se cejtí ublíženě hned, co dostanou ban. Jj, jsme nad věcí, viď.

10 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 18:35 | Reagovat

Došli argumenty tak mažem moje komenty? Koukam že jsem od tebe očekával příliš

11 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 18:37 | Reagovat

Hmm zakázaný komentování? čekal jsem od tebe víc. Jsi ještě ubožejší než jsem čekal. Btw mam přibližně 200-300 dalších proxy kdybys náhodou chtěla tenhle lacinej trik zopakovat. Neumí prohrávat tak to maže buuuhu.

12 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 18:42 | Reagovat

meh, až přijdeš s nějakym argumentem co nekončí "nedokážu mu dát stěr tak ho bloknu" rád si ho poslechnu, do tý doby jdu zabíjet nudu někde jinde ;-)

13 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 18:44 | Reagovat

Ani nedošly, jenom tě mam u píči a můžu tě tu zablokovat kdy chci a jak chci. Jenže ty se budeš cejtit ublíženě a tak se budeš snažit psát ubrečený komentáře o tom, že jsem tě zablokovala. "Bééé, mamííí, ona mě zablokovalaaaaa!" Pořád žádný capslock, málo interpunkce a málo emotikonů na to, abys mi ukázal, jak moc seš nad věcí. Takže tě pořád nemůžu brát vážně. Ach ne. Prostě jenom nemam v sobotu večer čas na hovna z Plzně, nebul, no. Ukaž mi svoje proxy, ukaž mi, jak jsi nad věcí a jak tě to strašně baví a jak se tady dobře bavíš a jak v sobotu večer, ani nikdy jindy nemáš na práci nic jinýho. A fedoru máš, hacklorde? Pokračuj.

14 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 18:47 | Reagovat

Na co fedoru? btw proxy jde použít i online, každej druhej blbec co zná slovo to může udělat. To že místo prahy se ukáže plzeň protože zrovna nejbližší hub je tam z tebe nedělá taky "hacklorda", takže fail číslo 1. Fail číslo 2 je to, že se opakuješ dokolečka, to je taky nuda. Fail číslo 3 - stále to samí bééé a aaaa, prostě malá holka co neunese to, že se jí nedaří někoho setřít. Takže prosimtě něco lepšího ok?

15 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 18:48 | Reagovat

Tohle vynucování pozornosti, lol. Jak když taháš matku za sukni a bulíš u toho, že si tě nevšímá. Njn.

16 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 18:50 | Reagovat

[14]: Na to, že seš hovno. Lol. Kdybys byl originální, tak nemusím opakovat zjednodušené fráze na to, abys mi rozuměl. Njn, stěry ze základky "ale neee, já tě nestíraaaam". Jo, to byly časy. To byla zábava.

17 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 18:50 | Reagovat

Ano, přesně to děláš poděse :-D .

18 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 18:51 | Reagovat

[16]: Právě tim že se opakuješ tak se nudim, no tak umíš i lepší pokusy o stěr jak "yo mama" a "bééé" a "já jsem nad věcí", ukaž tu inteligenci kterou si myslíš že máš.

19 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 18:51 | Reagovat

[17]: Pořád málo capslocku. Pořád málo smajlíků. Pořád stěry ze základky. Pokračuj ty triggnutý weaboo, který vůbec neni triggnutý weaboo, třeba tě frustrace přinutí k tomu bejt originální.

20 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 18:53 | Reagovat

[19]: Hmm fakt jsem čekal víc. Pusť svojí kočku ke klávesnici, myslim že bude originálnější.

21 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 18:54 | Reagovat

[20]: Pořád málo capslocku, i emotikony zmizely, zato míra frustrace narůstá. Ukaž, co si ještě za stěry pamatuješ ze základky a pokračuj.

22 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 18:55 | Reagovat

Jestli je tohle všechno co dokážeš (bloky a stejně se opakující urážky bez duše apod.) Tak pujdu, protože tady mě zábava fakt nečeká.

23 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 18:57 | Reagovat

"Bééé asi půjdu, protože mě blokujeeee, ale pořád jsem nad věcí a výborně se bavim takhle při sobotě!" Pokračuj.

24 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 18:58 | Reagovat

Proč bych plítval stěry jako "kdybys byla úhel, stála by si mezi pravým a přímým" na někoho jako ty? Zatim si neukázala dost vysokou úroveň inteligence na něco takovýho :-)

25 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 18:59 | Reagovat

[23]: Právě že se neavim, už mě začínají ty stále se opakující nudný fail-stěry nudit.

26 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 19:00 | Reagovat

[23]: právě se nebavim když používáš pořád ty samí špatný fail-stěry.

27 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 19:03 | Reagovat

[24]: Ha, emotikony se objevili. Jenom mi pořád chybí ten capslock. Je pravda, že od doby, co nemam zvíře, mi zvířata na hraní poněkud chybí. Jenže krysa byla roztomilá, ty seš ubulenej kvůli blokování, takže nic moc. Dávám 3/10. Pro příště doporučuju něco jako "fakt mě to tu nudí, už půjdu", nebo "chtěl jsem se pobavit, tak jsem se pobavil, ale ty mě blokuješ, tak si dam to úsilí, že budu psát přes další proxy" aby bylo vidět, jak moc jsi nad věcí.

28 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 19:04 | Reagovat

no one cares, ani tvuj fotr a máti

29 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 19:06 | Reagovat

člověk nemůže být nad věcí když se chce přidat do konverzace, to za prvé. Za druhé - tohle se nedá ani moc za věc považovat. Stále si se nedostala nad úroveň "vezmu co řekne, řeknu že je to trapný... BUM BUUURN BABY BUURN", takže stále nejsi hodna dobrého stěru. Ale pokračuj, jednou se ti to snad i povede. Protože každý neúspěch v budou cnu může vést k úspěchu, neb "úšpěch je jen nepovedený neúspěch"

30 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 19:11 | Reagovat

[29]: Mam v píči, jak moc jsi chtěl konverzovat. Já  už nechci. Ukaž ynternetu, jak seš hustej. Pokračuj.

https://images.encyclopediadramatica.rs/thumb/1/19/Arguing-on-the-internet.jpg/300px-Arguing-on-the-internet.jpg

31 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 19:13 | Reagovat

[30]: Moc to "v píči" nemáš když se snažíš stále argumentovat. Stále nic moc, jen tak ... 2-3/10

32 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 19:13 | Reagovat

Jako pořád nic moc, v tvym případě zůstávám u 3/10.

33 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 19:14 | Reagovat

[30]: další blok, další fail. Moc to v píči nemáš když se uchyluješ k tomuhle, ty ani za ten 1/10 nestojíš :-D

34 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 19:15 | Reagovat

[31]: Neargumentuju nijak, mam v píči. Pokračuj.

35 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 19:17 | Reagovat

[33]: Blokuju, ty bulíš a píšeš dál. Pokračuj.

36 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 19:19 | Reagovat

[35]: hmm asi si dosáhla maximální kapacity své inteligence. Nuda. Tyhle argumenty nestojí za moc, přes to všechno jak to doopravdy v píči nemáš tim jak pořád argumentuješ

37 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 19:20 | Reagovat

Mam v píči, blokuju, protože chci, ty bulíš dál a snažíš se dál. Pokračuj.

38 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 19:21 | Reagovat

Další blok, stejný argument. Pls cry me a river baby. Ukaž jak moc to nemáš v píči tím, že se namáháš dost na to abys mě blokovala :D.

39 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 19:23 | Reagovat

[38]: Já mam v píči, já si dělam, co chci. Ty bulíš. Pokračuj v bulení.

40 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 19:26 | Reagovat

[39]: Tim že pokračuješ tak nemáš, Já si taky dělam co chci. Nějak moc trpíš na to že všichni kolem tebe bulí, přes vlastní slzy si myslíš že všichni bulí či co? :-D

41 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 19:28 | Reagovat

Bulíš, i když si myslíš, že ne. Typický jev. Pokračuj v bulení.

42 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 19:29 | Reagovat

[39]: Tim že pokračuješ tak nemáš, Já si taky dělam co chci. Nějak moc trpíš na to že všichni kolem tebe bulí, přes vlastní slzy si myslíš že všichni bulí či co? :-D
už tě to sere natolik že máš potřebu blokovat každý koment, úspěšný trigger zaznamenán :-D

43 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 19:30 | Reagovat

[42]: Mam v píči. Ty bulíš pořád. Pokračuj a bul.

44 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 19:34 | Reagovat

Zase jen opakuješ, čili došli argumenty. Tohle je nuda, nezáživný.

45 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 19:37 | Reagovat

[43]: Ano "mam v piči" je epitomem tvé argumentace. Tady bulíš nad tim "buuhu on mi nedá pokoj i když jsem ho už 6x zablokovala tak budu říkat to samí snad odejde" a takový typ argumentu "rychle řeknu že tu bulí a vyhraju" zklamala si můj zájem. Z tebe dobrej trol asi nikdy nebude holka, málo snahy, málo šťávy

46 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 19:39 | Reagovat

[45]: Mam v píči i po 10 minutách a ty pořád ještě bulíš s pocitem výhry nad blokací. Pokračuj. Snad budeš bulet až do nedělního rána, možná do nedělního večera.

47 Taky Otaku Taky Otaku | 2. září 2017 v 19:43 | Reagovat

Poděs ten tě slušně setřel O_O  O_O  O_O  O_O . Jen tak dál Johnny ;-)

48 Johnny Johnny | 2. září 2017 v 19:45 | Reagovat

[46]: Neni třeba se tak dlouho hádat. Vyhrál jsem už tim, že jsem tě trignull dostatečně na to, aby ses namáhala mě bloknout. čili selaví bejby. Z tebe nic lepšího na pobavení bohužel nevyždímu.

49 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 19:48 | Reagovat

[48]: Dál bulí nad blokacema s pocitem výhry. Tak jo. Pokračuj.

[47]: Takyweaboo.

50 Taky Otaku Taky Otaku | 2. září 2017 v 19:53 | Reagovat

[49]: Tě setřel a selaví je rozloučení i když se to takhle nepíše :-D :-D. Takže i weaboo jako já vidí že tě trignull a odešel. Takže totalní trapas ty poděse :-D

51 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 19:58 | Reagovat

[50]: Bulí nad blokacema, připadá si důležitě, že vyhrál a bulí a fňuká a bulí. Tak ať bulí i nadále. S emotikonama. Internetový hračky, njn. Pokračuj.

52 Taky Otaku Taky Otaku | 2. září 2017 v 20:00 | Reagovat

Čeky ty si jako myslíš že já sem von? 8-O tak to teda lol.

53 Taky Otaku Taky Otaku | 2. září 2017 v 20:03 | Reagovat

Lol si vytáhni tu větev z prdele :-D. Se nedivim že jediná věc co tě uspokojuje je pokus o honění si ega na netu :-D :-D

54 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 2. září 2017 v 20:13 | Reagovat

[53]: Taky málo emotikonů, přidej je a pak tě budu brát vážně. Jdu se bavit, protože sobota večer. Ty tu fňukej a bul nad blokací a nad tim, jak neargumentuju, protože mam v píči.

55 dráček dráček | 2. září 2017 v 23:06 | Reagovat

LOL, pročítat tu kategorii Blitky je fakt maso. Pokud se jen bavíš trollením zbytku světa a honíš si na tom ego, kredity, whatever, děláš to dobře, ale pokud je pravda, co tady o sobě napíšeš, tak musíš mít sakra mizernej život a jednou si budeš muset přiznat, že stál za hovno. Hejti cokoli chceš, tvůj názor, tvý právo, ale upřímně, jestli má takhle vypadat naše budoucnost, protože děcka jako ty jsou naše "zářný zítřky", tak by možná bylo fajn, kdyby přilítli ufouni a srovnali to tu se zemí 8-).

56 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 3. září 2017 v 15:20 | Reagovat

[55]: Jsem si už předtim řikala, že zablokovaným noliferům to bulení nad vlastnim zablokovánim vydrželo i přes sobotní noc.

57 Ja som Ja som | 3. září 2017 v 18:10 | Reagovat

Kúa ! to je diskuze ! poděs-johny-poděs-johny-poděs-johný-poděs-johny-podě-johný.poděsjohný poděsjohný !
kravičko luční jak já tě mylujů !

58 stuprum stuprum | Web | 4. září 2017 v 20:22 | Reagovat

Tři kamarádi u jednoho stolu, to už z tebe dělá pohlavní královnu. 8-)

59 wtf wtf | 5. září 2017 v 18:37 | Reagovat

Lol, jesti je ti to tak u prdele, zajímalo by mě, kde potom pramení tvá neskutečná touha na to všechno odpovídat (a to ještě nemluvím o tom dlouhym článku o otaku shitech, btw). Lelz, mám to v píči, ale stejně budu psát odpovědi, a dělat že jsem strašně nad věcí, lmao.

60 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 5. září 2017 v 18:56 | Reagovat

[58]: Je to vždycky divnej pocit. Kamarádka se zase jednou bavila pohledem na to, kdy všech pět kluků, se kterýma spala, hrálo jeden fotbálek (pátej stál vedle a fandil/bavil se s nima). Zábavné okamžiky.

[59]: Máš snad pocit, že se budu namáhat ti nějak rozumě odpovědět a argumentovat? Ne. Mam v píči. Stejně jako tvoje zbytečný domněnky. Vyliž mi.

61 Steeve X Steeve X | Web | 11. září 2017 v 18:13 | Reagovat

Komenty nebo článek?

Komenty nebo článek?

Komenty nebo článek????!

62 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 11. září 2017 v 18:42 | Reagovat

[61]: Oboje! 💕

63 Kory Kory | Web | 13. září 2017 v 12:39 | Reagovat

To fakt nezní že by tady kdokoli byl nad věcí XD

64 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 13. září 2017 v 13:12 | Reagovat

[63]: XD XD XD Máš pocit, že jsem celou dobu měla potřebu konstruktivně odpovídat nějakýmu hovnu, který mě absolutně nezajímalo? Ne? Výborně! XD XD XD

65 Vlastimil Pýča Vlastimil Pýča | 13. září 2017 v 19:29 | Reagovat

Holka ty si kokodák !

66 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 14. září 2017 v 12:32 | Reagovat

[65]: Ano, jsi kokoťák.

67 Papež Frantík Papež Frantík | 14. září 2017 v 20:04 | Reagovat

Ha  ha   hanba  ťy !!

68 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 14. září 2017 v 23:44 | Reagovat

[67]: ťí

69 Steeve X Steeve X | Web | 28. září 2017 v 13:48 | Reagovat

Co.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama